Moje bábetko nechce spinkať. Cítim sa bezradná

shopinin
29. dub 2011

mam malu dcerku-6tyzdnou, ktora odmieta spinkat cez den, v noci ba i ked ju kocikujem vonku tak nechce spinkat....najprv som si myslela, ze to bude kvoli bolestiam bruska, lebo jej davam len aptamil PRE/mlieko som po cisarskom reze vobec nemala/ nikto si s nou nevie dat rady...citim sa bezradna a strasne unavena, ale nasa doktorka tvrdi ze to je normalne, aj ked ja si myslim ze pre tak male babetko je spanok potrebny ale ona sa budi kazdu hodinu s velkym placom...

mkr
29. dub 2011

co změnit polohu na spaní, mně se malá taky hodně budila, tak jsem ji pak hodila na bříško a byl klid a jak krásně spinkala a často 🙂 někomu se osvědčí zavinovačka, dítě má potřebu být ztísněný, každé miminko je jiné

neu.sona
29. dub 2011

Ahojky, náš malý byl taky hodně plačtivý, ale dalo se to. Co za radu nevím, ale císař byl plánovaný dopředu nebo až když se Ti rozjel porod? Když je prý plánovaný, tak není miminko připravené na svět a bývají mrzutější a dráždivější. Hodně na to prý pomáhá blízký kontakt. Spaní s ní, mazlení, nošení v šátku atd.
Já měla císaře až po tom, co se mi rozjel porod a 17 hodin jsem se normálně otevírala, odtekla mi voda atd.
Jediné, co Ti můžu asi poradit je vydržet, ono se to časem upraví, i když se to zdá naproste nekonečné a zoufalé.
Hodně sil.

lenulinka00
30. dub 2011

Mě tohle malej taky dělal, tak jsem ho zkusila co nejvíc unavit.. Dala jsem mu už chrastítko a hodně na něj mluvím, když je vzhůru. A švagrová mi poradila, že je dobrý schmoustat hadrovou plínku a dát mu jí do ruky. A nebo zkus dát čajík.

dlabinecka
30. dub 2011

😀 😀 mě malá nespala první půlrok, až pak se to dalo dokupy. A kočárek? řev, jak když jí na nože berou! U nás se osvědčil šátek a pevn¨é zavinut. pokud nespí, ale nepláče, tak bych to neřešila.