Mléčný příkrm na noc. Vydrží spát bez probuzení?

ljjuba
5. kvě 2010

ahojky,
chci po ukončení 4.měsíce začít dávat na noc mléčný příkrm (kaši) místo kojení. Hlavním důvodem je doufání v to, že ho to pořádně nasytí a bude spát celou noc bez probuzení na kojení 😉 Chci se právě zeptat, jestli doufám správně nebo ne?? od 20-6h se budí 2x na kojení a někdy mu nejde ihned usnout a mě také ne a tak bych byla ráda, kdyby se to po kaši změnilo. Přes den chci určitě plně kojit.
Mimískovy jsou 3měsíce.
Dík za rady 🙂

lucka28
6. kvě 2010

len asi jsem přišerny macechy tak hle tyrame naše děti 😀

rimmel
6. kvě 2010

nie ..lucka myslela som si ze je kazdemu zname ze vajcia az od roka..ale mylila som sa 😅 😀

rimmel
6. kvě 2010

detto tvaroh, med atd atd

beruska2x
6. kvě 2010

lucka to nikdo netvrdi nebo jo?

zadny extrem, nic se nema prehanet ale ridit se trosku rozumem, argumentovat tim ze ti davali v 58m gulas je fakt slaby 😒
to ze mas 3 deti neznanema ze vse delas dobre, to vubec neni znamka dobry vyzivy prece, jen dobryho rozmnozovani 😀

beruska2x
6. kvě 2010

v 5m sorry

rimmel
6. kvě 2010

😀 😀

lucka28
6. kvě 2010

ještě ýe v mém okoli neni tak přiblbly a nemusim poslouchat keci co ditě muže a nemuže

lin18
6. kvě 2010

ber..klidně mi do IP něco pošli, ale prosím tě neúkoluj mě, školu už mám pár let za sebou 😀 . Anebo jinak...OK já ti napíšu výtah, anglicky se taky domluvím docela slušně 😀 😉 . A ty když si při dítěti tak ráda čteš odbornou literaturu si přečteš něco z psychologie o tzv. manipulátorech a zamyslíš se nad tím, v čem se ti podobají, dobře? 😀

beruska2x
6. kvě 2010

nic poslouchat nemusis, kazis zdravi jim a ne nam a nasim detem, jen mi vadi nazor ze ma patent na pravdu a materstvi ma ten, kdo ma vic deti, coz neni pravda.... pocet deti z nikoho automaticky dobrou mamu nedela a neni to duvod k povysovani....

naflakat si deti neni zadny umeni ale starat se one uz jo...

rimmel
6. kvě 2010

suhlas s beruskou.

berenika39
6. kvě 2010

lin? prosím? nepřeháníš to? jsme na veřejném foru, i tady platí pravidla....

lucka28
6. kvě 2010

tim chceš řict ýe se o ně dobře nestaram?? všechny děti mam planovany a nenaflakal jse si je jak to nazyvaš

lucka28
6. kvě 2010

rimmel jsem si všimla co řekne beru tak je svaty co tak hle mit svuj nazor

rimmel
6. kvě 2010

lin ty o com? berenika pise mudro a v klude, na rozdiel od teba a ostatnych..mozno naozja citas medzi riadkami resp citis v tom iny ton hlasu 😉

lin18
6. kvě 2010

ber jistě...ale pravdila platí pro všechny, tedy i pro tebe, ne? A já s ironizováním a zesměšňováním názorů druhých nezačala 😉

lin18
6. kvě 2010

rim moudře, protože má stejný názor jako ty? 🙂

rimmel
6. kvě 2010

viete co je pre mna spatna matka? matka ktora napriklad aj napriek tomu ze vie, ze tvaroh ublizuje ladvinam, ho da dietatu pred rokom zivota.

rimmel
6. kvě 2010

lin, aj preto a aj preto lebo ma dobre argumenty, pise vecne, k veci bez urazok.

rimmel
6. kvě 2010

lebo darmo ich budeme milovat a pusinkovat , najdolezitejsie je aj tak zdravie.

lin18
6. kvě 2010

rim to je asi opět věc názoru, já v jejích příspěvcích cítím zesměšňování a povyšování se
ale souhlas s tebou, nejdůležitější je zdraví, jen se trošku lišíme v tom jak ho dětem zaručit 😉

beruska2x
6. kvě 2010

lucka.. tady nejde o to jestli jsou planovany, to mi je uplne jedno jak to mas, ale jaky zaklad jim ted das, jakou vyzivu v tomhle veku budou mit, stravovaci navyky, tak takovy zaklad budou mit na cely zivot....

a to mi prijde dulezite, nevidim nic pozitivniho na tom jim zatezovat organy a nedozraly organizmus jidlem, ktery muze pockat par mesicu, jen proto abych jim zaplacla brisko a byl klid...

nehodnotim jak se o ne staras, to je tva vec ale na vyzivou by ses mozna zamyslet mela... ono co platilo pred 10ti a vic lety uz dneska nefci, mozna proto ze medicina postupne odhaluje ty nasledky toho stravovani... 🙂

lenkavano
6. kvě 2010

berusko já myslím že i vy máte kus pravdy je jasné že do dítěte nebudu krmit vším za každou cenu,ale jak se říká všeho s mírou. 😉

lenkavano
6. kvě 2010

ale nezlob se když tady jedna osoba napíše druhé že by se měla stydět za to co dítěti dává jíst to mi přijde hodně silná káva.

monkula
6. kvě 2010

ljuba, kašičky ešte nie...
Aj nedojčené deti majú začať s príkrmami až od ukončeného 4. mesiaca života, myslím ,že pre tak malé miminko ani kaše nerobia...
Ja so mstaršieho nedojčila a kaše som mu dávala až od ukončeného 4. mesiaca života, ale len ako olovrant, nie večer....
Písala si, že malé má tri mesiace, to ,ž enespí ,to môže byť spôsobené aj krízou, ktorá nastupuje práve v tomto veku dieťaťa...
Skús vydržať.. Pre Teba to možno bude náročnejšie, ale pre dieťa to bude zdravšie a lepšie.. poprípade, ak nenastúpi zlepšenie, daj bábu radšej na noc UM, je sýtejšie...

beruska2x
6. kvě 2010

lenkavo... vzdyt to jo, to rikam, ja taky malymu neutrhavam od pusy, ji hafo veci uz s nama, nemyslim ze to prehanim i kdyz ja ho trosku kontrolovat musim kvuli exemu a tak ale prave proto... spousta veci se projevi az po case a pak se spatne dopatrava z ceho to to vlastne je...

co jim utece kdyz se 2 - 3mesice pocka? myslim ze nic.. za svuj zivot sni blbinek hafo ale proc hned, kdyz jim to nic dobryho neda 😕

beruska2x
6. kvě 2010

stydet asi ne, za stravu spis za to ze si jako mama neda praci a neco si neprecte, to me mrzi, ze je dneska takova spousta fakt dobrych info a ani se nenamahaji si neco zjistit, proste pojedou radsi v kolejich 20let starych jen aby s tim nebyla prace.....

renat2
6. kvě 2010

monkula: akladatelka psala, že chce až ukončeného 4. měsíce...takže ne teď...sama ví, že je brzo.

Tak mi tak přijde, že to bude další diskuse, kterou bohužel přivedla do áhuby jedna ososba..ano rimmel, nemám moc čas báýt na PC, ale všimla jsem si, že kde se objevíš ty v diskusi, je buď za chvíli zamčená, nebo totálně rozhádaná....bohužel pak ztrácí asi význam vůbec řešení nějakého problémů, kvůli kterému byla diskuse založena...

Ono ani nejde tak oto, že si řekla svůj názor...ale o to jak si ho řekla...jsou tu holky, co to dokážou napsat v klidu, i když třeba mají stejhný názor s tebou, bernika myslím...a je to zce O.K: ale nezlob se,t vé příspěvky jsou hned od začátku utočné, cit. "no moje nervy.." - pokud by sis toto dokázala odpustit, vypadalo by to asi jinak. nebo tvé "proboha" apod. hned za začátku dát najevo, že ostatní snad chtějí ublížit dítěti....

Všichni už víme, že ty jsi "nejlepší" a "supermatka"

renat2
6. kvě 2010

To co jsem chtěla říct. jsem řekla, takže končím...protože to nemá cenu, opravdu nemá......

Ještě jednou k tématu, ljuba od ukončeného 4. měsíce se kašičky dělají a dávají, takže pokud to budeš cítit taky tak, že chceš dávat, je to na tobě!!! Přeji ať chutná 🙂 😉

Nashle dámy!!

Omlouvám se, vypadávají mi písmenka, klávesnici asi odzvonilo...

sacramento
6. kvě 2010

ljuba, skusit kasu mozes, my sme tiez skusali a na spanie nezabrala. a aj ked som uz prestala kojit tak sa po umelom mlieku budil 2x za noc. ale niektorym detickam kasa staci a nebudia sa. skus, ak nepomoze tak nechaj tak 😉 kase su bezpecne a nic tym nepokazis

meleri
6. kvě 2010

ahoj ljubo,

otázka je jak hustou? jestli jenom trochu zhuštěné umělé nebo mateřské mlíko v láhvi, tak proč ne? ale opravdu hustou kaši nevím jak ti zezačátku přijme, asi se bude muset naučit jíst ze lžičky a taky polykat..což jako samozřejmě jde ale ne úplně hned napoprvé...🙂
já si myslím že večer tím nic nezkazíš když tam "sypneš" do láhve trochu kaše..
sama si pamatuju že večer jsem moc mlíka neměla, a že mě to dost trápilo protože kolikrát šel vyloženě hladový spát..ale vůbec mě to nenapadlo že bych to mohla zkusit (nezkušená matka)...