Kdy vám začalo dítko spát celou noc?

mrsblack
15. črc 2011

Jak staré bylo vaše mimčo, když vám začalo spát celou noc - tedy nebudilo se hlady, a jak dlouho (kolik hodin) tedy vydrželo bez papání? Mě náš prďolka vždycky jednou za čas navnadí, ale pak se opět začne dvakrát za noc budit. Pár kamarádkám už děti ve stejném věku (mezi 3-4 měsíci) spinkají celou noc, tak bych ráda věděla, jaké jsou zkušenosti i jiných maminek.

mami29
15. črc 2011

Milovi je 3,5 a tenhle komfort jsem zazila jen parkrat. Ale drzim palecky at je to u vas jinak.

crca
15. črc 2011

Asi tě nepotěším,ale asi jsme vyjímka 😀 Je nám skoro 28měsíců a ještě stále nespíme celou noc,kdyby aspoň 5 hodin v kuse 😖 Stále se buděj v průměru 6X za noc,ale snad tě tady nějaká mamina uklidní svou ratolestí 😅

moncicak.as
15. črc 2011

Taky Tě nepotěšim, tedík začal spát celou noc v kuse až tak kolem roka a čtvrt... 🙂

babulinkab
15. črc 2011

oba cca od půl roku

adelka89
15. črc 2011

v 15 mesich 😝 a to tak 3x do tydne jinak se stale budi

crawler
15. črc 2011

jíst nedávám od 5 měsíců, ale to mu nezabránilo, aby se budil - celou noc spí, přesně na den, od 1 roku 😉

ladybugie
15. črc 2011

už v šestinedělí 😉

beruska1989
15. črc 2011

my se taky stále budíme, parkrát už nám vydržela do půl 5, a jednou do půl 7, ale pak se to vždycky vrátí do zajetých kolejí 😒

baca
15. črc 2011

Bára tak od roka, i když teda poslední dobou se velmi často v noci vzbudí a dožaduje se přesunu do naší postele (spíme všichni v ložnici) a jelikož nechci, aby řevem vzbudila Marka, tak ji přesun umožním.
A Marek má 5 měsíců a zatím se v noci budí čím dál častěji, momentálně tak 3x.

monapink
15. črc 2011

Jeste ani jednou za celych 8 mesicu jsme neprospaly celou noc..vstavam k male nekolikrat za noc,na prospanou noc se silene tesim,ale mam pocit,ze se nedockam..moc mi dcerka nespi ani pres den 😔 Tak at je to u Vas jinak 😉

ebony222
15. črc 2011

Dominika zacala spat celou noc kolem 5. mesice. Nejdriv se jeste budila kolem 4 rano jako na krmeni, vypila 20-30 ml a zase usnula, tak jsem uznala, ze hlady to asi neni. Tak jsem ji parkat misto krmeni jen pochovala a spala dal. Od te doby uz spi vetsinou celou noc. Nekdy se vzbudi, kdyz ji trapi zuby, nebo brisko, ale opravdu vyjimecne 🙂

agnessa
15. črc 2011

Starší dcera po 2.roce (budou jí v říjnu 3 a stále se občas stává, že se probudí - špatný sen atd., ale to už beru jako normální jev, stává se to jen občas) a mladší (budou jí 3 měsíce) spí celou noc (od cca 22 do 5 ráno) snad už měsíc - takový luxus jsem u starší fakt nezažila a myslela jsem, že se ještě min. 2-3 roky nevyspím víc jak 3 hodiny v kuse a ona je mladší takový andílek 🙂 . Obě jsou/byly krmené UV, spoustu věcí mají jako přes kopírák, ale v tom spaní je mladší v noci milionová. Ale všechno může být za pár dnů nebo týdnů jinak...
Každopádně bych řekla, že tak od 4-6 měsíců by dítě mohlo spát celou noc, dřív bych to asi moc nečekala 😉

dzein
15. črc 2011

ve 3,5 letech 🙂

alenv
15. črc 2011

už ve dvou měsících spal dlouho a ted jsou mu tři měsíce a spí cca od osmi do šesti někdy do pěti, ale napapáme a spinkáme dál.. ale jsme na UM

raci
15. črc 2011

náš spí celou noc (tj. cca od 19:00 do 5:30-6:30) zhruba od 3 měsíců 🙂 pak se nám začal budit až v 7 měsících, když mu lezly horní dvojky to trvalo asi 3 týdny a pak když mu lezly stoličky teď v roce, trvalo to taky cca 3 týdny, (o ostatních zoubkách jsme ani nevěděli🙂) teď už o5 spinkáme celou noc od 19:30 do 6:30 🙂

leny16
15. črc 2011

Nám malá začala spinkat celou noc asi od 3 měsíců.

helulela
15. črc 2011

Buď ráda za tohle, podle mě je to super 🙂 Vítek kolem 3M se taky budil 2x, kolem 6M se dost pohoršil, v 8M tak 1-2x a asi od 10M spí pravidelně celou noc. Na spaní je kabrňák 😵

zako
15. črc 2011

Kryštof spal od 3 mesicu do pul roku...pak to narusily zuby...zacal zase spat celou noc (cca od 20.00 do 7.00) asi od 10.mesice a stale to trva..tuk tuk tuk 🙂

lsx
15. črc 2011

Malej mi začal spát celou noc a to mu nebyly ani 2 měsíce. Spal i 12h v kuse. Nevím, jestli je to tím, že je na UM nebo je to takový spáč od přírody. I dneska spí dobře jak v noci, tak přes den.

marrei
15. črc 2011

Po odstavení, tj. v 1,5 roce.

aleskap
15. črc 2011

kdyz jsem prestala kojit a zacala davt UM, mezi 3 a 4 mesicem. Matej chodil spat o pul osme a vstaval v 8 😀 😀 a to mu zustalo, akorat vstava v 6, ale to uz je maly detail

aguaverde
15. črc 2011

Chár spinkala celou noc už od narození 😎 usla o půl 8 večer, v 7-8 ráno si dala jen milk a spala dál až do 11 😀 tak to vydrželo asi 3měs 🙂 Pak začla chodit spát v 5 a spala tak do 10 (ale zase třeba než šla spát tak hodinu se kojila a po probuzení taky- vzbudit sme ji zkoušeli jíst nikdy nechtěla) teď Chár chodí spát v 5 a spí do 8-9 .....a to chodí spát i po obědě na 3hodinky 🙂

lucianas
15. črc 2011

Malýmu je skoro 22 měsíců a celé prospané noci jsem měla pouze dvě - když mu bylo pár dní po 20. měsíci a pak na dnešek. Taky už si říkám, kdy to přijde, a moc se na prospané noci těším, ale naděje si ještě zatím moc nedělám.

anty
15. črc 2011

Tak my v osmi měsících se budíme tak 2-3 na kojo pořád a toho můžu nakrmit kaší, polívečkou stejně se vzbudí a cumlem se ošidit nenechá 🙂

pavcza
15. črc 2011

Od šestinedělí Tádík spinkal od těch 20 hodin do 5-6 rána, napapal se a spinkal dál. A asi od tří měsíců spinká od 20 hodin do těch 7 ráno a posledních pár dní jsme se večer do postele dostali až kol 21 hodiny a spinká do 9, dneska dokonce do 9:30 🙂

permonik7
15. črc 2011

Každé dítě je jiné..záleží i na tom, jestli kojíš nebo ne.. Obecně kojené děti se budí častěji. Náš malý byl plně kojený do půl roku a od toho půl roku tak nějak spinkal celou noc-tj. 19-8 jinak předtím spinkal od 21-6 a pak se najedl a pinkal dal. Jako úplně celou noc nám spinká až tak od roka.

vikvik
15. črc 2011

Erin od cca 8mesicu po dvou mesicich "odnaucovani" nocniho kojeni, ale od te doby ji nebudily ani zoubky, ani nemoci, tuk tuk 🙂
Nathan je spavec, uz snad ve dvou tydnech dokazal spat 7-8hodin v kuse, zhorsil se az kdyz mu prestalo stacit kojeni, ted jak je na prikrmech tak uz zas spi 7hodin v kuse nez se vzbudi a spi dalsich 4-5hodin. raj padz ja kdyz se nevyspim tak vrazdim :o)

lukza
15. črc 2011

malej od 11 týdnu spal od 20-5 pak se nabaštil a pak spal dál ale jako doted se aji budí jako bolest zoubky nebo dudan nebo chce maminku ale od těch 11týdnu už v noci nebaštíme a to do 14,5měsícu byl na MM

pablinka
15. črc 2011

První náznaky byly asi v 7 měsících, ale dlouhodobě celou noc spí až tak od 20 měsíců věku. Do té doby se budil tak 2x za noc - na kojení, později na vodu a dudlík, později 1x k ránu (mezi půlnocí a 5. ranní) na sunar. Mám z okolí vypozorováno, že některé děti jsou větší spáči, jiné menší, dost to souvisí taky s tím, jak spí rodiče... já jsem ranní ptáče, vždy jsem byla, i jako mimino, takže se malý budí přesně podle mě - mezi 5:30 a 6. h ráno, pak už nespí, až v poledne. Spát chodí brzy, v 19 h. Jinak dost pomohlo v půlroce to, že jsme mu udělali vlastní pokojík. Spal mnohem klidněji a my taky 🙂.

pavlina05
15. črc 2011

Nám v 17 měsících,až jsem uttla kojení a dala jej do pokojíčku