Má problém spát v cizím prostředí

katalines
31. črc 2008

Mám takový problém, můj malej nechce spát jinde než doma ve své posteli. Potřebovala bych ho naučit, aby snul i jinde, jak na to?

Třeba když jedeme k našim, kde to dobře zná a chceme tam přespat, tak začně hystericky řvát,že chce domů - pochopila bych to, když bych ho tam nechávala samotného, ale vždyť tam jsem s ním... přes den to není problém, ale přes noc to prostě nejde.

Párkrát, sme takhle někde zůstali i přes noc, ale když se v noci probudil, začal řvát, a usnul jen, když jsem ho měla na rukou

nonames
31. črc 2008

já mám tedy naprosto stejný problém, tak by mě taky zajímalo jak na to 😅

mucha
31. črc 2008

no my sme teraz v lete zacali chodit na chalupu na vikendy aj prespat. maly tam ma postielku a vzdy mu beriem obliecky a hniezdo zo svojej postielky, aby si myslel, ze je doma... no a zatial to funguje...

kristi
31. črc 2008

nase, kdyz uz usne, tak usne kdekoliv. Zasada je, ze musi mit svoji plinku....

je divny, ze i kdyz jsi mu nablizku, tak mu evidentne neco chybi ☹ zkus se ho zeptat, treba ti ten duvod je schopnej popsat

ria80
31. črc 2008

My máme úpodobnej problém,malá usne jen v postýlce.Takže nehrozí delší výlet,že se vyspí v kočárku nebo někde.Musí do postýlky prostě.Naštěstí jí zatím nevadilo,kde ta postýlka stojí. 😉
Když jsme byly pryč,takyjsem se bála,měla teda cestovní postýlku,já jsem sebou táhla několik tašek plyšáků,na který je zvyklá,a přimontovala jsem jí tam i mantinel,matraci,všechno jako doma.
A spala líp než doma.Tam se odnaučila nočnímu jídlu začala spát celou noc. 🙂
Akorát se musím smířit s tím,že dokud bude spát přes den,tak výlety nehrozí.

katalines
autor
1. srp 2008

no právě, ani nikam nemůžeme jet 😅

liliandax
1. srp 2008

nas ma oblubeny maly vankusik, s ktorym zaspava.. taky skor na "mojkanie" a ten zoberieme vzdy zo sebou a spi v pohode 🙂

katalines
autor
1. srp 2008

to my nic takového nemáme 😒

binki
4. srp 2008

katalines, můj Amir je menší než Tobias 😉 , ale hodně cestujeme, prvních pár dnů u babiček usíná špatně a někdy křičí, pomáhá jedině, když jsem s ním já a občas double s tatínkem a dáme ho mezi sebe a hladíme, uklidní se a pak se může jít uspávat...trvá to obvykle hodinu, než usne, má spacího králíčka, dečku

cherub
4. srp 2008

ahojky, tak u nás je problém naprosto opačný - všude na návštěvách spí malá krásně, celou noc a doma se budí s řevem i 10x 😅 😖 😠 Taky nevím co s tím, za každou radu budu vděčná 🙂 😉

anaret
4. srp 2008

ja som taký problém nemala - moje deti nespali dobre nikde... ani doma , ani na inom mieste...
ale keď boli väčšie - tak 2-3 roky bolo im to jedno, len aby mali svoj pravidelný režim....