• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy vám začalo dítko spát celou noc?

12. listopadu 2016 
Tak naše dvojčátka Terezka a Viktorka spinkaji asi od 4měsíců celou noc bez vzbuzení. Po koupání dostanou v 20h Sunar a spí až do 7-7.30h a ráno dostanou Sunar a většinou pak ještě usnou tak do 10-10.30h. A v noci když jdu spát okolo 1-2h ráno tak jim dám cucnout čajíku a o tom ani neví jak spinkaji tvrdě. :slight_smile:
24. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
My spinkáme celou noc od porodnice, hned den po narození mi spinkala do 4 do rána a když jsme dorazily domů, tak spinkala také do 4, tak sem nakojila a spinkala do 9. Nyní nám je 11 měsíců a spinkáme od cca 19:30 do 6:30, napapkáme a spinkáme tak do 9:30...
24. črc 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
My máme 16 měsíců a dnes se chystám na třetí bezesnou noc. Odnaučuji noční kojení, aby jsme se mohli všichni pořádně vyspat. Do teď teda 3-4x vzůru. Pevně věřím, že budeme i my jak podle tabulky, kde říkaj 3 noci a je klid - uvidíme
24. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Prvná syn začal spát celou noc až kolem 3 let a i tak se občas vzbzdí kvůli kravině - třeba chce přikrýt nebo, že mu spadl plyšák :grinning: a druhý syn spí celou noc asi od 11 měsíců, občas se vzbudí, většinou když někam jdeme. předtím vstával 1x vnoci. když to tak vezmu kolem a kolem tak častěji vstávám k tomu staršímu :grinning:
24. črc 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás též až úderem ukončení kojení, takže ve dvou letech, do té doby se budil na kojení mezi 4-5 hodinou, ale mě to nijak moc neobtěžovalo, u prsa znova hned usnul a dospali jsme se ještě spolu v posteli :slight_smile:
24. črc 2011 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
v šesti měsících. jakmile se zajel režim (první dva měsíce usínal až ve dvě ráno a chtěl papkat co dvě hodiny, pak se to stáhlo na 23:00 atd.), tzn. 21:00 usnul a vstávando bylo mezi sedmou a devátou, takže v průměru v 8:00.
přijde mi legrační, jak tu maminy píší, že jim od narození děti spaly celou noc, ale poslední krmení měly kolem půlnoci a před svítáním už byly vzhůru...
24. črc 2011 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
ve 3 mesicich :slight_smile: 13h na jeden zátah ;) Asi od 5-6i m se zacal nad ranem budit, uz mu mliko na celou noc nestacilo.Nakojila jsem a spalo se dal :slight_smile: pote co jsme zacli davat jeste po kojeni kasi v 10i m zase spal celou noc.
25. črc 2011 v 00:45  • Odpověz  • To se mi líbí
postupně se to zhoršovalo pak zlepšovalo a tak zhruba v 6m spal od 20 do 7 do rána, pak se nabaštil, chvíli pokousal chrastítka a zase usnul... už to bylo žůžo :slight_smile:))) teď jsou dny, kdy spí od 20 do 10 a to jsme z toho všichni, včetně příbuzenstva v šoku. ale dost se to střídá, má období, kdy spí jen do "7" a teď tohle. tak buch buch... snad mi ta růženka takhle vydrží :slight_smile:))
25. črc 2011 v 01:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Daneček začal fakt tvrdě a bez probuzení spávat až když začal chodit do školky a byl díky polednímu spánku, který je ve školce dost krátký, nevyspaný. Lehne a pokud není nachlazenej nebo tak, nevíme o něm do rána.
Někdy má noční můry, tak začne ze sna brečet, ale jinak spí.
Takže ještě asi dva roky a vyspím se i já :grinning:
25. črc 2011 ve 04:26  • Odpověz  • To se mi líbí
malá spí celou noc od 4 měsíců, v 8 nejpozději usne a vstává kolem 6-7 :slight_smile:
25. črc 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Mladší mi spí celou noc od necelých 2 měsíců,starší ji v podstatě i teď prospí jen vyjímečně.
25. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
je mu 14 mesicu a od narozeni zatim prospal celou noc pouze 2 x. Takze na to cekam jak na smilovani:slight_smile:
26. črc 2011 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mému zlatíčku je 11 měsíců a spí celou noc cca od 8. měsíce...první půlrok byl peklo, byl hodně uplakané miminko, co spalo minimálně.... ted obvykle usíná kolem 19.30 (jsem u něho) a budí se kolem 5,30, to začne popolézat válet se v postýlce a pokňourávat a když dělám, že pod peřinou nejsem a nevidí mě, ještě si tak do 6.15 zdřímne :grinning: POmohla nám knížka "Každé dítě se umí naučit spát" nebo tak nějak je ten název....doporučuji přečíst, mně pomohla pochopit i fáze dětského spánku a proč se malý tak často budil...
26. črc 2011 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
synovi je 2,5 roku a o prospavné noci se nám může ledatak zdát :slight_smile: Min. tak 3x za noc vzhůru a kránu k nám šupky do postele kde tedy usne okamžitě tvrdě ale my už se nevyspíme.

26. črc 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím...mým dvojčatům bylo ted v červenci 3 ročky a nespali jsme bohužel ještě ani jednu noc.....nevím a modlím se,kdy to konečně skončí a oni pochopí,že v noci se spinká :angry:
26. črc 2011 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, náš Kubík se po návratu z porodnice budil pouze jednou a teď vůbec. pokud budu brát, že noc končí kolem páté ráno. v osm jde spinkat, celkem bez řečí, ale zavinujem, takže spí klidně do těch půl šestý.
26. črc 2011 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak nám je 10měsíců a v noci se stále vzbouzíme :( Bývalo to i snad po 1-2h... Hrůza
28. črc 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Od 7 měsíců spí celou noc.. :slight_smile:
28. črc 2011 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevím, jestli jsem měla štěstí, ale malá spala od porodnice úplně nádherně. První měsíc se budila na kojení v noci 2 x, pak do čtyř měsíců spala v kuse i 8 hodin. Jenže v té době jsem musela přejít na UM, takže jsme normálně do půl roku dávali bebu, ale kolem 6. měsíce se zas začala v noci budit a mudra nám doporučila Bebu Dobrou noc, takže zas byl klid a teď už dávám na noc kaše, takže je zase pohoda. U nás bylo buzení vždycky z hladu, takže stačilo přejít na sytivější mléko nebo teď tedy kaše. S kašemi jsem jinak moc spokojená - malé chutnají všechny ty Dobrou noc od Nestle, takže doporučuju :slight_smile:
1. srp 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dceři je 25.měsíců a celou noc spala asi jen 2x :frowning2: a to sem k ní zas furt chodila já jí kontrolovat..jinak se většinou budí tak 2x za noc min.. :unamused: závidim všem co jim dítka spinkají celou noc..
1. srp 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem tu nová, mám chlapečka 8,5 měsíce Domču. Se spaním to máme naprosto v pohodě, celou noc nám spí asi od 5 měsíců, dříve se budil tak jednou, dvakrát, jsme na UM od 3 týdnů. Spí tak od 20:00 do 5:30 až 6:00, dostane mlíčko a buď dospáváme nebo je vzhůru a hraje si, ale většinou kolem osmé nebo deváté je zase v limbu :slight_smile: . Zatím si nemůžem stěžovat, bude spáč po nás :grinning: .
4. srp 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
záleží jestli kojíš..já jsem kojila do 3m a pak jak jsme přešli na nutrilon tak už spal celou noc...kojene deti se budí dlouho ale zase jak které..
4. srp 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No...muj syn je od narozeni na Nutrilonu a budi se stale:slight_smile: myslim,k ze tim to uplne neni. Vetsinou je to nejaky zvyk. Trpelivost a cas:slight_smile: nic vic nezabere.
4. srp 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Cca od dvou měsíců - od doby, kdy dcera dostávala na noc UM :slight_smile:
4. srp 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
asi ve 2,5 letech - po odstaveni z UM, po dani do pokojicku se starsi sestrickou + po sundani pliny na noc.... Vzdycky jsem zavidela tem maminkam, co jim deti spi celou noc uz od nekolika mesicu! Neznam....!
6. srp 2011 v 00:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Nase Sofi byla zravec, kojila jsem co 2 hodiny,kolem 5mes v noci co 3-4.ale pak kolem 8 se to zacalo zhorsovat,v tom obdobi nejde o hlad ale kontakt s matkou.tak v 10mes jsem ji na noc odstavila. 3dny vsaval manzel,dal dudlik a pak jsme spali celou noc
6. srp 2011 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Starší dcerka až někdy kolem dvou a půl let, mladší dokonce až kolem 4 roku.
6. srp 2011 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
do 14m jsem krmila UM v 18h a pak 23h, byli jsme na Bebe a spala mi tak do 6-7h rano.............chtela jsem to nocni krmeni uz odbourat ale kase ji nezasytila.......zkusila jsem od sunaru - mlicko s kasi v prasku...... asi za 140 kacek (je tam asi 10 porci) a od druhe noci spi celou noc........... budi se kolem seste rano, a krmime kolem pul sedme sedme a pohoda.............takze tedka v 15m spi bez buzeni.......
6. srp 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám začala malá spát celou noc po přechodu na UM, jelikož mateřské došlo. Takže od 5 měsíců už spíme celou noc.
6. srp 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Malá mi spí celou noc asi od šesti neděl, budí se jen, pokud jí něco trápí - nemoc, prdíky. Teď je jí rok a v noci k ní vstávám tak jednou až dvakrát v týdnu.
7. srp 2011 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek