Mléčný příkrm na noc. Vydrží spát bez probuzení?

ljjuba
5. kvě 2010

ahojky,
chci po ukončení 4.měsíce začít dávat na noc mléčný příkrm (kaši) místo kojení. Hlavním důvodem je doufání v to, že ho to pořádně nasytí a bude spát celou noc bez probuzení na kojení 😉 Chci se právě zeptat, jestli doufám správně nebo ne?? od 20-6h se budí 2x na kojení a někdy mu nejde ihned usnout a mě také ne a tak bych byla ráda, kdyby se to po kaši změnilo. Přes den chci určitě plně kojit.
Mimískovy jsou 3měsíce.
Dík za rady 🙂

mori
6. kvě 2010

luci - já vše OK, včera jsem byla na cukru a taky dobrý 🙂 Cítím se celkem dobře, jen ten pupek už dost překáží - jako vypadám na víc jak 25 tt 😲 😀

zmrzlinka100
6. kvě 2010

Petka8O mYSLIM ZE sa budi kvoli hladu,kedze stale hlada,cuca si palecky a plenku,ktoru ma pod hlavou 🙂

strouzek
6. kvě 2010

mury souhlasím se vším co píšeš, vystresované dítě = vystresovaná matka která pak dává dítěti vystresované mlíko, je to koloběh ze kterýho se nejde vyhrabat,podle mě unavená hysterická matka ubližuje dítě mnohem víc než sunar! hlavně když kojo nejde tak nejde a i kdyby šlo tak je každýmu prd po tom jestli se mamina rozhodne kojit či nekojit a právě proto jsem alergická na ty kecy, kam vlezu každej se hned ptá "Kojíš" a když řeknu ne nahodí ksicht co jsem to za sobeckou matku 🙄

evatk
6. kvě 2010

mury ahojky, známe se z listopadu 2009... plně s tebou souhlasím, na toto téma jsem natrefila náhodu a přečetla sem tam něco a teda nestačím se divit, proboha, ať si každý dělá co chce, jsou snad horší věci než dát mimču něco o trošku dřív, za našeho dětsví se některé věci tak moc neřešily, bio nebio apod., samože nelze všechno pořád dělat tak jak to bylo dřív atd., ale jsme zdraví a to je hlavní
zakladatelka se jen na něco optala a teď se asi sama diví, co se tu objevuje za narážky, ironii, výpady apod. ... lidi asi nemají svých starostí dost

sorry, ale nedalo mi to se neozvat, když to tady vidím

monkula
6. kvě 2010

Súhlasím s murynkou... 😉 🙂

lucka28
6. kvě 2010

mori s tim pupkem mě to povidej ja jsem měla taky velky a fakt dost sila a k tomu 3 měsice ležet......no ale mala byla obřik měla 4030 a 52cm fakt nevim kde to vzala ty dvě nebyli veliky a už maš vahovy odhad?

strouzek
6. kvě 2010

luci já měla břicho malý, přibrala jsem jen 3 kila v těhu ale malá byla taky obřík skoro 4 kila a teď už má v 7. týdnech 5,5 kila a 57 cm 😀

monkula
6. kvě 2010

strouži neprovokuj, lebo Ti sem NIEKTO príde napísať, že nedojčíš, aby si si neskazila postavua že si určite nič nejedla, keď si bola tehotná, aby si nepribrala 😀 😀 😀

monkula
6. kvě 2010

ale keĎ tak Ti dosvedčím, koľko si toho bola schopná spráskať 😀

nety
6. kvě 2010

Moni já myslím že ten NĚKDO nemá čas, protože vzorně leží na pohovce a stará se o dítě 🙂

jonatanka
6. kvě 2010

😀 😀 😀 😀

strouzek
6. kvě 2010

monkul no jo to mě nenapadlo 😀 😀

lenkavano
6. kvě 2010

nebo hledá další diskuzi kterou by mohla změnit na promazanou a následně uzamčenou 😎

monkula
6. kvě 2010

A spraví si ďaľší zápis do denníčku:
Milý denníček, dnes osm zase "nakrkla" zopár báb na MK, ale naozaj som sa dnes vyznamenala... Len škoda, že už začínam byť nudná a už sa so mnou skoro nikto nechce hádať... ☹ ☹

mn.
6. kvě 2010

Holky jste skvělý 🙂 Já už jsem to nemohla ani číst. Hned jste mi zlepšily náladu.

murynka
6. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 😀

samik2008
6. kvě 2010

Napsala jsem svou zkušenost hned na první stránce a nestačím se fakt divit co jedna taková otázka udělá.
To aby se člověk pomalu bál začít nějaký téma...pomalu tu nenajde rady,ale za to se dozví něco jiného.

samik2008
6. kvě 2010

strouzku jak jsi to prosímtě provedla žes přibrala jen 3 kila?

petra.a
6. kvě 2010

samik...tak presne o tomto rozmyslam uz cely den, ze asi radsej novu temu snad ani nezacinat, lebo sa to moze obratit proti tebe.
A to sa clovek chce iba poradit 😒

lucka28
6. kvě 2010

3 kila??? ja nabrala 30 ted a fakt jsem tolik nejedla ten kdo mě zna tak mě ani nevěřil že mam tolik nahoře

bocinka
6. kvě 2010

Mám šoky z toho JAK se tady "radí"?!?! dá-li se tomu tak říkat... zkladatelka se na něco ptala, nepotřebovala, aby se na ni sesypaly výčitky... já sice kojím, ale večer dávám kašičku... mléka je prostě méně... malá sice spinká pěkně(teď je momentálně nemocná, takže ne až tak, ale jinak ano...) a ze své zkušenosti můžu říct, když jsem pouze kojila, přibírala 200 g týdně... a spinkala do prvního kojení ve tři ráno... teď dávám nemléčnou kaši smíchanou s mým MM a přibírá stejně (nemyslím si, že se po rýžové dá přibrat, je pouze na zahuštění) a spí i do šesti do rána, takže nám kaše prodloužila interval o tři hodiny.... 😝
Ljubi, prostě to zkus... nic nezkazíš... třeba zrovna tu nemléčnou, pokud se ti chce odstříkávat a sama uvidíš... 😉 😉 😉 😉

strouzek
7. kvě 2010

monkul 😀 😀 😀

holky není v tom žádná věda, já blila a blila skoro celý těhu a pak mi ještě našli těhucukrovku takže na tvrdé dietě. 😀 z porodky jsem odcházela o 8 kg lehčí než v době co jsem otěhu, takže mi jsou starý hadry co jsem neoblíkla několik let 😅 ale nezáviďte, stavy typu že jsem s břichem stála v obchodě u koláčků a brečela že ten koláč prostě chciiiiiii a nebo jsem oblítávala celý město abych si mohla dát 1 mandarinku bych vám nepřála. 😝

samik2008
7. kvě 2010

ahoj strouzek,já sem si myslela žes blila a blila jak píšeš,ale čoveče já sem taky blila u obou od začátku skoro až do konce,teda cukrovku sem neměla,a přibrala sem u malé 9kg a u malého 11kg.

lucka28
7. kvě 2010

koukam že tu s přibiranim vešdu 😀 ale je fakt že v těhul mě zjistili poruchu štitné žlazy..........a tak hle jsem vypadala den před porodem 😀

lucka28
7. kvě 2010

přesně 40tt

strouzek
7. kvě 2010

samíku no u mě to možná bylo i štítnou žlázou, před otěhu jsem dost přibrala po operaci štítky a dr. mi řekl že když mi srovná hormony, shodím, nepřiberu a otěhu a tak se stalo takže to možná mohlo být i tím. teď taky moc nepřibírám ačkoliv jsem denně v cukrárně,takže si myslím že ty hormony fakt hlídají mojí váhu

strouzek
7. kvě 2010

luci náhodou krásný bříško určitě ti šla všecka ta váha do břicha a teď máš většinu kileček dole 😉

lucka28
7. kvě 2010

hodně lidi řikalo ýe to mam v břichu a abych pravdu řekla zatim jsem se na vahu nepostavila

ljjuba
autor
7. kvě 2010

tak koukám, jak se diskuse uplně zvrhla od původního tématu 😀 😀 😀
odpovědi se mi dostalo, tak jsem o něco klidnější.

BOCINKO moc ti děkuju za velkou naději, že by se kaší mohl spánek, alespoň o něco málo prodloužit. myslím, že to byl nejaktuálnější příspěvek, protože kojíš (ale večír máš méně mlíčka, jako já),malé jsou 4měsíce a s kaší jste určitě před nedávnem začali 😉

RIMMEL zajímalo by mě co hnusnýho jsi psala, že tě musel andmin vyhodit. a mě jsi na zač. psala, že jsem se snížila k urážení, přitom jsem se držela hoodně při zemi 😝

rimmel
7. kvě 2010

kto koho vyhodil? nepisala som nic hnusne, iba pravdu, kt.sa vela ludom nepaci 😝