• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kvákám na metodu 5,10,15!

18. července 2008 
no mne se treba podarilo ho uspat parkat nekde ve 2.mesici se mnou v posteli.. jenze ja musim mit na spani fakt klid, jinak vubec prakticky nezamhourim oka, takze jsem ho musela prendat do postylky.. neprobudil se u toho, ale pak kdyz se budil v noci, tak strasne brecel, to byla hruza... docela dlouho jsem ho musela uklidnovat.... jsem si to predstavila, usnul v klidu v naruci a pak se probudil sam.. asi se proste leknul... tak jsem zjistila, ze pro nej je jednodussi usnout rovnou sam (po pohadce, pomazleni, se zajickem a dudu) ... v noci se i min budi a je vic odpocinutej

jo, 4. trimestr teda chybi totalne, to naprosto souhlasim

jinak me znama strasila, ze dite se ke mne nebude tulit, kdyz nespi v posteli a je ve sve postylce v jinem pokoji, ale neni to tak, tuli se ohromne, rikame mu Tulen :grinning:
fakt to je asi neco v rodine, mne muz chce v noci drzet a ja u toho nemuzu vubec spat, proste to nejde :(.. ale jinak jsem taky tulivec, jen na to spani chci kliiiiid :sweat_smile:

mne je fakt jedno jak kdo spi... pokud to vyhovuje vsem... ale treba tahle znama si desne uz asi rok stezuje, ze se vubec nevyspi (fakt vypada dost strhane)... no ma dvouleteho chlapecka u sebe v posteli a koji co asi hodinu a pul.. malej ma 14 kg... jeji muz si tuhle stezoval memu, ze uz nevi, jak ji ma vysvetlit, ze by uz rad, aby meli loznici pro sebe, nebo aspon tu postel..
tohle ja povazuju za problem, kdyz je z toho pak on nestastnej... manzel taky potrebuje kontakt, koneckoncu diky tomu mame to miminko, ze... :sweat_smile: a dite potrebuje fungujici vztah, starat se o sebe a o vztah je stejne dulezity jako se starat o miminko, protoze jsme rodina a vsechno je propojeny..

ale zas znam par kdy spi v posteli s dvouletym ditkem taky a tatinkovi to vyhovuje taky, tak proc ne...
jak rikam, pokud jsou vsichni v pohode a spokojeny...
18. črc 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ad vek a kdy je dite pripraveny na co: jsme se tuhle s kamaradkou bavily o uceni na nocnik a neprisly jsme na to jestli je lepsi dite jak zacne samo pevne sedet takzacit ucit na nocnik (jako se to delalo za moji mamy)... ona to povazuje za skoro tyrani... mne zas pripada blby kdyz je dite dva tri ctyri roky porad v plenach, coz je soucasny trend, v nekterych zemich i dyl.. at uz se prebaluje jakkoli casto.... tak mne teda obtezujou i vlozky pri ms a tohle jde az k pasu a ma to na sobe porad... ufff...

ale to byla jen teorie, uvidime, az zacneme na ten nocnik ucit, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: to je taky indi vindi.. uvidime jak budou prckove reagovat...
treba muj muz si pry zhruba v roce sundal plinu sam, zahodil ji nekam do kouta a pak uz pleny najednou nechtel, hrozne se v nich vztekal.. behem par dni se naucil na nocnik a bylo... a to pry udajne deti nejsou na nocnik pripraveny asi do dvou let nebo co jsem to cetla.. ale asi to byl vyzkum sponzorovany vyrobci plenek, at uz primo nebo neprimo :sweat_smile: :sweat_smile:

pardon za prispevek trochu mimo tema
18. črc 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek