Malá vůbec nechce a nemá potřebu spát. Poraďte

barunka81
24. lis 2008

ahoj naše dcerka 8 mesice nema poterbu večer spát
od asi 6 mesic e ji dávam kaši po koupání
ted asi 14 dni asi hodku před koupáním
dávala jsem nestle nebo nutrilon rýžovou
no a asi 14 dni od sunarky banán
no a malou koupem pak kojení a spát
a poslení 4 noci usne až v 23 h
je plná energie, jak na baterky
hraje víská smeje se válí sudy atd
na jednu stranu si říkáme že asi nemá potřebu spát
ale pak si říkám jestli to nebude těma kašema gfakt nevim, maj třeba moc energie
ale 3 hodky je jak fakt na baterky
přes den spí dvakrát
máte někdo podobné mimi

marinka
24. lis 2008

barunko, soucítím s tebou, my jsme si teď prožily něco takového s malou, trvalo to taky skoro dva měsíce.. Dřív chodila spát kolem osmé, deváté a najednou z ničeho nic změna a začala chodit spát v jedenáct, pak se jí to posunulo ještě o hodinu. Dřív prostě neusnula! Přesně jak píšeš, pozdě večer začala mít najednou spoustu energie, já jsme byla mrtvá a ona si hrála 😅 A to spí už jen jednou denně a klidně vydržela od jedné po poledni do dvanácti do večera bez spaní 😖 Vyzkoušela jsem opravdu všechno a dřív prostě neusnula. Ale teď, několik posledních nocí, z ničeho nic změna a ona zase začala chodit spát v osm 😅 Jsem šťastná jako blecha a modlím se, aby jí to vydrželo!! Myslím, že u vás to bude určitě taky jen přechodné období a za pár dní se to vrátí do starých kolejí 😉

andy80
24. lis 2008

barunko, to je období a to přejde, vydrž to

barunka81
autor
24. lis 2008

holky díky moc asi to je fakt jen přechodné období

daluri
24. lis 2008

U nás to je podobné, spala většinou v 20 hod a teď je čílá a usne až o půl 10 a to většinou až v naší posteli. Já si myslím, že začala vyžadovat moji přítomnost u toho spaní, že chce spát se mnou, protože najezena je, stačí když jen v té posteli ležím a ona usne.

alca22
24. lis 2008

Nic si stoho nedělej mi chodíme taky spát kolem 23 hodiny. Malej má 9. měsícu. Snad ho to přejde.

kafi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jandaj
25. lis 2008

barunka a v kolik hodin přes den ti spí naposled? Já jsem třeba dceru nesměla nechat spát dýl jak do 14,00 jinak potom taky nechtěla spát.

knobloska
12. dub 2012

Ahoj maminky. Já bych potřebovala poradit nějaký fígl na naší malou. Do teď s ní nebyl se spinkáním problém, ale teď je to k zbláznění. Problém je,že se v postýlce přetáčí na bříško a pak za chvíli začne kňourat. Tak vstanu, otočím ji, dám dudlík, spí 20 minut a znovu se otočí, znovu fňuká. Už to dělá asi 2 týdny, tak si dovedete představit, že jsem polomrtvá. Nepomáhá nic, zkoušela jsem jí zatarasit, aby neměla po postýlce možnost se pohybovat, ale je schopná se otočit i na místě, takže to je k ničemu. Dala jsem si jí k nám do postele,ale chce se tam taky otáčet a když jí držím, začne se vztekat. Navíc se ještě víc probere a trhá mi vlasy a podobně. Zuby jí nerostou. Vůbec nevím, co s ní mám dělat, budu ráda za každou radu. Ve dne to dělá taky, takže je soustavně nevyspalá a protivná. A já taky 😒