• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy vám začalo dítko spát celou noc?

24. června 2017 
Dcera v osmi a půl měsících, usne kolem 21:30 a vzbudí se mezi šestou a sedmou ranní.
7. bře 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naší malé jsou 2 měsíce,od 3 týdnů nám vydrží spát celou noc.Usíná večer tak kolem 22.00 a budí se v 7.00 ráno.Tak uvidíme jak dlouho jí to takhle vydrží
2. kvě 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Definitivně jsme to syna naučili, když mu bylo 14 měsíců. Ale kdybych měla odvahu a začala s tím dříve, myslím, že už po půl roce by to zvládl (kamarádka z porodnice to svou holčičku naučila v 7 měsících, ale já tou dobou ještě neměla odvahu). Nakonec to bylo dost jednoduché - viz. můj blog http://hananadovolene.blogspot.cz/2014/04/jari-uz-spi-celou-noc.html
3. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera spala celou noc od narození - a navzdory chmurným předpovědím všech bližších i vzdálenějších příbuzných, ji to vydrželo :wink: teď jí bude 2,5 roku.
Synovi bude 7 měsíců a zatím nás touto výsadou ještě nepoctil :grinning: dám vědět :slight_smile:)
3. čer 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejstarší kolem 2,5 roku, prostřední někdy kolem pátého a nejmladší cca v roce a půl :slight_smile:.
3. čer 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,máme 20ti-měsíční holčičku a je vzhůru běžně 2-3krát za noc.Celou noc spala chvíli cca v 6 měsících,když jsem se ptala doktorky,tak mi říkala,že mám takového prcka za odměnu,když mě nechá vyspat:slight_smile:Kolem 10.měsíce,kdy jsem stále kojila to ale bylo nejhorší,malá se dokázala budit i po hodině.Magistra v lékárně mi poradila,ať přestanu okamžitě kojit,že se situace zlepší.Takže tak se také stalo,ale zkrátka celou noc malá nespí ani teď.
4. čer 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zjistila jsem,ze kdyz mimi vykoupu ve stejnou dobu i s krmenim budi se jednou za noc,takze uvidime co zitra.Každopádně verim,ze kazdy den nebude posviceni.Malemu je 6tydnu.
17. pro 2015 v 05:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá 9měs. do 7měs spala do čtyř do rána napapala se a spala dál změna času a 2měs. boje několikrát za noc zbuzená a vyžaduje uspání na ruce,i když dostane kašičku a dokojím usne v 20.00 a ve 22.00 kojíme a pak každé dvě hodinky :slight_smile: ale užívám si to je to moje druhé dítě a další už nebude a tak rychle to uteče že se brzy vyspím :grinning:
17. pro 2015 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dcera od narození do 3 měsíců hrůza, budila se po dvou hodinách a pak jí trvalo hodinu než znova usnula :confounded: Pak ze dne na den spala celou noc, trvalo jí to asi další 3 měsíce a od tehdy se budí různě. Usíná kolem 18 hod.
28. led 2016 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malou vecer koupeme a dame jidlo, unavi ji to a spinka celou noc, treba od 9-10 do cca 5-6. Prebalime, nakrmime a vetsinou spi jeste tak 2-3 h, nez si zacne chtit povidat a je vseobecne vic vzhuru. V po ji budou 3 mesice :slight_smile: takze tak asi od 11-12 tydnu.
28. led 2016 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera spí celou noc, tj. od 19:30 do 5:00 od 7 měsíců. A když to tady čtu, tak vidím, že mám velké štěstí. Dřív se v noci budila dvakrát na kojení a v 7 měsících to najednou přestalo.
7. čer 2016 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn spí od 10.měsíců v pokojíčku a od té doby spí i celou noc což je od 20 do 7:30
7. čer 2016 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že se nelze připravit na to jak moje dítě bude spát tím, že se poptám okolo... :sweat_smile: Každý dítě je úplně jiný, některý nespí celou noc ještě ve 4 letech (Bůh žehnej jejich matkám :grinning:) a jiné - třeba zrovna moje dcera - to zvládají už v šestinedělí.

Když dítě nezvládá spát víc jak několik hodin v kuse, tak je to nepřevychovatelný problém, bohužel.
7. čer 2016 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš syn začal chrnět celou noc jakmile jsme ho vypoklonkovali z ložnice do svého pokojíku (měl přes 2 roky) :slight_smile: kdybych věděla, jak zázračně to zabere, tak bych ze sebe dobrovolně zombie tak dlouho nedělala a šel by hned po skončení kojení, tedy v roce :angry:
7. čer 2016 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 2 týždňov veku. V noci spávala určite aspoň 10-11 hodín v kuse :dizzy_face:
7. čer 2016 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 4 měsíců spali v kuse od půlnoci do 7 a od půl roka od 19 do 7 :slight_smile:
7. čer 2016 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až jsem přestala kojit,což je ted od 8mi měsíců,ale věřím že kdyby jsem kojila dál tak se bude pořád budit.I dnes má ovšem noci kdy se probudí a je třeba i hodinku vzhůru.
7. čer 2016 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se krmilo v deset večer a od těch půl jedenáctý se do nějakých půl šestý ráno spinkalo cca od 4 - 5 měsíců
7. čer 2016 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Podledni krmeni ve 21h a spal az do pul osme asi tak od 10teho mesice
7. čer 2016 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do 2,5m spala furt, jen se kazde 3-4h vzbudila na jidlo.. Pak mela rezim 23:00-9:00h a od 4.m 20:00- 6:00h bez zmeny.. Ale od 3m nekojim a to mliko je hezky nabucne na celou noc
7. čer 2016 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcerka 3roky nespí do teď celou noc v kuse bez vzbuzení. Do téměř 2let se budila na mléko, bez něj spala přímo otřesně - vrtění, kňučení, cestování, po mléku zabrala a spala, to si dávala 1-2 za noc. Pak najednou nechtěla, ale budí se do teď na pití.
Mladší syn 1rok a do minulého týdne se budil 1x za noc na mléko a 1x na čaj, mléko teď už nechce (byl nemocný), ale stejně se vzbudí na čaj, pořádně se napije a pak spí.
8. čer 2016 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
těsně před tím, než začala chodit do školky, takže kolem 3 roku.
8. čer 2016 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 3 let :grinning:
8. čer 2016 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
od 2měsíců, většinou od 19:30-6-7hodina
8. čer 2016 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve třech letech začal spát tak, že mě už v noci nebudí. Do roka a půl co 1 - 2 hod na kojení, od roka a půl nekojím, budil se stále, ale nic nechtěl, jen mě asi kontroloval, musela jsem ho položit a spal dál. až tedka začal líp spát
8. čer 2016 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj klucina spal celou noc od 7 mesice
usnul sam bez pomahani cas nevim jelikoz byl vzdy rozdilny ale vzbudil se az v devet rano
13. črc 2016 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše holčička má 10 měsíců a budí se co 2 hodiny na kojení. Do 7 mi měsíců spinkala krásně...Myslím, že by bylo dobré také zmínit to, jestli se děti rodičům v této diskuzi naučili sami usínat, tím myslím přirozeně ne pomocí různých pro mě drastických metod vyplakání, protože o škodlivosti této metody toho bylo už dost také napsáno, viz. http://www.prosimspinkej.cz/jsou-vyplakaci-metody-skutecne-neskodne-nazory-odborniku/, myslím, že pokud se vrátíme k naší přirozenosti a začneme naslouchat našim pocitům a intuici, tak aspoň mi velí, pokud se dítě v noci vzbudí, tak ho jako maminka chci uspinkat, aby se mu zase hezky usínalo a ne ve stresu, že je v té tmě sám, ale to je můj názor...Není to jednoduché, ale o tom asi to mateřství také je, tak držím všem pěsti a určitě z toho ti naši prckové vyrostou, když tak budu ráda i za vaše názory, jsem prvorodička, tak si na všechno přicházím sama:slight_smile:, naštětstí mám v okolí spoustu přátel, kteří to vnímají stejně, tak se vzájemně podporujeme a věříme, že se zase brzy vyspíme celou noc:slight_smile:
3. lis 2016 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
syn začal spát celou noc, jakmile jsem ho přestala kojit - tj. rok a 3/4 :grinning:
3. lis 2016 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Celou noc mi spí dcera převážně od 3 let (šla nahoru na palandu, ale když jí není dobře jde stejně do naší) a synek se v noci přestává budit a přesouvat do naší postele teď kolem 7. roku.
3. lis 2016 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera od 3 měsíců spala jedním tahem od 19:00 hodin nepřetržitě do 7:00 hodin - mohli jsme si podle ní řídit hodinky :slight_smile: :grinning:

Syn (5 měsíců)

18:00 - 1:30 spánek

1:30 - mlíčko (180 ml)

1:40 - 3:30 spánek

3:30 - mlíčko (180 ml)

3:40 - 5:30 spánek

5:30 (někdy i 6:30) - vstáváme
11. lis 2016 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek