Malá usne jen se mnou v posteli. Má to někdo podobně?

besinecek
26. únor 2008

ahoj holky, myslím si že jsem malou rozmazlila. Je ji devět měsíců a spinká se mnou v posteli a beze mě neusne a musím ji hladit a tak. Na nějaké to odnaučení je pozdě, nemáme na to s manželem povahu, rve nám to srdce když pláče. Tak nevím, jsem v tom sama, nebo je tu i nějaká jiná maminka, která to má podobné.

berynka
27. únor 2008

Besinecek, zařiď si to tak, jak vám to se zlatíčkem nejlépe vyhovuje. Ale maminky by neměly zapomínat, že stejně tak jak se děťátko učí novým věcem, tak snadno se naučí zlozvykům 😉 .

j.a.n.u.s.
27. únor 2008

Besinecek:
my taky spime s malou v posteli, u nas to bylo trosku z vycuranosti-boli me zada, tak abych nemusela vstavat. Neboj vekem se to urovna.

Holky budme trosku zivocisne! A nechejme ty nase mladatka spat v teple u nas, nez nam vyleti z hnizda...a podle toho jak ten cas brutalne leti to nebude za dlouho, a co si budem pamatovat z jeho/jejiho detstvi...plac a vzlyky ze studene postylky....tak, a ted kamenujte!

kyri
27. únor 2008

jj, besi, my spíme od 5. měs. ve třech a dobrý 😉
prso má blízko, když potřebuje a nenastydne mi, protože ji zahřejvám, takže to má i výhody 🙂
a uspat se nechá i od "cizích", nedávno jsme měli tetu na večerní hlídání, který se nakonec protáhlo do noci a fungovaly báječně, myslim, že spaní s maminkou v posteli posiluje důvěru miminka i v ostatní lidi 😉 (ale teda nesmí to mamce vadit, pokud to tak nevnímá a obtěžuje ji to, tak je asi lepší mít mimi separovaný ...)

mumumu
27. únor 2008

Jak psala xsipm04, pokud máte potíž se "vejít", rozšiřte si postel o "balkón", to je supr nápad.
Jinak já mám (bohužel) obě zkušenosti. U prvního dítěte jsem aplikovala právě ze strachu z rozmazlení (úplně zbytečného a kontraproduktivního) metodu odsunu do postýlky a následně do vlastního pokojíčku. Sice jsem při každém pípnutí byla u něj, uspávala ho na rukách (takže jsem se ani moc nevyspala), ale vím, že jsem ho měla radši nechat u nás v posteli. Naštěstí u druhého syna už víc věřím svým instinktům. Spí s námi v posteli a celkově je hodně "attached" (ale to jsou v mnoha ohledech oba). Opravdu se neboj, ale to už tu napsalo hodně holek, já chtěla jen napsat svou zkušenost a to, že jí teď lituju.

vrtule83
27. únor 2008

já bych ráda udělala "balkon" už z důvodu aby mi malá nezpadla z postele, ale mám bočnice napevno ☹ a postýlka je půjčená tak nemůžu zničit, švagrová to tak má taky a je to moc praktický

aponchie
27. únor 2008

spani s malou vsichni 3bylo to nejlepsi co nas potkalo to byl tak nadherny pocit a zadny problem se spanim nebyl uz nechce 😝 je velka a mrzi me to utika to rychle tak dokud musete nunejte se chovejte pusinkujte premira tohoto nikdy jeste neuskodila 😀

chlupka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
besinecek
autor
27. únor 2008

to jsem ráda že nejsem sama, trochu za to stydím, když ostatní mé kamarádky mi říkají jak malej malá spinkají krásně ve své postýlce a já to že my máme postýlku jen na ozdobu. Dneska jsem ji chtěla přendat do postýlky a jak zjistila že je v ní tak hned očka dokořán a sedla si a bylo po spaní, tak jsem ji přenesla do naší postele a hned usnula. Trochu ji nechám aby tvrdě zaspala a zkusím ji přenést. Jinak mě ani manželovi nevadí že s námi spinká ale mám strach aby ji to nezůstalo do tří let.

aponchie
27. únor 2008

prosim te to neres co maji kamaradky.maji jine deti a sami jsou jine kdyz s tim nemas problem ty tak to tak delej.nevim kolik ma tvoje dcerka ted mesicu nemas to tam napsane ale ja to ted samo posuzuju jak sem to mela ja.ma 3roky a spi ve velke posteli sama .od roku je ve svem pokoji pac ona se vrtela diky nam sme ji budili a jak sla do sveho pokoje nesmeli sme tam v ten raz ani vkrocit pac hned to ucitila a vzbudila se 😀 kazde dite se to nauci jednou tak jak zadne nepude s plinkou do skoly a tak 😀 nektere deti maji delsi detstvi a to je dobre pac je vsechno hrozne rychle

macik
27. únor 2008

besinecek-tak přesně na tohle (tj. mimi v posteli) se s manžou těšíme.....teď s náma spěj dva psi, takže máme představu do čeho jdem(jsou mrňaví, ale umí se pěkně roztahovat), ale mimi bude určo lepší 😀 ...my na sebe nemáme moc času, ale večer, když manža přijde spát, tak se psi nasáčkujou mezi nás a vyžadujou mazlení a totéž ráno po probuzení, takže pro nás jsou toto nej společné chvilky....

jo a vyprdni se na kamarádky, řiď se pocitama své rodiny a ne tím, co někdo jiný říká..mají jiné potřeby a vy zase své...

jabber
27. únor 2008

macik - to budete mít až se mimi narodí docela problém, ne? 😀 respektive psi, až je vystrnadíte 😀

macik
27. únor 2008

jabber-vejdem se všeci 😀 ...psi jsou naštěstí rozumní a když se k nám třeba při spaní u našich po ránu nasáčkuje synovec, tak psi si sami přelezou do noh 😉

janicckka
27. únor 2008

Ahojky tak to teda koukám že se tu nekamenuje 😀 Malá mě krásně usínala sama byla úplně zlatá sama si hrála vůbec jsem o ní nevěděla bylo ticho tak jsem se radši přišla podívat a ona si tam krásně chrupkala s hračkou v ruce.Bylo to zlatíčko. ☹ Bohužel ted je vše jinak,chci jít na záchod řev,přiložit do kotle řev,najíst se řev,at jí položím kam jí položím ječení 😠 nemůžu fakt nic,a usínání to samé položím jako dřív(tak dva měsíce)vstávání,sedání,brekot, 😖
Tak uspávám u prsa a nepřendavám jen někdy.Takže spí s náma máme dvoumetrovou takže se tam v poho vejdem jen si říkám proč se tak stalo?Že se tak změnila? 😝

janicckka
27. únor 2008

Jo a s postýlky mám hračkárnu 😀

mumumu
27. únor 2008

Janicckka: A co separační úzkost? Cca kolem 8.měsíce běžný jev a čím víc bude cítit, že chceš odejít, tím to bude horší. Nezapomeň, že v tomhle věku se děti mění den ode dne 🙂.

haluskacz
29. únor 2008

ahoj, tak sem znova hazim odkaz na to, co uz jsem jednou napsala: http://www.meredit.cz/content/view/26/27/ 🙂

anatanka
1. bře 2008

janiccka: tak tohle je presne nase Miriam, at ji das kam jidas, tak rev, nemuzu fakt nic - s tim rozdilem, ze u ni zadna zmena neprobehla a ani neprobiha, takova je od narozeni. Jen ted se k tomu pridaly jeste sileny sceny s usinanim.

poupe
2. bře 2008

anatalka,tak ji nech vyrvat a jdi na chvili pryc,parkrat to vydrzis a bude to v pohode.

kundinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anatanka
3. bře 2008

pope: To uz mam samozrejme odzkousene, vydrzi jecet klidne do zalknuti. Nehlede na to, ze uz leze a i stoji, takze ji jen tak nechat a jit nemuzu, ani v postylce, protoze si tam stoupa a kazdou chvili spadne a nabije si tlamicku...