Kolik vám naspí 6ti měsíční miminko?

adrianav
23. únor 2008

ahoj, chtela jsem se zeptat, jak spi vasi broucci pres den...me prijde strasne divne, ze nase mimco spi nejak moc....rano v 7 se probudi,pak si tak v 10 na hodinku schrupne.ve 12 obed a tak v 1 odpoledne zase usne a je schopne spat do 6-7 hodin do vecera....tak v 8 dame veceri a v 9 uz je zase tuhos a spi do 5 do rana,to ho nakojim a pak spi do tech 7...nezda se vam to nejak moc????prijde mi to takovy divny.podle me by mel byt v pul roce uz vic cilejsi..co myslite???...dekuji za odpovedi

ker
14. bře 2008

Michálek má 3 měsíce a pár dní a je to taky medvídek 🙂 posledních 3 týdny spinká 17 - 18 hodin. Vzůru je od 7:00 do 11 a pak zhruba od 16 - 19 hodin. Projevuje se jako velice spokojené dítě, skoro vůbec nepláče, krásně si hraje je veselej, dobře se vyvíjí... doktorka ho moc chválila.

bublina7
29. bře 2008

No my si teda stěžovat na spaní nemůžem. Přes den spinká 3x tak po hodince a večer jde spát v18 hod. a vstává v 6hodin s jedním kojením. Ale takovej spavec jako je Daník jsem ještě neviděla. Musí to bejt supééér. 😉

bufina
30. bře 2008

Ahoj maminy, naše malá toho přes den moc nenaspí, teda jak kdy. Během dopoledne si občas schrupne tak na hodinku, ale to se moc často nestává a odpoledne taky tak. ale když jdeme na procházku , což je každej den když je pěkně, tak spí třeba tři hodiny. Když byla malinká, tak od šesti týdnů prospala celou noc a teď se budí po 2-3 hodinách. Na to, že je jí půl roku, tak bych já toho potřebovala naspat víc než ona.

luciemo
26. únor 2013

@adrianav Ahojky taky řeším to že se mi zdá že moje malá spinká nějak dlouho.. Má 5 měsícu A její spánek takový: Ráno vstává kolem 8 pak je vzhuru asi do 12 pak si dá tak pul hodinku pak mezi 2 a pul 3 chodí do kočárku tam spinká do 6 no a večer chodí spinkat v 9 a spinká celou noc ráno se vzbudí v 6 na jídlo a pak spí ještě do těch 8... Tak nevím zeptám se na to doktora a uvidím co mi řekne.. Ale co jsem tak četla tak některé míminka jsou hold spavější.. tak napíšu co mi řekl doktor🙂

tara2013
11. bře 2013

Mam sestimesicniho chlapecka a my spime mene. Vstavame okolo 6h, 7h - kojeni - pak spi do cca. 9h. Pak je vzhuru do 12h, po obede jdeme vetsinou ven, tam spi tak 1, 5 az 2 hodky (pokud nejdeme ven, tak neusne :( ) Pak spime az vecer - 21h.