• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mnoho spánku. Je to v pořádku?

23. srpna 2009 
Ahojky, tak u nás je to tak, že malej bývá okolo 19,00 hodiny tuhý, spí do 4, to se vzbudí, ale pak spí do 5 hodin, a pak normálně jde spát v 7,30 a když se to povede tak spí hodinu a třičtvrtě, no a pak usíná tak kolem 13,30 a spí tak hodinku. Večer nám prostě déle být vzhůru jaksi nevydrží, s manžou chodíme spát ve 20,00 hodin kvůli tomu rannímu buzení, už se těším, až se to srovná a budeme moci žít jako lidi :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi máme také spinkálka. Večer spí tak 10 - 11 hodin, pak dopoledne 2-3 hoďky a odpoledne také tak ty dvě hodinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I když teď jak je pořád hezky a jsme venku, tak v kočárku moc spát nechce. Posledních čtrnáct dní už mi spal párkrát přes den jen jednou :grinning: Holky, co mají nespavce upřímě lituju :frowning2: Já si nedovedu představit, že by se mi každou noc budil a přes den spal jen chvilku. Já jsem sama velký spáč, tak to by ze mě byla za chvíli chodící zombii.
17. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt a upřímně závidím...

syn chodí spát +-ve 21:00, v 5:30-6:00 už je jak rybička, v noci vstane 5x-xkrát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: přes den teda jakž takž spí tak ty 2h, ale taky se budí :wink:
17. srp 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My spíme tak průměrně od ´+-21-21:30 do 7-7:30 :slight_smile:
po obědě tak 1,5 až 3 hodiny :sweat_smile:

Ale potkala jsem známou a ta říkala,že její vnuk vstane cca okolo 8-9 ráno a okolo 11:30 jde sám k postýlce a usne a spí až do 16:30 :astonished: :astonished: (bude mít v říjnu 2 roky)
17. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka: to už je docela masakr ne :astonished: :sweat_smile: teda ne, že by mi to vadilo...ale to furt jen spí :confused:
17. srp 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss-to je :astonished: taky jsem čuměla,jak puk :wink:
Jako ,kdyby mi spal Fantozzi do půl paté,tak by snad usnul až v jednu ráno :rolling_eyes:
17. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakoubka: no to mi teda už fakt nepřijde teda normální, vždyt je tak 7hodin za den vzhůru :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a Tygr je vzhůru hodin tak 13-14 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daník teda spí podobně jako Kubík od Jakoubky, 21 - 08 někdy i déle :sweat_smile: a po O od 12:30 - 14 ale ne teda dýl jak tu hodku a půl!!!!V noci se teda le taky budí a mele :frowning2:
17. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
připadá mi to divné,ale že prý je takový od narození :confused:
Ale teda je kus chlapa,jednou jsem ho viděla a Kubík podle něho vypadal jak malej somálec (i výškově,ale hlavně váhově)
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, mě by malej teda 14 hod nevydržel :confused: jeho maximum je taky těch 7-8 hodin!!!
17. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kim: jako ne v kuse :wink: ale ten klučík, jak píše jakoubka je vzhůru za celej den 7h :wink:
17. srp 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó tak to jó, Dan je za celý den vzhůru teda cca 11,5 hod :wink:
17. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kim: ale už se mi taky stalo, že nespal přes den vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je v 20:00 totálně tuhej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stejně se v noci furt dost budí, a přes den taky... :confounded: třeba ted už spí skoro 3h, ale taky byl 2xvzhůru :angry:
17. srp 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já fakt netuším, proč nedokážou spát v kuse :confused: je to 14 dní, co se zase začal v noci budit a třeba čučí hodinu do prázdna a nespí :confounded: přitom už dva měsíce spal krásně jak tuhoň, celou noc...no říkám si, že se to prostě věkem zlepší!!!!!!!
17. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kim: já ještě nezažila prospanou noc, teda jedno krátký období měl okolo 3m, to celou noc spal..ale on celkově super spal do 6m...a pak už katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky závidím :grinning: :grinning: Za celou dobu máme jedinou noc v kuse od 22:00 do 7:00 :grinning: :grinning: Co se dá dělat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika ahoj, aj ja ma takychgto spacov, dvoch..
od 8 vecera do 9 rana, az do 10 rana niekedy; a poobede mladsi este spi aj 3 hodiny...

obaja spali celu noc a takto od 2 mesiaca.. :wink:
takze nie si sama a su v poriadku,

asi su po mne, aj ja by som spala. :grinning:
17. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekna tema. to by som si naozaj priala, dcerka vstava o 6.00 a ked bola malinka vstavali sme aj o 5.00, spanok ma taky jemny ze sa tro az neda uverit! tak rada by som mala spaca :}
21. srp 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja neviem či je malá spáč alebo nie,ale nesťažujem sa :grinning: :grinning: :grinning: ,ale od 6 týždňov spíme celú noc vtedy- 22:00-6:00,teraz 20:00-8:00 a cez deň v pohode spí 3-4 hodiny :slight_smile:
21. srp 2009 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bereniko : taky mám doma spáče. :wink:
jen pro představu : coby novorozenec mel intervaly 4 hodiny spánku, kojení, 4 hodiny spánku atd ( a krom vecerniho breceni kvuli prdum prvni mesic takhle v podstate prospal sestinedeli.)
Vubec jsem nevedela ze mam dite, porad spal.
V noci sem ho ze zacatku musela na kojeni budit :sweat_smile: , pak najel taky na kojeni po 4 hodinach.
Od druheho mesice spi celou noc. Kdyz byl malej, tak se budil k ranu (4-5 hod.) a po kojeni jeste usnul treba do osmi, deviti.

od zacatku chodi spat kolem osme a v soucasnosti se budi cca kolem 7,8...nekdy se vzbudi driv (treba v pul 7)
Kdyz se vzbudi kolem 5,6, jeste usne.
Je mu rok a pul a asi pred mesicem zacal spat jednou denne (cca 1,5 - 3 hodky), do te doby spal dvakrat denne po cca dvou hodinach...

Vyjimky jsou u nas jen kdyz ho trapi zuby (coz taky neni vzdy) nebo kdyz je nemocnej...to se v noci budi casteji nez jednou.

ja myslim, ze mu nic neni. Aspon doufam. V sestinedeli jsem se ptala dr. jestli to je normalni ze porad spi a ona mi rekla, ze miminka ze zacatku v podstate spi 24 hodin denne s prestavkama na kojeni...
:sweat_smile: no nevim, sem si v tu chvili vybavila vsechny ty maminky, co jim deti nespi...a prislo mi nespravedlivy, ze zrovna ja, ktera jsem nocni sova a spanek moc nepotrebuju mam space a nektere maminky se vubec nevyspi
:pensive:

no kazdopadne jsem za to samozrejme rada. Kdo by nebyl.
21. srp 2009 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta posledni veta patri k tomu, ze mam spáče... :sunglasses:
21. srp 2009 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika ja osobne si nemyslím,že by na tom bolo niečo zlé,že takto spí :wink: podľa mňa mu nič nieje :wink:
21. srp 2009 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem dočetla a jsem ráda, že je víc maminek spáčů. moc mi to pomohlo. mám bohužel zkušenost s nemocemi, který se projevujou zvýšenou únavností a to mě nahlodalo, ted už vím, že to naše spaní je normální.

mějte se a hezký den!
21. srp 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
berenika taky to mám doma..Sebulka má 1,5 roku,spí od 8-9 do 9-10,jde spát ve 13 a spí ty 3-4 hodky
V noci se nebudí vůbec a když jo tak o tom nevim,no ale jinak je teda akční dost :wink:
Je to už od mala,do 7 měsíců spával do 12 hodin vkuse krom 1 kojení,ale tak jsem si na to zvykla,že když se náhodou vzbudí dřív mám rozhozený celý den :grinning: :grinning:
22. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj babulky normalne vam zavidim tych spačov doma :grinning:
23. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,Adélka byla spáč do 8 měsíců,usla v 19.00 nejdýl ve 20.00h a spala do šesti do rána bez jediného probuzení,i když jsem kojila spala prostě od té doby co jsem si jí přivezla z porodnice celou noc. Zato teď si asi říká mámo už si se vyspala dost,jsem totálně drogy, všechno se obrátilo o 180 stupňů,spí tak od 10.00h dopoledne do 12.00h,to je celé spaní přes den,celý den je akční,problém je že ještě nechodíme jenom za ruce a tak by utahala regiment vojáků i s generálem,večer sice usne do 20.00h ale tak 10x za noc je vzhůru,když je extra dobrá noc tak 5x,2x za noc dělám mlíko a to v 19.00h normálně večeří buď má kaši nebo to co měla k obědu,asi dohání co zmeškala,narodili jsme se s váhou 2,5kg a z porodnice jsme šli 2,24kg,měla jsem s ní velký problémy s kojenim a tak jsem musela začít brzy přikrmovat,ale stejně tomu moc nedala,doufám že se to brzo zase otočí,závidím Vám maminky spáčů :grinning:
23. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marky, pétovi jeden čas - asi před měsícem a půl, vadilo při spinkání cokoliv se šustlo - je strašně zvědavej, hned vylít a koukal, co bude, že by třeba mohlo být hraní :grinning: :grinning: :grinning: .prostě nespal už tak tvrdě. dali jsme ho do jeho pokojíku, od té doby ho už nic neruší, nás taky ne :grinning: :grinning: . nemohli jsme si ani kýchnouut, zavrzalo okno, nemluvím o tulení s mp, hned chtěl vstávat.
tak jestli máš možnost, zkus....mám dobrý chůvičky, tak máme všude zavřený dveře a slyším, i když jen zamrnčí....
23. srp 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek