Měsíční kojenec přes den bdí déle než 2 hodiny

paracka
12. zář 2013

ahoj mám dotaz. syn narozený 9.8. už má přes den tak 1x až 2x bdění delší jak 2 hodiny. nechce spinkat, proste vyžaduje pozornost a chce si povídat 🙂 všude v knížkách píšou že nemá být vzůru právě dýl jak 2 hodiny. díky za názory a rady jak ho příp. uspat 🙂

radka8888
12. zář 2013

@paracka v klidu 🙂 nase dite (9m) spalo asi tyden...od druheho tydne spalo max tak hodinu dopo a hodinu odpo, neplakala koukala a vyzadovala zabavu ....no a tak to je az do tedka...pripada mi, ze je spokojena celkove jen rposte nespi...ani ve dne ani v noci... 🙂 hodne sil...

paracka
autor
12. zář 2013

@radka8888 to si mě uklidnila. když malý když je unavený tak je protivný, mne si očička i ouško a než usne tak to trvá

nasekuratko
12. zář 2013

můj syn od narození přes den taky moc nespal... spal tak 3 hodiny za cely den... a v noci toho teda taky nenaspal moc, abych rekla pravdu 😅 Kazde miminko je jine. Na knizky kasli 😉 Nebo napis vlastní -nejakou ze zivota pro normalni maminky 😉
Takove ty knizky, kde se pise, jak je tehotenstvi dokonale, sestinedeli nadherne, miminko jenom spinka nebo ji apod., tech je more... a jedine co zpusobi, tak depku u maminek, co to maji v realu jinak (napriklad u me) 😀

radka8888
12. zář 2013

@paracka u nas taky...my jsme s ni choidli s kocarkem, kdy hodinu zabrala a pak uplny psotnik a zachvaty..zlepsilo se az kdyz jsme ji dali do sportaku, kde videla....takze za me nacasovat prochazku dopo a odpo aby si ,,povinne,, drcnul a zbytek si hrat a hrat a hrat ...🙂 ted v tech 9m uz usne doma, takze ven chodime koukat, lezt a hrat si - pro me lepsi..

paracka
autor
12. zář 2013

@radka8888 🙂 díky, my dnes byli venku jen dopo, asi mu to odpoledn chybí chudáčkovi

handm
12. zář 2013

@paracka Moje dcera narozena o tři dny později než tvůj syn má dvakrát denně bdění po čtyřech hodinách 😀😀😀 takže tvůj je ještě nádherný spáč😀😀😀 Tedy záleží na tom, jak spí v noci, kolik nakonec naspí přes den, kolik si hraje, kolik jen pasivně leží /sedí v kočárku a veze se atd...

handm
12. zář 2013

@paracka ježiš zpět, koukam špatný datum 😀 Ty más měsíční a ne roční, jsem uplně zblbla 😀 Pardon!!

lv
12. zář 2013

Hani klid, ja se taky nervovala, kolik toho ma miminko naspat - A polenka nespala skoro vubec, max 20min dopo a 20min odpo a vecer rvavala vycerpanim, nez usnula..tabulky kolik by mela spat jsem cetla s brekem..kazde mimino je jine, pokud si chce povidat, nosit, mazlit, tak mu vyhov..mozna jen chce tvou blizkost, vzdyt byl u tebe 9mesicu...posilame Stepankovi pusinky

tyf
12. zář 2013

To samé u nás, od prvního měsíce je to 20 dopo, 20 odpo a diky čau....... 😀

ofelieee
12. zář 2013

já si pamatuju ža jakousi takousi orientaci v nějakym jeho režimu jsem začala chytat až tak ve 4 měsících, do tý doby každej den úplně jinej, někdy celej den spal, jindy vůbec... o tom knížky taky nepíšou 🙂

ange_de_la_morte
12. zář 2013

děti se knížkami často neřídí , někdy je to bohůžel někdy bohudík. Matýsek si taky welmi brzy začal prodlužowat denní bdění, ale jeho spánek obecně nebyl tabulkowý - přes den toho brzy moc nenaspal ( od nějakých 4 měsíců spí přes den jen okolo 3 hodin) ale zato od 6-ti týdnů spí celou noc ( od 20 do 6), pokud je malý spokojený tak si to užíwejte, powídejte so, hrajte si, mazlete se , nebo si třeba lehni k němu a možná spokojeně usne ( tak to funguje u Matýska). Jinak režim jako takowý si hodně uprawowal, noční režim má od těch 6-ti týdnů denní začal o dost později, newim přesně kdy ale odhaduju okolo 5 měsíců už to mělo každý den stejný řád