Můj 4letý syn v noci nespí a brzo vstává, máte fintu?

briliantka
26. únor 2014

mám 4letého syna, který před pár měsíci spal celou noc a ráno se budil jako všechny děti kolem 7h,...ale během pár měsíců se to změnilo a on chodí po domě,vymýšlí si , že chce pít, čůrat, že ho bolí bříško,......atd a ráno kolem 5.30 vstáva a chce se koukat na pohádky a vymýšlí zase všechny různé věci aby nemusel ležet v posteli. Zkoušeli jsme plno metod jak ho přemluvit ale nic nepomáhá,..máte nějákou fintu která by zabrala a on spal ? Moc děkuji

moudivlacek
26. únor 2014

asi te neuklidnim, mame to same, maly byl spac, po obede, vecer v 8, spal do 8 do rana a uz nekolik mesicu zlom, vecer vyvadi klidne do 11, ale vidim na nem,ze je opravdu unaveny, nekolikrat v noci se vzbudi a o brzkem rannim vstavani ani nemluvim 😒 je mu 4,5

moucha
26. únor 2014

Zkuste homeopaticky sirup pro děti,myslím že se jmenuje sedalia, je to z bylin a nám zabírá...bez receptu.

hadroslava
26. únor 2014

Pití mu dej k posteli, nočník taky, tím ti odpadnou minimálně dvě věci 🙂 Když holky vstanou ráno brzo a chtějí nás valchovat, prostě je zaženem zpátky do pokojíčku, tam si můžou hrát. Starší se tam oblíkne a pomůže mladší. Natáhne to čas tak o půl hodiny, někdy víc. Když nechtějí spát večer, ale jsou unavené, mají smolíka, lehnout, zhasnout, spát. Po obědě mladší ještě spává, starší tak 1-2x týdně, ale samostatný odpočinek má povinně. Má tam postel, pití, nočník a hračky. Buď si hraje nebo pokud by chtěla spát, lehne si. Bývá tam tak hodinu. Možná takhle vypadá, že mám naprogramovaný roboty, ale nic z toho neprovází křik, jen jsem to děti učila od začátku a důsledně, jinak řečeno, pokud najednu má tvůj syn noční manýry, prostě bych se sním tak nes.rala, pití k posteli, nočník, event.malý světýlko. Až se probudí, může si hrát, velký je na to dost.