Kolikrát denně spaly vaše děťátka v 16ti měsících?

grisgot
18. zář 2008

Ahojky maminky 🙂 Jen jsem se chtěla zeptat, jak spinkají Vaše dítka přes den? Kolikrát a jak dlouho?? Náš Štěpánek se totiž pravděpodobně přeorientovává na spánek jen po obědě, není na to ještě malinký? Já vím, že je každé dítko jiné..chtěla jsem jen vědět, jak je to u vás. Díky! 😉

petraluk
18. zář 2008

My spíme tak od 8. měsíce jednou denně po obědě max. 2 hodiny, takže myslim, že v 16 měsících už 2x denně spát asi nezačne 😀

alcatko.j
18. zář 2008

My spime dvakrat denne, od 10 do 11 a pak od 3 do 5 😅

lendy1
18. zář 2008

asi od 10.měsíce už spí jen maximálně 2hod. po obědě 😉

jakoubka
18. zář 2008

od 11.měsíce už spí taky jen po obědě a to 2 až 3 hodinky 😀

vojtisek2007
18. zář 2008

ahojky
od 12měsíců začal Vojta spát jenom po obědě - 2-3 hoďky někdy i 4, ale to jenom když mi ráno vstane moc brzy....

apricots
18. zář 2008

Tak nám je právě 16 měsíců a spí jen jednou denně už dlouho - ale zase chodí večer brzo spinkat, protože je unavená - ale dvakrát denně by už nešla a i kdyby náhodou jo, tak by pak večer chodila spát asi v jedenáct😀

berynka
18. zář 2008

U nás je to asi tak od roka, kdy malá spí jednou denně 1,5-3 hodiny kolem poledne. Pro mě je to výhoda, protože jí dávám spát kolem sedmé a okamžitě usíná. Jak píše Apricots, kdyby spala víckrát, tak by bzíkala večer bůh ví do kolika.

kristi
18. zář 2008

od 10mesicu spi jednou denne 1,5-2 hodiny. Vyjimecne i dyl, ale to se stane malokdy

grisgot
autor
18. zář 2008

Díky moc za příspěvky! Já to totiž řeším, protože mě nahlodala známá, které roční dítko spí třikrát za den!!! A tvrdí mi, že Štěpánka trápím, když ho uspím jen po obědě..že dítko potřebuje hodně spát. K tomu se přidal i manžel, takže jsou na mě v přesile! ☹ Jenomže, jak píše Apricots..když ho uspím 2x a to podruhé horko těžko, tak chodí spát v půl desáté a to mi přijde dost pozdě. Takhle když ho dám jen po obědě, tak už je v sedm v postýlce, bez řečí a spí až do rána 🙂

kristi
18. zář 2008

no, znama ma mozna spave dite. Ja mylsim,ze v 16m uz fakt jednou denne je naprosto ok. 🙂

mobina
18. zář 2008

Já bych to nechala na něm. Kdyby mu to nevyhovovalo, tak spí asi častěji ne?

radka.k
18. zář 2008

My taky zhruba od roku spíme jen jednou denně, kolem poledne, zhruba 2hodiny. Vstává v šest, večer kolem 19,30 usíná. Když je odpoledne dlouho v kočárku a někam jdem, někdy usne v něm podruhý a to je potom to večerní usínání moc dlouhý! Proto doporučuju spát opravdu jen jednou přes den.

ria80
18. zář 2008

MAlé nebylo ani půl roku,když začla spát jen po obědě.Já to neřeším.Ted teda spí odpo,většinou po dvou hodinách ji jdu budit,aby šla večer.No ale ona vždycky spala dobře v noci,má dlouhou noc (a ted závidte 😀 )

lennis
18. zář 2008

Malej spí jen po obědě,cca 30-50min, dýl ho nenechávám, jelikož pak po nás skáče až do 23hod večer, takže když spí jen málo, tak mezi 19-20hod jde spát.

daasik
19. zář 2008

Matej spal dvakrat denne do roka, od te doby jednou denne - nekdy dopoledne, nekdy odpoledne /usne jen na prochazce v kocarku). Dneska ale nespal za cely den ani jednou, a to jsem s nim drandila venku dve hodiny odpoledne a dve dopoledne a nic ☹ je to normalni?

zany
21. zář 2008

Mě prcek spí od roka 1x za den a to jen po obědě 🙂 Když spal 2x, tak max. na hodinu a to byl ještě podruhé problém ho uspat, takže jsme přešli ke spaní jen po obědě a to spí jak kdy... Někdy hodinu a půl, jindy 2, max. ho nechávám 2,5 hodiny, ale to se stává málokdy 😝

Daasik: a nespal ráno dlouho, aby byl odpočatý? 😕

akzeret1
21. zář 2008

mala mi od sedmi měsíců spí jednou a to jenom po obědě tak 1,5 až 2 hodky

pessy1
22. zář 2008

Malá mi spí už od 10. měsíců jednou denně po obědě, 2-3 hodky!!!bohatě to stačí.

karot
22. zář 2008

Do těch 16ti m. jsme spávali od 8:00 do 9:00 a od 12:30 do 14:00.
A teď už týden spíme jednou denně a to od 11:30 do 14:00.Ale někdy taky jen od 11:30 do 12:15.......... 😅

lenerka
22. zář 2008

ahoj

tak naše kačka už jí bude 21měs.spí asi or roka jen 1x za den
většinou po obědě
když je doma v klidu tak umí i 2h
na chatě na vzduchu i 2 a půl hodiny
ale když jede v kočáru v Praze tak max.tu hodinu,ale i to jí stačí
ale kdyby si nedáchla děnně aspoň tu půl hodinku tak by byla šíleně protivná a unavená

petule.h
22. zář 2008

v 6 měsících určitě jen jednou a to se táhlo do 2 let, te´d už vůbec ☹