Mléčný příkrm na noc. Vydrží spát bez probuzení?

ljjuba
5. kvě 2010

ahojky,
chci po ukončení 4.měsíce začít dávat na noc mléčný příkrm (kaši) místo kojení. Hlavním důvodem je doufání v to, že ho to pořádně nasytí a bude spát celou noc bez probuzení na kojení 😉 Chci se právě zeptat, jestli doufám správně nebo ne?? od 20-6h se budí 2x na kojení a někdy mu nejde ihned usnout a mě také ne a tak bych byla ráda, kdyby se to po kaši změnilo. Přes den chci určitě plně kojit.
Mimískovy jsou 3měsíce.
Dík za rady 🙂

rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
momin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
murynka
6. kvě 2010

ahojky přečetla jsem si jen začátek a stačí to 😝 😝

zakladatelce radím zkus to za pokus nic nedáš 😉 ty kaše jsou od 4 měs takže to asi nic závadného být nemůže 😉

rimmel asi jsme chorá 😝 😝

také jsme nekojila od začátku malá nedonošená přiložili jí za 3 dny byla slabá sát takže od začátku je na UM ze začátku beba ted sunar a spokojenější miminko neznám 🙂 😵 je strašně hodná vím kolik vypije..netrpí prdíky..prostě je spokojená ze začátku s ebudila po 3 hod od 2měs se budila na jídlo 1 za noc ted od půli roku spí až do 6 do rána bez jídla!!!a můžou za to kašičky dělám je malé hustší miluje je bříško jí nebolí chrupká celou noc 🙂 přibírá atd...od 5 měs jsme zavedla i příkrmy a ted už i přesnídávkujeme...žaludek je určo připtraven jinak by měla asi nějaké potíže ne 😨 😀 ?

čaj štávičku dávám ale malá mi to nepije tak jí nenutím 😉 ale nic špatného na tom nevidím 😎

lucka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rimmel
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
strouzek
6. kvě 2010

luci ono asi každýmu dítěti svědčí něco jinýho , nám dali v porodce sunar a tak když jsem viděla že malé sedí zůstali jsme u něho ale pak jen díky reklamám jak jsou super beby aj. jsem jí zkusila a vůbec se mi neosvědčila, malá mi nechtěla spát, vyblila jí, nekadila 2 dny tak jsem se zase vrátila k sunaru a u něho kadíme, přibíváme a spíme krásně.i doktorka říkala že ona sama fandí sunaru je to česká značka osvědčená dlouho tradicí a pak i cena je parádní a co se týče chuti zkusili jsme i Hipp mlíko a to malá vůbec nechtěla a tu bebu taky moc ne tu si vzala jen když jsem do toho dala ty kapky sab simplex který jsou z příchutí takže to trošku ochutili.

nety to si měla dobrý že si kápla na dobrý sestřičky, mě akorát vynervovali a když jsem se zeptala na čaj či dudlík měla jsem pocit že na mě pošlou rovnou sociálku co jsem to za hroznou matku, protože nejlepší matka kojí, nespí, nedává čaj ani dudel... 🙄 jakoby se mateřská láska měřila na hektolitry nakojenýho mlíka 😠

lucka28
6. kvě 2010

stroužek mě zase ten naš dr. sunar nedoporučoval prej v tom je vic železa a bejva po něm zacpa ale je fakt každy mimi je jiny....neboj mě dr. se sestřičkou taky malem u kamenovali když jsem skončila s kojenim ale ona měla hlad řvala neustale už jsem se na to nemohla divat a i když jsem odstřikala tak brečela nestačilo ji to

strouzek
6. kvě 2010

mury viď? mě taky každej říká že spokojenější a klidnějí dítě než je moje Nelča nezná, závidí mi jí kamarádky, zrovna mi dneska jedna volala a brečela mi do telefonu že její malá brečí a brečí, ona už z toho šedivá a prý jí nepřibírá... no to bych se na to dávno vyprdla na kojo, mě i můj manža sám řekl že je rád že nekojím protože si fakt užíváme mateřskou, chodíme na procházky, doma mám uklizeno, stíhám i o sebe pečovat, zajít si na kafe s kamarádkama k holiči, i moje doktorka mi řekla že takhle by měla vypadat spokojená mamina v šestinedělí ne unavená vynervovaná troska, v noci všichni spinkáme přibíráme no pohoda. a jak píšeš přesně to u UM oceňuju, vím kolik mi malá vypije, vím že v každé dávce dostane tolik kolik potřebuje což u koja není, vím že nebude mít prdíky jen kvůli tomu že jí jídlo co jsem snědla nesedne atd. prostě já jsem na sunaru nenašla vůbec žádný negativa, no snad jen že to stojí peníze ale těch pár stovek měsíčně mi za spokojené nabaštěné mimčo stojí. 😵

strouzek
6. kvě 2010

luci no my to měli naopak, po sunaru krásně kadíme po bebě špatně.je to potřeba vyzkoušet, každopádně o dr. ani nemluv, kvůli nekoju jsem si zažila v porodce teror, primářka z novorozeneckého zakázala přikrmy že prej když uslyším jak mi dítě řve hlady tak se mi instinktivně udělá mlíko !!!!!!!!!!ale stejně neudělalo, pak vzali malé krev a zjistili že má hypoglykemii tak nás nepustili domů atd. i dětského dr.jsem musela kvůli nekoju změnit protože tenpůvodní u kterého jsme měli registraci je hrozný kojosektář a k matkám co nekojí se chová arogantně. teď chodím k dr. která to neřeší a sama říká že malá krásně prospívá že lepší by už to ani nemohlo být.

lucka28
6. kvě 2010

ja mam taky druhy dutě spokojene už v šestinedělich mě spala celou noc fakt byla štastna vubec neplakala jen se usmavala

mori
6. kvě 2010

Ahoj Luci ! 🙂 Jak se máte s Lucinkou ? Jestli jsem to dobře pochopila měla jsi málo mlíka, tak je na UM ? Hlavně že jí to chutná a je teď spokojená 😉 Karolínka byla na UM od narození, já neměla mlíko vůbec 😒 Doufám že se brzo potkáme, abych se na malou mohla podívat a moc ti k princezně gratuluju !!! Máš doma asi veselo teď co 😀

lucka28
6. kvě 2010

ahoj mori mlika jsem měla hodně ale nešlo ji to sat mam špatny bradavky a formovače jsem měla zakazany hrozil mě předčasny porod jinak mala stale nema porodni vahu tak se bojim aby ji něco nebylo snad to bude dobry a co ty a těhotenstvi je všechno ok???musime se sejit až bude hezky

lucka28
6. kvě 2010

doma je blazinec jsem unavena a nevyspala ale stoji to za to děkuji k gratulaci snad se brzo sejdem a pokochame se 🙂

murynka
6. kvě 2010

holky mě malá kakala jednou za 3dny po zavedení kašičky příkrmu kaká 3-4denně tak co ještě jí dělám špatně na žaludek a trávící trakt 😀 😨 🤐

jj spokojená maminka rovná se spokojenné miminko 😵 já jsem spokojená ničím se nestresuji malá je pohodářka
mám kámošku trochu nervičky problémy kojila dítě věčně uřvané 😢 ve 3 měs musela přestat kojit a ejhle miminko na um je spokojené po řevu ani památky prostě kojením předávala stres i miminku 😔

mám spusedku od půli roka dávala malému JITRNICI také si klepu na hlavu ale jsou mu 2 roky mimi zdravé každá maminka ví co je pro její miminko důležité tak se tu přestante šnafat každá bude mít svůj názor a je na každé z nás jak se rozhodneme podle svého vědomi a citu 😵 😵

mě dr nutila příkrmy od 4 měs počkala jsem do 5 a nic se nestalo dala jsem na svůj mat.instinkt 😵

momin
6. kvě 2010

murynka hezke priklady.... 🙂 souhlas...

lucka28
6. kvě 2010

murinka přesně naco je vystresovana matka a ditě i když kojo je zadarmo ale radši dam ty prachy a bude spokojena

murynka
6. kvě 2010

holky je to tak 😉 😉
na co budu říkat ona je hrozná matka ubližuje dítěti když mu dá jitrnici je to její věc na světě by bylo hned líp kdyby se každý staral o sebe 😎 zakladatelka se tu na něco zeptala a hned je hrozná matka podle některých 😝 ježiš napište co byste udělali vy ale neodsuzujte!!!dle mého hrozná matka je ta co VĚDOMĚ svému miminku ubližuje nechá ho někde pohozeného ale co my víme o stravě zda to ublíží či ne,,,,,já ybla od půli roka také na omáčkách a světě div jsem úplně zdravá nikdy vážněji nemocná...sama bych to asi své holčičce ted nedala ale co může udělat kašička ježiš vzoamatujte se

zmrzlinka100
6. kvě 2010

tak dik za odpovede.Hned som kludnejsia.Je pravda ze Nelinka sa narodila o mesiac skor,tak je viac spavá,takze to bude asi pricina preco sa tak chová.Priberá dobre,z 2,75kg uz má 4,5kil.Len mi bolo divné ze sa budi niekedy aj po pol hodine,tak som si myslela ze je nedopita,ze nemam mliecko.Tak dik a drzim palecky maminky!!!