Může 3 měsíční mimi spát celou noc?

lori23
13. dub 2011

Ahojte maminky,můj 3,5 měsíční syn už třetí noc prospal prakticky celou.Jsme na UM.Před tím se vždycky vzbudil kolem 01:30 a pak ráno,ale poslední tři noci tuto dávku úplně vynechal a budí se až v 5:30. Přes den pije normálně,před spaním (cca. 19:30) vypije asi půl dávky a zbytek mu šoupnu i když spí okolo 21:30 no a pak chrupká až do rána.Je spokojený,usměvavý a nemám pocit, že by ho něco trápilo, ale překvapuje mě to,protože u prvního syna jsem nevěděla co znamená spát celou noc snad až do jeho roku a půl!!! Máte s tím některá zkušenosti?
Předem děkuju za odpovědi a přeju všem hezký (i když deštivý) den 🙂 🙂 🙂

em_ka
13. dub 2011

jezismaria, to je problem? 😀 bud rada! vies co by som za to dala keby dcera prespala celu noc????? 😠

pattie
13. dub 2011

Buď ráda, to je můj tajnej sen, kterej mi bohožel asi ani jedno dítě nesplní 😅 Hodně dětí spí celou noc, tak si to užívej!!!!§

petruskaaa
13. dub 2011

Moje dcera spala taky od 3 měsíce celou noc.To je tím UM,víc je zasytí 😉 .Je to normálka.Jak píšou holky,buď ráda 🙂 .

veruska007
13. dub 2011

Jj, my meli teda strasny problemy s kojenim, kojeni, odsavani, krmeni strikackou, dokrmeni UM, des. A nejhorsi bylo, ze jsme meli malyho v noci budit na kojeni, nechtel se probrat, rval, nechtel jist... ve 3 tydnech jsme to vzdali, a od te doby doted (2 roky) spi od 20:30 do 5:30. Porad stejne.

sussanah
13. dub 2011

Muze, dokonce i 2mesicni a plne kojeny 😀 Bud rada a uzivej si to 🙂 U nas se to bohuzel v 5m zvrtlo 😖

dendaz
13. dub 2011

Ahoj, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, že jakmile jsem přešla na umělé mléko, malá spala též celou noc (kolem 4 měsíce.) Také nás to vylekalo, kolikrát za noc jsem jí chtěla vzbouzet na jídlo... 😀 Doktorka mi řekla, že mám být ráda, že spinká, že jí UM více zasytí... 🙂

lucy222
13. dub 2011

Je to možné a užívej si to. Naše zlatíčko v noci spí od příchodu z porodky 5-7,5 hod v kuse - až na pár vyjímek. A to ani není na UM 😉

sarlotta
13. dub 2011

Ano děti na UM spí lépe.

michelleuk
13. dub 2011

ahoj aj moja spala celu noc od tej 9 do 8 rana a to som ju kojila 🙂 no ale ked mala 6 mes sa to pokazilo budi sa mi uz o 5 na kojeni 😖 uzivaj si spanok kym mozes 😀

slavicky
13. dub 2011

Naše malá je na UM od druhého měsíce a spala mi taky celou noc 🙂

kikimaruska
13. dub 2011

Souhlasím, užívej si to 😅 , mě malej do 8 měsíců spal zpusobem, že se ve dne i v noci budil max.po 2 hodinách...a celou noc mi začal spát až od 2 let...a jinak byl též na UM a měl mléko sytící a na noc později kaše...jinak mi spal tak hodinku...

moudivlacek
13. dub 2011

nas malej spal celou noc od prijezdu z porodky 😉 a rozhodne jsem ho nebudila na jidlo, zadny vyzlatko to fakt neni 😵

kacci
13. dub 2011

hm, tak moje děti - dvojčátka - byly na umělém mléku prakticky od porodnice a dodnes 21 měsíců máme za sebou všeho všudy 5 prospaných nocí...a pochopitelně ne oba zároveň☹

lojzina
13. dub 2011

🙂 bud rada,muj 3,5 lety syn nespi dodnes celou noc ☹ 😠

alushka
13. dub 2011

me maly spi uz asi od 4 mesicu celou noc a to jsem kojila, i kdyz obcas pres den jsem musela dat UM, mam malo mleka ☹ moji kamaradce spalo mimco celou nic od 1 mesice veku 😉

bufina
13. dub 2011

Užívej si to 🙂 Mně malej spal od dvou do osmi měsíců celou noc, pak začaly zoubky a budí se už častěji...

lenulab
15. dub 2011

Jsme na UM od narození a od 1 měsíce mi malá spinká taky celou noc 😉 S výjimkou po očkování to se budí pár dní 1x za noc, jinak OK, pak se to zas vrátí. Problém nevidím-buď ráda 🙂 Až přijdou zoubky bude to horší..

myska25
15. dub 2011

Užívej si to, já kojila a malý mi spal od narození do čtyř měsíců celou noc!!!! jak já si ho chválila a byla ráda 🙂 🙂 a od pátého měsíce se mi budí 2 krát až 3 krát za noc 😖 😖 😖 ach jooooooooooooo kde jsou ty časy, že spal celou noc 🙂 🙂

klosky
15. dub 2011

Buď jen ráda. Naše malá taky spinkala celou noc od narození a to šla spinkat okolo půl 8 a vstávala ve 4 ráno, tak jsem jí nakojila a pak spinkala do 10hod, no a od 5 měsíce spinká celou noc a probouzí se kolem půl 6 a má vyspinkáno a teď nám je 8 měsíců a rostou nám zoubky, tak máme kolem půl noci vyspinkáno a usne kolem 5 hod ranní a spinká tak do půl 8 ani né. Takže buď jen ráda, že spinká a užívej si to...

lukza
15. dub 2011

syn mě od 11 týdnu spal od 20-5hod🙂))

bredmax
15. dub 2011

syn byl na UM,od třech měsíců spal celou noc,dcera kojená a kupodivu spala taky od třech měsíců celou noc 🙂 a zůstalo jim to 🙂
buďte ráda a užívejte spánek po celou noc

ladybugie
15. dub 2011

moje dcera byla kojená do šesti měsíců a celou noc mi prospala už v šestinedělí 🙂 nebudí se ani teď. Když mimi klidně spinká a nebudí se, tak buď ráda a neřeš to. Kdyby mu něco bylo, tak přece nespinká 🙂

bielanevesta
15. dub 2011

určite može 🙂 Naša malá spávala celú noc už od asi 2 týždňov asi od 10-4.00 a v 3 mesiacoch to bolo už od 17.00-7.00. Bola plne kojená. Vydržalo jej to hodne dlho.

puppi
15. dub 2011

Naše malá také spinkala celou noc už v šestinedělí a kojená byla až do skoro 7 měsíců.. Určitě je to UM, ale hodně dělá když maminka "nezblbne" a nezačne dítě v noci kojit nebo krmit UM tím způsobem, že ho budí - TOTÁLNÍ HOVADINA!!!! Pokud nemá miminko extra problémy zdravotní nebo nebojuje na hranici únosnosti s přibíráním, tak celonoční spánek mu dá mnohem mnohem víc, než když je probuzen - beztak si prcek jen cucne, akorát mu to naruší spánek a to jsou pak problémy do budoucna opravdu velké...
Buď ráda, nech mrňouska spinkat, kdyby měl hlad nebo byl nespokojený, sám by si řekl!!! 😉

monushka88
15. dub 2011

Nám maličká také spinká od 2 měsíců celou noc a je plně kojená. A není nic lepšího, když se každé ráno (okolo 6:15) vzbudí s úsměvem na rtech 🙂 a maminka se přes noc krásně vychrní 😉 Takže si to užívejme, než si to ta naše zlatíčka rozmyslí 😉