• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechce spát v noci. Co mám dělat?

21. listopadu 2013 
Pavli jo,jo,malej si hrál se lžičkou a říkala jsem si,zkusím poklepat,kdyby něco a buch ono to tam cinkalo :grinning: :grinning: :grinning: vůbec neměl teplůtky ani průjem,i noci nejsou špatný,je obodobí úplňku a to na něho hodně působí a jak spí u nás tak v pohodě,no uvidíme co další až polezou,ale teda nééé že bych mu to přála,to teda ne :grinning:
11. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminy, mám stejný problém. Dceři je pět měsíců a v noci je to neúnosné. Budí se mi 6x až 8x za noc. Dnes jsem poprvé zkusila ji dát na noc kašičku a ještě jsem ji zabalila do zavinovačky, aby nemohla máchat ručička a tím si nevyrazila dudlík. uvidím jestli to zabere. Už jsem s manželem vyřízeni. A jestě ji nenechávám spát čtyři hodky před spánkem...
11. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarikb
:wink: ,jjtaké nenechávám po odpoledním spaní dál spinkat. Minim. 3 hodiny než jde spát.
Já jsem už také ko po těch 6 m :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to riesim rovnako ze pred spanim je min. 3 hodiny hore ale aj tak sa mi zacal budit okolo 5 rano a nechce spat, vykrikuje aj hodinu a potom je hotovy...samozrejme aj v noci sa budi casto a niekedy papa a niekedy ho utisim aj bez toho. Snad sa to casom upravi a bude spat dlhsie.
11. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarikb - myslim si, ze s tou kasi bys mohla mit uspech drzim palce
11. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my začali dávat kašičky, ale nic moc! O půl 8 jde spinkat, někdy už ječí ve 23 hod, někdy až kol půlnoci nebo o půl 1, ale pak už to jde zase většinou po 2 hodinách! Aspoň jednou týdně bych se chtěla vyspat celou noc:frowning2:
14. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás kaše nezabírají! Já chci také spát celou noc!! ale to musím začít něco dělat a ne jen snít!!!
Eppi, jak u vás???
14. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja osobne som sa nikdy netrápila, či som hore s malým celú noc. väčšinou máte jedno dieťa. tak si to užite. ak vstávate každé tri hodiny je to normálne. ak častejšie je to skor z potreby uistit sa, že ste pri ňom. ja som poriadne nespala 6 rokov.
14. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooojky, jsme opět tady :wink: . U nás porád stejný. Kolem osmé večerní spíme, prvé kojení kolem jedné ráno, pak druhé kojení nad ránem (někdy 3-4celkem) a vstáváme kolem šesté půl sedmé. Pořád nám jdou zoubky, takže když je hodně neklidný tak spí u nás v posteli. Holky kaše na delší spaní nazabírají, vše je o psychice dítka a vaší. :dizzy_face:
16. bře 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, tiez mame taky problem.casto sa budime len malinka je este mala asi to bude tym ze potrebuje mna aj v noci
16. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moncicko, u ani ne 3 měsíčního dítěte je to naprosto normální, ještě potřebuje jít i v noci, to vůbec neřeš!!!
16. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mojí malé je 6m, a od půlnoci jsem dost často kojila co 2h :frowning2: (takže 1,5h spánku). Tak jsem si říkala, že až jí bude 1/2 roku, nacpu ji kaší a bude klid. Kaši doteď nejí, asi 14 dnů jsem kojila v 22,2,6 (to už jsme vstávaly) no a někdy i ve 4h. Rozhodla jsem se jí nedat ve 22h. Seděla jsem u ní a hladila po hlavičce, když jsem ji vzala do náruče tak vřískala ještě víc :astonished: , musela jsem si vzít špunty do uší (taková já jsem matka, nevydržív řev vlastního dítěte :fearful: ) a za 45min byl klid! Vzbudila se ve 2.30! A pak zas až v 6! Druhý den plakala asi jen 35 min., 3den jen jednou kňourla a spala jako opravdové hodné mimi!
Tuhle metodu nezkoušejte, pokud o tom nejste přesvědčené. Už jsem ji po půl hodině pláče chtěla dát (spíš na radu manžela, on to těžce snáší- jenže mě se těžce spí :angry: ) prso, ale vydržela jsem. To by pro ni byl další šok a druhou noc by to bylo to samé.
Jinak, koukněte na www.kojeni.cz
Až bude zas trochu větší, chystám se odbourat i kojení ve 2h. Problém je, že pak se tvoří míň mlíka :cry: A stejně přebaluju, tak mi to zas tak nevadí. Navíc, když ta ňufina začně funět a ňufat, nechala bych ji ňufat celou noc, páč za chvíli vyroste a žádné "tulituli" nebude :frowning2:
16. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
epi....holky!!! :frowning2:
My jsme na tom bídně...pořád co 2 hod. Nedá se utišit. A když nedám prso, tak dokáže skákat a hopsat po postýlce i 2 hodiny!!!
Jsem ko, nevím jak na to??? :unamused:
Pořád sbírám energii radikálně zakročit...ale nemám odvahu a ani silu :frowning2:
27. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlina05: já jsem to vyřešila následovně: Míšovu postílku jsem přitlačila k naší a sundala jsem jednu celou část špriclů dolů tím pádem je s náma v těsné blízkosti a nemusím ho už ani zvedat do výšky (už je pěně těžký) :wink: Míša prospí daleko déle a budí se mi už jenom jednou, maximálně dvakrát na kojení cca kolem druhé ranní máme prvé kojení takže když usína kolem osmé spí v kuse šest hodin což je paráda. Pak podle nálady bud je noc že neklidně spí a pořád sebou mele nebo taky ne ... ale zase ty zoubky, myslím že mu jdou stoličky jelikož tam má dásinka nateklé ... takže jedině opět vydržet :wink: Chce to udělat nějaký kompromis, myslím že jinak to nejde. Jo kdyby jsme byli dětskými psychologi možná by to bylo všechno snažší :grinning: Dnešní noc byla 2 x kojení a pak už jsem ho nechala u sebe, docela se mlel, kolem šesté vstal ale já usnula takže pak i on rezignoval a vstávali jsme kolem půl sedmé.
pavli a v noci rozsvěcuješ světlo nebo ne? když mi Míša sedí nebo stojí v postílce tak ho pokládám do té doby než tedy ustoupí a usne, zatím je to maximálně 2-3 krát za sebou
28. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Pavli u mojí ségry je to to samý :frowning2:
28. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teda i u sestřenky :frowning2: taky jsou hotový :unamused:
28. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
eppik - tak na tom už taky přemýšlím,že se přistrčí postýlka k nám a zkusíme to tak,protože on už 3 týdny chrní snáma,a je klid,ale v postýlce se prostě budí :unamused:
28. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noc fakt hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Pořád ty dvě hodiny!!
Zuby nemáme a ani se to nechystá!!!
vnoci mám jen malinkaté světýlko, kt. teaguje na pohyb. Jinak nesvítíme!

Já holky právě přemýšlím, jestli ho nedát pryč z ložnice....???? no je mi to proti mysli, ale má se zkusit vše.....

MAny, ségra má kluka???

není to v klukách????

:unamused:
28. bře 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: kluci jsou prostě citlivější a hodně fixovaný na mámu :sweat_smile: alespoň u nás to tak vidím a i od ostatních zkušenejších mamin .... tak něco na tom bude ... já bych to určitě zkusila, to oddělené spaní a když to nezabere tak máš alespoň další variantu ...
28. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eppi, díky za podporu. Musím s tím vážně něco udělat!!!!!
28. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pismenka...proč jsi od půl roku na UM? Přišla jsi o svoje? Můj malej bude mít za pár dní 8 měsíců a budí se taky často, je fakt, že to bývalo každé 2 hoďky a teď už je to třeba 3-4, ale někdy je třeba 2 hodiny vzhůru, no nic, když mu dám prso, tak tahá jako o život. Taky si myslím, že není dostatečně sytej. Že už mu to moje mlíčko asi nestačí! Dávám na večeři kašičku, ale jak je vidět, ani to nestačí.
28. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja mám zase opačný problém...naša Adelka niekedy prespí aj 10 hodín...to ju už musíme normálne budiť, lebo by bola úplne zúrivá od hladu.
28. bře 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my budeme mat 4.aprila 4 mesiace. zo zaciatku sme mali problem, ze nam Barborka nespala, ale od 6 tyzdna sa to upravilo. u nas to funguje tak, ze cez den spi po polhodinkach a papa kazde 2-3 hodiny po 140-180ml a potom zaspi v noci o jednej a spi do rana do deviatej, spapa 150ml mliecka ani nevie ako a spi dalej tri hodinky.
28. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ededik
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tedy to závidím
28. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli...ja jsem ségra Many:slight_smile: Mám kluka!

Holky...ja v noci svítím lampičkou, když se malej probudí. Zkouším mu kolikrát dát jen cumel nebo napít čaje a chci zhasnout...kravál ještě větší! Když bych nechala rozsvíceno, tak spinkat nebude! Když ukládáte děti na spaní, necháte jim rozsvíceno nebo zhaslo?
28. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamanka, ja napr. davam maleho spinkat v uplnej tme, ale vraj je to od babätka k babätku individualne, takze zalezi na nom, ako sa citi lepsie:slight_smile: a aj ja sa k vam pridavam, ze by som sa velmi rada vyspala celu noc, u nas
tiez nezabera nic, kojim v noci styri krat a cez den som KO:slight_smile: a oklamat cumlikom alebo hladkanim sa neda, no a ja sice verim, ze "vyplakanim" by sa to upravilo, ale nemam na to srdce, som proste mäkotka:frowning2:
28. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: být tebou, tak to prostě nehrotím :wink: já taky furt řešila, že neumí spát sám, že se v noci budí a bla bla bla..a prostě, když už to bylo fakt neúnosný..a byla jsem na pokraji zhroucení..tak jsem s ním začla spát v posteli..a je klid :sunglasses: a vstává už tak max. 3x za noc..prostě to ber tak, že je ještě malej, potřebuje tě..a do 18 s tebou spát nebude :wink: některý děti jsou samostatný, spinkaj už od malička ve svým pokojíčku a nikoho nepotřebujou..některý jsou holt mamánci..a kor kluci :wink:
28. bře 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my máme totiž v ložnici šílenou tmu. Máme rádi tmavý nábytek, stěny...máme i tmavý strop (trámy), a tak rozsvítit musím:frowning2: Sakra, měli jsme nechat tu starou ložnici! No, dám tomu ještě nějaký pátek, a pak se uvidí!
28. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli: a případné vyřvání nebo dokonce odstěhování bych nedělala, jestli je Alešek bojácnej nebo tak..takovýmhle dětem to právě spíš přitíží než pomůže :wink: záleží na povaze dítěte..a na rady, co se má jak dělat, se vyprdni..prostě se řid tím, jak to vyhovuje vám oběma :wink: čímž samozřejmě netvrdim, že by mě netěšilo, kdyby spal celou noc a sám...ale zas abych ho nechala vyřvat a bát se..to mi to za to fakt nestojí :wink:
28. bře 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my tiez vstavame kazdu no 5 az 6x, a kojim kazde dve hodiny. a cez den kazdu hodinu....ale zatial mi to nevadi, vychutnavam si to, ked vidim jeho spokojne usmiate ocka
28. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek