Malá spí na boku s vyvrácenou hlavou. Co vaše děti?

mellini
5. pro 2007

Chtěla bych se zeptat, jak Vám dětičky spinkají. Malé jsou 3 měsíce a poslední pár nocí mi spí na boku a má dost vyvrácenou hlavičku, vždycky ji trošku narovnám, ale za chvilku se protáhne a má ji zpátky, jak ji měla.

alcatko.j
5. pro 2007

Mell, ja mela a mam furt tendence ji nejak spravovat, spi totiz v desnych polohach 😅 Bud jak popisujes ty, nebo na kolinkach v klece 😅 Nebo si nekolik hodin lezi na rucicce 😅 tak jsem s ni vzdy soupla a Neli se probudila 😅
Manzel mi rekl, at ji necham bejt, at si lezi jak chce, mne by se pry taky nelibilo, kdyby semnou nekdo pri spani hybal sem a tam 😅
Jo a jeste cestuje smerem nahoru a ve finale migne hlavou do sprusli 😀

mellini
autor
5. pro 2007

děkuju, tos mě trochu uklidnila, včera jsme s manželem stáli nad postýlkou a řešili, jestli ji tu hlavičku srovnat, dát ji na zádíčka, nakonec jsme ji dali do zavinovačky, tak nějakou dobu vydržela spinkat "normálně", ale když se vzbudila na papání, tak se kroutila na boku a hlavičku dávala pořád dozadu a strašně ráda si za ní drží

nissanek
5. pro 2007

mellini, Kristýnka nám taky spinká často jako paragraf. A to my máme ještě nakloněnou postýlku kvůli refluxu (ublinkávání) tak jí někdy najdu dole sesunutou. Sice se jí snažím nějak fixovat, ale ona si vždycky vyhoví pro me nějakou prapodivnou polohou. Hlavně hlídej, aby rovnoměrně otáčela hlavičku na obě strany a nespala jenom na jedné straně. Jednak by jí mohla mít šišatou 😅 a taky by si pak těžko zvykala na druhou stranu.

protea
5. pro 2007

Mellini,
tak nám malá spí taky hrozně a když spala se mnou v posteli tak hrozně cestovala.
Taky se teď břinká do šprušlí.

mellini
autor
5. pro 2007

holky děkuju
nissanek, malá si ty strany střídala sama, ale poslední tři dny si oblíbila jednu stranu, měli jsme 4 týdny peřinku, tak to šlo, ale od tý doby co ji nemá, tak zkouší, co jde

suki
5. pro 2007

Naše malá spinká úplně stejně jako vaše.Nechala bych jí tak, když se jim to líbí? 😀 Jen jí střídám strany, aby nespala pořád na stejné.

karotky
5. pro 2007

Áda spal v porodnici na boku,protože nám to doporučovali.Doma jsem ho dávala do 3.měsíců spát na záda a teď spí na břiše.Alespoň se nevrtí,necestuje po postýlce a hlavně se nebudí tím,že okolo seba hází rukama. 😉

sokolka
6. pro 2007

Čauky tak malej spinkal na boku asi do 2 měsíců pak začal spinkat na zádech a pak to střídal až do nedávna. To začal spinkat na bříšku. Jinak s tou vyvrácenou hlavičkou spinká občas taky. Prostě se jim to tak líbí 😉

slevik
6. pro 2007

Ahojky, tak já dávala Verunku spinkat na bok od narození cca do 2,5 měsíců, pak spinkala na zádech a nebo na boku (jak se sama natočila) a teď spinká stejně, ale jen v noci. Přes den po obědě chrní na bříšku 😎 . Někdy tak usne i večer, ale to ji radši přetočím na záda 😵 . I když už bych ji asi mohla nechat spinkat na bříšku i přes noc, ale nějak z toho mám strach... 😔

mellini
autor
7. pro 2007

to já se jí ještě bojím dávat spát na bříško, drnda mi teď spí jen na jedné straně, co se vám osvědčilo, aby spinkala na té, na které jste chtěli? dík

anatanka
7. pro 2007

Mell: Moje mala taky spi nejradeji na boku a hlavicku ma zaklonenou snad o 180 stupnu. Kdyz ji to chci narovnat, tak se bud vzbudi a nebo ji tam stejne za chvili vrati zpatky, tak uz an to kaslu.
Pres den se normalne taky prohyba a napina nebo to dela jen ve spanku?

mellini
autor
10. pro 2007

anat: většinou když usíná, přes den většinou ne, dneska v noci se mi dokonce otočila na příč postele, jsem koukala jak blázen, co tam dělá, ještě že se tam vešla

jitka83
10. pro 2007

Ahoj, mě malej spal vždy s hlavičkou otočenou do leva. Až měl vyleženej důlek. Teď se otočí jakoby na bok a taky zalomí hlavičku, div si jí nevykroutí. Ale už mi to tak hrozný nepříde, protože to dělá už hodně dlouho, tak to prostě nechám.

kristi
10. pro 2007

na boku, hlavu uplne v silenym uhlu a nohu pres nohu....asi pred mesicem zacla sama spat i na brise

jitka83
10. pro 2007

Tak mi na břiše zatím neusneme. Jak se dostane na břicho, tak vím, že to bude hooodně dlouho trvat, než usne. Protože je hrozně zvědavej a tak vše v postýlce zkoumá. 😖

januskaababoo
11. pro 2007

Zada=leva noha pokrcena
Bricho=rucicky pod telickem(!?!)
Levy bocek=pravou rukou na me furt saha
rano...hlava nalepena na celo postele!!!

mYSLIM, ZE NECHAT LEZET, JAK RIKA jIRINAC OD aLCATKA...JA JI TAKY FURT ZPRAVOvala (sorry za CAPS Lock), ted uz na to kvacim...ale zase ji furt musim prikryvat, bo se odkopava... ☹