Mléčný příkrm na noc. Vydrží spát bez probuzení?

ljjuba
5. kvě 2010

ahojky,
chci po ukončení 4.měsíce začít dávat na noc mléčný příkrm (kaši) místo kojení. Hlavním důvodem je doufání v to, že ho to pořádně nasytí a bude spát celou noc bez probuzení na kojení 😉 Chci se právě zeptat, jestli doufám správně nebo ne?? od 20-6h se budí 2x na kojení a někdy mu nejde ihned usnout a mě také ne a tak bych byla ráda, kdyby se to po kaši změnilo. Přes den chci určitě plně kojit.
Mimískovy jsou 3měsíce.
Dík za rady 🙂

momin
6. kvě 2010

ja souhlasim s tim co psala ber. pre tim... ze je dobre si neco precist,ale nesmime zapominat pouzivat selsky rozum... 😎

berenika39
6. kvě 2010

lin, neútoč. ano, čtu je v originále, nemám s angličtinou problém, a najít se dají samozřejmě i v češtině. sama víš, že nejde o konkrétní tex, jednu stránku, vydanou who, ale o celý komplex informací, doporučení, kterými se řídí třeba česká pediatr.společnost a potom ti lékaři, kteří léčí naše děti.
až bude petr spát, pošlu ti něco do ip, at nejsme mimo téma, ty si to přečteš a pošleš mi český výtah, ano? určitě se chceš v tomto směru vzdělávat.

aleachim
6. kvě 2010

lin, ber 😀 😀 😀 chce to klid a brát i skutečnost, že má někdo jiný názor, i když podle vás úplně blbý 😎

berenika39
6. kvě 2010

dobře, aleachim, tohle se ti povedlo, 😉 😉 😉 😉 svatá pravda 😉 😉 😉 😉 .....konec, jdu něco dělat.

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
editah222
6. kvě 2010

Abych se vrátila k původní otázce 🙂
Vypozorovala jsem toto - kaše mnohem častěji zabere na lepší spaní dětem na UM. Protože ty se většinou budí opravdu jen na jídlo. Děti na MM se budí nejen na jídlo, ale častokrát spíš na fyzický kontakt s matkou.
To je i náš případ a kaše nám na lepší spaní nezabrala vůbec. UM ji kvůli tomu, ale dávat nebudu. 🙂

Co se týče průmyslově vyráběných kaši - většina je plná cukrů (některé dokonce s medem, který je silný alergen! ) a tak je nedávám. Kupuju si jáhlovou , pohankovou nebo obyč rýžovou bez příchutě (vše instantní bezmléčné) a míchala jsem je s MM a teď s UM. Bohužel už neodstřikam dost. ☹

mn.
6. kvě 2010

aleachim: V jaké formě doporučuje ten doktor podávat lepek - kaše, piškoty, ovesné vločky..?

mn.
6. kvě 2010

Rimmel: Ty jsi opravdu sprostá. Jen proto že má někdo jiný názor než Ty, nemusí být hloupý.

aleachim
6. kvě 2010

mn, tak to nevím. My jsme o tom mluvili, když bylo Lucce už skoro rok, takže jedla normálně pečivo, kaše, ap. A mě to ani nenapadlo. Zeptám se ho, dám tu vědět. Teď bych si vymýšlela.

rimmel
6. kvě 2010

to som kde zas napisala..pisala som iba co hovorieva moj otec tak zas neber vsetko osobne booze moje nervyy 😀 😀 😀

momin
6. kvě 2010

rimmel zase urazis..... 😖

mn.
6. kvě 2010

Aleachim: Díky.

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
6. kvě 2010

rimmel ze te to bavi.
jdu varit.. mejte se a nepozabijejte se tady... 🙂 😉

lucka28
6. kvě 2010

vas čtu a hlavě mě to nebere.....ty nazory kojit a nedavat kaše děs.....ja jedla na 5 měsicich gulaše atd. a jsem zdrava....a kaše jsem davala od nutrilonu na 4 měsicich a mam zdravy děti a spali po nich...i ted maly budu davat kaši

rimmel
6. kvě 2010

lucka no ty si teda..taky primitivny argument som dlho nepocula prepac 😅 😀 😀

lucka28
6. kvě 2010

pro tebe primitivni pro mě normalni...jen všechno hrotite dava te bio a do vi co ještě a pak ty děti jsou nemocny a do vi co ještě

lenkavano
6. kvě 2010

já dětem na noc mixovala mléko s piškotama a nebo vařila pudink a jak jim šmakovalo. 😉

lucka28
6. kvě 2010

ja davala i tvaroh a mala mě na pul roce snědla celej ale nesladila jsem ho moc a mliko s piškotem jsem davala rano a jak ji šmakovalo 😀

rimmel
6. kvě 2010

😕 ti mam akoze tlieskat? byt tebou hanbim sa a to velmi 😔

lucka28
6. kvě 2010

nemam za co se stydět jsem na sebe jako matku pyšna nedavam jim nic škodlivyho my to jime taky a pokud se moc nesoli a nekořeni tak to nevadi

rimmel
6. kvě 2010

no hvorim, neinformovanym ludom darmo daco vysvetlovat.

lenkavano
6. kvě 2010

rimmel nepřeháníš to už trošku?jako zač by se měla stydět?já děti též nekrmím bio a všelijakejma možnejma sračkama jen abych mohla mít sama ze sebe dobrej pocit,šlo mi právě o děti.a děti mám krásné a zdravé.každý si tu drobotini krmí jak uzná za vhodné tak to laskavě respektuj.

beruska2x
6. kvě 2010

lucka no ja myslim ze nic neprehanim, jen koukam na to co malymu dam , v BIo nejedu ale teda tvaroh na pul roce je sila, tim bych se fakt nechlubila, vis jak to prckovi zatizi ledviny a organiznus celkove, je neschopny to zpracovat...

piskoty taky, je to jen cukr, vejce, mouka.. vyzivova hodnota naprosto 0

mozna bych se lip poinformovala byt tebou, to ze jsou deti zdrave ted neznamena ze z toho nebudou mit nasledky za par let 😅 takovej darek do zivota bych jim dat nechtela ☹

lucka28
6. kvě 2010

rimel ty maš jedno ditě a už tu napadaš jaky jsme matky a at se stydime ja ma tři děti a zdravy a chtěla bych tě vidět jak by jsi vyvařela pro každy zvlašt

lenkavano
6. kvě 2010

jednou jsem někde četla jídelníček matky odsud z koně co dává svému dítěti a upřímně já bych se sama zeblila a dětem bych tio nikdy nedala.to ani náhodou.

lenkavano
6. kvě 2010

ale beruško kuš 😉

lucka28
6. kvě 2010

aha tak podle vas by měli bejt do roka na mliku aby byli zdravy a ven taky radši nechodit ovzduši neni čisty mohlo by mit v později problemy

rimmel
6. kvě 2010

preco ze varit pre 3 zvlast? sak starsi uz papal to co vy ked sa ti narodili dvojicky nie? a tie papaju to iste ........

beruska2x
6. kvě 2010

prece nejde jen o to deti zaplacnout aby nervaly hlady ale to jidlo by jim nelo i neco dat - od vitaminu, pres vlakninu, energii k rozvijeni atd... 😉