Kdy jste dali dítěti na spaní pod hlavu polštář?

mijav
6. led 2012

Děkuji za odpovědi.

zvirka
6. led 2012

Po roce, spinká na něm rád, je úplně tenký, mám peřinky z Ikey.

iluss
6. led 2012

V jednom roce takový ten mimiknovský placatý a trošku větší ve dvou a půl letech.

mamkamarketa
6. led 2012

v 10m. mel normalni pro dospely (nee exteme vysoky) nas mlady pan totiz si z deky nekolikrat za noc udelal horu na jejiz vrchol si polozil hlavicku 🙄 😅
tudiz sme mu dali normalni polstar,aby ho nebolelo za krkem 😉

beruska24.9.
6. led 2012

Zatím bez polštáře (27m.). Asi před měsícem jsem zkusila dát, stejně z něho slezla a spala mimo, tak jsem zase sebrala a počkám, až si o nej ´´řekne´´ 😉

werunka21
6. led 2012

Už se to tady někde řešilo. Pediatr v pořadu Sama doma cca rok zpátky říká, že od 4měsíců je možno dát miminku polštář. Děti se do něho zavrtají a cítí se příjemně. Položit nejen hlavičku na poštář, ale i ramínka, Páteř se tvaruje tím jak se dítě pohybuje a ne tím jestli má hlavičku na polštáři nebo ne. Malému bylo asi půl roku, když jsem mu ho dala.

collette
6. led 2012

Já až teď, ve zhruba 2 letech, také ten tenký z Ikea. Ale kvůli tomu pocitu bezpečí a komfortu, o kterém píše @werunka21 , jsem ho jako novorozence dávala spát na péřový polštář, ale ležel na něm celým tělem, byl tam jako v hnízdečku...

brisalek
6. led 2012

My jsme ho dali male nekdy po roce, kdyz zacala spat na velke posteli. Normalni velky postar , ale prakticky bez naplne🙂, protoze se taky rada zavrtavala.

dlabinecka
6. led 2012

Taky nějak před rokem, když si malá začala štrachat peřinu pod hlavu 😉

pajoslava
6. led 2012

Jakmile prestala spat v zavinovacce, takze ve 2 mesicich. Ale je rozdil pojem polstar a polstar. Mala ma takovy, co ma na vysku po slezeni par milimetru, takze je to spise jen na efekt, rozhodne nevadi pateri ci tak..

coxa
6. led 2012

Asi na 9ti měsícíh kvůli rýmě, aby byl o něco výš, pak jsem ho vyměnila za placatý a na něm spí pořád.

brusinka30
9. led 2013

Malé je 7 měsíců a polštářek už má. Naučila se spávat s takovým maličkým, který si prvně dávala na obličej a okamžitě usnula a teď na něm začala spávat, tak ho tam má v noci jej třebavytáhnu, když spí na mazlíku. Je to už takový sepraný po starším dítku a výplně už taky ubylo, ale je spokojená🙂)

pettule
9. led 2013

Dala jsem polštářek tak středně vysokoý cca v 8 měsícíh. Stejně si malá vždy udělala hromadu z peřiny a chrněla na ní, tak jsem dala polštář 🙂.

lucinka_jirackova
9. led 2013

kolem 8.měsíce si začal malý dávat peřinu pod hlavu...dostali jsme takové placaté a má ho do teď...takže vyvýšenou hlavičku moc nemá 🙂

zanet2009
9. led 2013

cca v 9 měsících a má tam ten polštářek co byl u peřiny v sadě,když jsme kupovali do malé postýlky a ten vysoký moc není.