• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jste dali dítěti na spaní pod hlavu polštář?

9. ledna 2013 
Děkuji za odpovědi.
6. led 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po roce, spinká na něm rád, je úplně tenký, mám peřinky z Ikey.
6. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V jednom roce takový ten mimiknovský placatý a trošku větší ve dvou a půl letech.
6. led 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
v 10m. mel normalni pro dospely (nee exteme vysoky) nas mlady pan totiz si z deky nekolikrat za noc udelal horu na jejiz vrchol si polozil hlavicku :rolling_eyes: :sweat_smile:
tudiz sme mu dali normalni polstar,aby ho nebolelo za krkem :wink:
6. led 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zatím bez polštáře (27m.). Asi před měsícem jsem zkusila dát, stejně z něho slezla a spala mimo, tak jsem zase sebrala a počkám, až si o nej ´´řekne´´ :wink:
6. led 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se to tady někde řešilo. Pediatr v pořadu Sama doma cca rok zpátky říká, že od 4měsíců je možno dát miminku polštář. Děti se do něho zavrtají a cítí se příjemně. Položit nejen hlavičku na poštář, ale i ramínka, Páteř se tvaruje tím jak se dítě pohybuje a ne tím jestli má hlavičku na polštáři nebo ne. Malému bylo asi půl roku, když jsem mu ho dala.
6. led 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já až teď, ve zhruba 2 letech, také ten tenký z Ikea. Ale kvůli tomu pocitu bezpečí a komfortu, o kterém píše @werunka21 , jsem ho jako novorozence dávala spát na péřový polštář, ale ležel na něm celým tělem, byl tam jako v hnízdečku...
6. led 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme ho dali male nekdy po roce, kdyz zacala spat na velke posteli. Normalni velky postar , ale prakticky bez naplne:slight_smile:, protoze se taky rada zavrtavala.
6. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nějak před rokem, když si malá začala štrachat peřinu pod hlavu :wink:
6. led 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakmile prestala spat v zavinovacce, takze ve 2 mesicich. Ale je rozdil pojem polstar a polstar. Mala ma takovy, co ma na vysku po slezeni par milimetru, takze je to spise jen na efekt, rozhodne nevadi pateri ci tak..
6. led 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi na 9ti měsícíh kvůli rýmě, aby byl o něco výš, pak jsem ho vyměnila za placatý a na něm spí pořád.
6. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malé je 7 měsíců a polštářek už má. Naučila se spávat s takovým maličkým, který si prvně dávala na obličej a okamžitě usnula a teď na něm začala spávat, tak ho tam má v noci jej třebavytáhnu, když spí na mazlíku. Je to už takový sepraný po starším dítku a výplně už taky ubylo, ale je spokojená:slight_smile:)
9. led 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem polštářek tak středně vysokoý cca v 8 měsícíh. Stejně si malá vždy udělala hromadu z peřiny a chrněla na ní, tak jsem dala polštář :slight_smile:.
9. led 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem 8.měsíce si začal malý dávat peřinu pod hlavu...dostali jsme takové placaté a má ho do teď...takže vyvýšenou hlavičku moc nemá :slight_smile:
9. led 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cca v 9 měsících a má tam ten polštářek co byl u peřiny v sadě,když jsme kupovali do malé postýlky a ten vysoký moc není.
9. led 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek