• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malej poslední 3 dny v poledne nespí, máte radu?

28. listopadu 2012 
Ahoj potřebovala bych radu malej bude mít 2 a půl roku a krásně usínaval a spával od 12 do půl 3 a to jsem ho musela budívat.Ted poslední dobou s ním ležím hodinu pak usne a a pak ho budím aby zase spal v noci a to by spal nejraději dál.Ale ted poslední 3 dny to bojkotuje neusne ani po hodině ale nejhorší je že je pak do večera strašně protivnej a i to usíná třičtvrtě hodiny večer.
26. lis 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssarka
ahoj,mam taky syna,ma 2 roky a 3měsíce a taky mi spal tak dlouho a poslední dobou mi spinka miň. Ptala jsem se lékařky a ta mi řekla že díte dospívá a mění se. Mne pomohlo když jsem ho pořádné unavila. Napr: jsme šli venku bez kočárku a hrali jsme se na chytanou, poběhal si a hned mi poobede usnul.Nebo jsem mu pustila písničky.
Moji známej holčička nespí od 1 roka vůbec počás dne.
26. lis 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No budu se muset smířit s poledním klidem člověk si podělal co potřeboval ale ted on je strašný éro má energie na rozdávání
26. lis 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssarka spává až do 2 a půl roku?!?!? Bledá závist :sweat_smile: já musela s holkama už v roce na hodinovou procházku a pěsky - bez kočárku, jinak poo neusnuly vůbec. A když náhodou usnuly tak to byla známka toho, že jsou nemocné
26. lis 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme museli odpol.spaní zrušit od roku a půl.Usínala pozdě a stejně max. na hodinu.Srovnala si to velice rychle,teď usíná v půl deváté večer a budí se v půl deváté ráno.Paráda.Žádné moje dítě nebylo odpolední spáč. :grinning:
26. lis 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no v neděli má 2 a půl.a to ve 20.30 už zas spí a ted si myslím že to bude rychlejší
26. lis 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás hoooodně funguje,když mu fakt vymýšlím pořád aktivity a jak píše
@lenka1707 .Sice vím,že toho doma moc nepodělám,ale pořád s ním poletuju,nechám ho probírat šuplíky,koupání trvá minimálně 30 minut (tam se vyřádí nejvíc),chodíme na plavání,vytahuju ho z kočárku a nechám chvíli chodit pěšky,brodit se v listí,kopat si v kamínkách,no pořád něco,aby se chvilku nenudil :slight_smile: Ale chápu,že na každého platí něco jiného
27. lis 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to prostě nepotřebuje , dcera od 19 měsíců nespí po obědě (večer usíná okolo 8 , vstává okolo 7), od takových 16 měsíců jsem ji přes hodinu vozila v kočárku a stejně do půl 3 neusla, tak jsem ji nenutila. Buď ráda, že Ti tak dobře a hodně spal doteď :slight_smile:. Když ve dvou letech usnula dcera po obědě třeba v autě na půl hodiny, tak večer šla spát nejdřív v 10:slight_smile:. Prostě se dostává do přechodného období, kdy někdy usne , někdy ne a postupně to přestane potřebovat úplně. Takže já bych nenutila, když je takový spáč, aspoň budeš mít volný večer
27. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci provokovat...ale moje mamka teď řeší, že malej odmítá spát po obědě... je mu 5 a půl :slight_smile: spí tak max 2-3x týdně :slight_smile: Ale je fakt, že on je spaveček od přírody po mně - o víkendu se spolu zachumláme do pelíšku a dáme i 3 hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale má to i svá proti - náš manželský život nic moc- denně usíná až tak po půl 11. Ať spí po obědě, nebo ne. Prostě malá sova. Ale po jeho narození jsem si fakt nemohla stěžovat - usínal do 3 let kolem 9 a kolem 9 ráno vstával. Nevím, co to je trpět s miminem nespavostí. Na kojení se mi budil kolem 2 a v 6 ráno. Nacpal se k prasknutí a zalomil to do těch 9. Pohoda jazz :slight_smile:
28. lis 2012 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek