Kdy vám děti začaly spát celou noc?

konik88
9. led 2011

Zajímalo by mě, kdy vám začali kojená miminka spát celou noc. Mám půlroční dceru. Budí se na kojení asi 4x za noc. Ráda bych si vyšla večer aspoň na chvíli někam s kamarádkou, ale kvůli nočnímu kojení to nejde. Jak jste to řešili vy?

venuss
10. led 2011

ahojky,memu synovi je 10,5 mesicu a budi se 1x na UM a v 5hod. rano budicek a samozrejme mliko. Kolik hodin vam deticky spi pres den?

binki
10. led 2011

našemu jsou tři a kousek a stále nespí celou noc

slavkah
10. led 2011

my jsme od 3 do 5 mesicu spali celou noc cca od 9-8 a ted uz mesic se budi tak 2-10x za noc, nekojim pokazde nekdy staci i dudlik, zrovna na dnesek jsme sli spat az v 10 v pul 8 uz byl vyspanej a mezitim tak 5x vzhuru 😖 , pres den spi tak 2 hodiny

tlap.ka
10. led 2011

tak my se přidáváme k nespavcům. Nejdřív po 1,5 - 2hod kojeníčko, když jsme přestali kojit, tak chtěl prostě Natěj spát s námi v posteli, takže jsme ho přenášeli,ale jak jsme ho dali do jeho postýlky, v tu chvíli byl vzhůru a líp začal spát až když dostal svojí velkou postel k 2 narozeninám. Ale teď jsme zase měli období buzení,protože byli čerti a i když jsme ho nestrašili, jak se ho každej ptal, jestli přijdou, tak se prostě budil ze spaní. No teď sice spí celou noc, ale mluví ze spaní, takže jsme stejně vzhůru 🙂 Jinak chodí spát ve 20hod a konečně vstáváme až v 6:30, doteĎ klidně taky ve 4:30 🙂

miri9
11. led 2011

můj Kubíček začal spát celou noc ve chvíli, kdy se odstavil od kojení, tj. ve 13i měsících...do té doby jsem byla u něj a byla to pohoda, rychle to uteklo, ani mi nepřišlo, že nemůžu ven, .....anebo odstříkej do lahvičky, pokud není zvyklá usínat u prsu (jako ten můj).....

eloana
11. led 2011

take mi zacala dcera spat v okamziku, kdy jsem ji odstavila na 19 mesicich

meo
12. led 2011

mě malá spala celou noc už po šestinedělí, takže mám zlaté dítě. Měla jsem spíš problémy ji vzbudit, tak jsem jí nechala spát. Dneska je nám 6měsíců a spíme v pohodě 12hodin. Někdy v pátém měsíci jsem ztrácela mléko, takže už teď nekojim, ale na spánek to nemělo žádný vliv.

ladybugie
12. led 2011

asi budu prudit, ale naše malá spala celou noc už v šestinedělí 🙂 ( mimo období růstových spurtů, to jsme krmili i jednou v noci) Teď je nám 10 měsíců. Usíná pravidelně v půl osmé večer, spí do šesti, dá si mlíčko a usíná a spí do půl osmé, někdy do půl deváté. Jde si lehnout po o v poledne a vstává po druhé hodině na sváču. Ve čtyři si jde lehnout a budíme ji v pět, lehce po páté. Pak se jde koupat a navečeřet. Je to šikulka. 🙂

andy80
12. led 2011

Syn po šestinedělí, dcera asi od 4 měsíců.

weri1
12. led 2011

mě se budí co hodinu, ale nějak to neřeším. Ono ho to jednou přejde 😉

breberka
12. led 2011

syna jsem kojila do 11. měsíce, to se budil třeba i 5x za noc, pak jsme dávali UM, to se budil tak 2-3x za noc. Až ve 2 letech a 2 měsících, když jsem se rozhodla přestat mu dávat mlíko před spanim (i kvůli počůrávání, když jsme končili s plenami i v noci) a nedala jsem mu ho ani v noci, tak 2 dny bojoval, ale pak to překousl a od té doby spí celé noci. pomohlo nám i, že jsme byli tou dobou na táboře a v noci se mi tam nebudil, tak jsem to doma jen podpořila.

emy22
25. dub 2017

Me malej spí celou noc už od 2,5 měsíců je to zlaté dítě. Je kojeny. Večer dostane napít a jdeme spát a vůbec se nebudí probouzí se kolem 8 tak dostane napít a pak ještě jde na chvilku dospat. Je to pohoda se vyspat ani sem v to nedoufala, protože první syn se budil každé 4 hodiny ve dne v noci jako budík, ale s tímhle jsem fakt spokojená. Možná je to tím, ze sme ho neockovali a je prostě zdraví nezatizeny tím svinstvem co tam dávají. Koliky taky nemáme a ve 4 měsících váží 8 kg uz když se narodil měl 4,6kg.