• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Monitor dechu. Do kdy se používá?

25. října 2013 
Monitor dechu mame taky, male je zatim 10 tydnu,tak to ho jeste nejakou dobu v postylce mit budeme. Akorat mi jednou znicehonic zacal houkat a to jsem se zrovna na malou koukala.. dychala! Tak nevim,co s tim bylo.
25. říj 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho taky budu používat co nejdýl to půjde,ale myslím,že až bude malý o něco větší,tak ho bude velice zajímat a tak ho pak před ním asi budu muset schovat. Ale chtěla bych tak do 1roku
25. říj 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My taky máme použitý už jedním mimčem :wink: Hlavně funkčnost jde ověřit tím, že monitor nevypnete a vyndáte mimino z postýlky... Matesovi se už povedlo zahrabat se až do rohu postýlky mimo dosah:slight_smile: Naštěstí už mi vzbudilo takový to pípání před alarmem, tak jsem neměla až takový šok, ale stačilo to :grinning:
25. říj 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme pořídili nový, ale na druhý mimčo určitě nový kupovat nebudeme.... V některých porodnicích dokonce monitory půjčují za pár stovek na půl roku...
26. říj 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Seri, jak jsi psala s tím, že dáš mimčo do kočárku na zahradu.... To psali taky v tom návodu, že by se nemělo, protože může foukat i sebemenší větřík a opět nebude monitor 100 % spolehlivý :( Je to opravdu příliš citlivý. Já měla strach i když jsme pořídili kolotoč nad postýlku, který se sám hýbe, aby to neovlivňoval. Je připevněný na straně postýlky a připadá mi, že to trochu vibruje, ale to naštěstí monitor nijak nezaznamenává.
26. říj 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My monitor taky máme, půjčený, dokonce tři roky starý (po dvou dětech) a funguje bezvadně (doufám, že to nezakřiknu! :confused: ) a chtěla jsem ho nechat tak do půl roku, ale když nám nebude v ničem překážet, tak ho tam nechám déle. :slight_smile:
26. říj 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojta my máme taky monitor dechu u malýho od narození až do roku zn Babysenze a je nový a půjčený z jedné gyn.ordinace tady u nás a jsem max.spokojená a klidnější.Měli jsme potíž s dýcháním,teď už je to v pořádku,ale taky nás to v noci vzbudilo,malý byl schoulený úplně dole napříč postýlky a nezaznamenalo ho to tak sme tam dali druhou desku má už přes půl roku.Jinak kolotoč to nezaznamená,ale třeba vaši ruku ano,vítr nevím,ale je to možný.
26. říj 2007 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme monitor dechu používali do jednoho roku , malá už i hodně "cestovala" ´po postýlce, takže pak pípal, když se přesunula z dosahu, jinak jsem taky měla použitý po jednom dítěti, měla jsem ho od kamarádky, tak jsem zase znala původ a byla jsem spokojená
13. srp 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci pouzivat Respisense, ktere se pripne na plinku a je na baterky, takze nepotrebuju elektriku. Pry u nedonosatek a u chlapecku hrozi vetsi riziko.
13. srp 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delisaaa My taky používáme ten za plenku a jsme spokojený. Pokud jde o nás, tak používat budeme určitě do roka...
13. srp 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mm_mm Ja bych take chtela co nejdele, ale nevim, jestli si to miminko samo nevynda.
13. srp 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delisaaa My máme 10měsíční, která si to nevyndavá. Má přes to oblečení, to nevytáhne, za tou plenkou to drží dobře. Cestuje po postýlce a pořád to drží. Jsem ráda, že jsme koupili ten za plenku a ne deskovej, protože ten by nám při tom jejím stěhování asi furt houkal...
13. srp 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. :slight_smile:

Máme v ní i téma Monitory dechu a protože Vy s nimi máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na http://www.modrykonik.cz/monitor-dechu ? :wink:

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí monitor dechu a rozhodují se mezi různými značkami a typy. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. :slight_smile:

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska
11. zář 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporučuju mobilní monitor dechu...např. Respisense...malý ho má na plínce a tak je jedno, kde spinká :slight_smile:
25. říj 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek