Mimi špatně spí ještě po roce života. Co vaše děti?

poupe
1. dub 2008

Ahoj vsem,je tady nekdo komu mimi taky jeste spi spatne v noci?Budime se co 3 nebo 2h.vlastne to ma co se narodila,rekord je 4h.v kuse,ale to je tak dvakrat do roka 🙂

amina
1. dub 2008

Poupe,
taky s tím bojuji. Pepíno vstává podobně často jako Tvoje Kačka. I když včera vyjimečně trhl rekord a spal do sedmi ráno, cucnul si a chrněl do 8.30. Báječně jsem se vyspala, ale to se stane jednou za 3 měsíce. Na dnešek to byl zase horor. Snažím se zkoušet všechno možné, ale nic nezabírá. Mydlí s sebou v postýlce, bouchá do sprušlí, bulí, fňuká. Sice zase třeba i sám usne, ale za dvě hoďky je to znova. Ráno kolikrát bulím nevyspáním.
Přitom usíná v pohodě sám večer po osmé.

uzlik23
1. dub 2008

Ahoj, my to máme stejné, budíme se co tři někdy i dvě hodiny. dám mu dudlík nebo poplackám po zadku, nebo čajíka spí dál.sestřičky u mojí pediatričky říkala,že má tříletého syna a budí se ji v noci pořád. takže nezbává asi nic jiného než vydržet.

zany
2. dub 2008

Poupe, ani my nespíme celou noc 😒 Ale co jsme přestali kojit (asi 14 dní), tak začal spát lépe! Někdy jsem měla pocit, že se budí jen kvůli tomu, aby si podudal! 😖 Takže jsem to utnula a budí se tak 1x, max. 2x za noc, ale to jsou spíš zuby... 😒
A okolo 11. měsíců jsme ho přestěhovali i do jeho pokoje, protože u nás se strašně budil. To taky pomohlo...
Ale asi to chce vydržet! 😵 😵 😵

poupe
autor
2. dub 2008

ja teda jeste kojim,prave jen v noci,taky myslim ze je to tim,ale jeste nemam odvahu ji odstavit uplne 🙂

zany
2. dub 2008

poupe, já jsem si nejdřív říkala, že ho odstavím v roce, ale taky jsem na to neměla sílu a hlavně UM mi totálně bojkotoval. Pak se ho naučil pít v noci a ráno a no teď už ho pije i večer 😵
Chce to prostě vystihnout svůj pocit, kdy už toho máš fakt dost!!! 😒 😵 Pak je to ta správná chvíle 😵 😵 😵

qerki
3. dub 2008

ahoj, to my spíme taky neuvěřitelně špatně, malej (14 měsíců) se stále budí tak 5x za noc, když mu rostou zuby (jako třeba teď), tak 10x za noc. Ale je to lepší, než když byl malinkej, to se budil každou půl až třičtvrtě hodinu, jednou jsem to chtěla spočítat, kolikrát v noci vstávám, když to bylo po 16tý, tak jsem to vzdala.
Já jsem prý jako malá spala zrovna tak, přešlo mě to, když mi byly 4 roky!!! Do tý doby se asi zblázním, někdy v noci vstávám a vůbec o tom nevím... 😀 Už víc jak rok jsem nespala víc jak 3 hodiny v kuse...
☹ ☹