Nechce spát v postýlce. Poradíte?

marfushenka
26. zář 2008

Asi od půlky srpna náš malý nechce spinkat v postýlce. Předtím jsem ho vždy po koupání uspala, uložila a on spal tak do dvou, kdy jsem si ho vzala k sobě, nakojila a spal se mnou do rána. V půlce srpna jsme byli na dovolené a malému jsme sebou vzali cestovní postýlku. Vůbec jsme ji ale nepoužili, protože jakmile jsme ho spícího do ní položili, začal hrozně plakat. Někdy mi přišlo, že snad pláče i ze spaní, pořád vypadal, že spí, jen hrozně křičel. Tak jsme ho vzali k sobě do postele. No a teď to samé dělá i v normální postýlce. Prostě v ní nechce spát. ☹ Mně to ani tak nevadí, ale taťka z toho není příliš nadšen. Poradí někdo?

sisstin
9. pro 2009

momin: to prostě musíš zažít..pokud máš malýho spinkavýho..a v pohodě..tak fajn ne? 😉 Já mám s Tygrem od narození spoustu problémů, snad jsem ještě neměla období, kdy by bylo všechno fajn....ale zas mě to naučilo si vážit každý blbosti...které jiné maminky prostě berou jako samozřejmost. Neřeším spaní v posteli a nevím co..prostě si to užívám..a myslím, že ty mateřské instinkty, které jsem dřív neměla moc dobré ..jsou ted na fajn úrovni 🙂

takže já radím neřešit, ale užívat si to 🙂

momin
9. pro 2009

simlenka dobre znovu to zopakuju!!!! Ja to tady nepisu vam ktere ste spokojene kdyz spite v posteli 3! Pisu to tem co jim to vadi...
sisstin my sme taky jeste neprospali celou noc. nekdy se mi budi co hodinu..nekdy vydrzi spat i 3 hodky v kuse-ale to je max.

kaciska
9. pro 2009

souhlasím s momin,taky jsme si na sebe ušili bič,malá námi spí taky v postely.... 😒 a to jsme vyzkoušely vše a nic...příští rok se udělá pokojík a bude ve svém,doufám že to bude dobré a nebude moc proplakaných večerů a nocí...holky přeju hodně trplivosti..u druhého dítete i kdybych měla vstávat 3x za hodinu tak budu...k ním už neexistije...max.když bude nemocné nebo tak... 😉

sisstin
9. pro 2009

momin: my spíme v posteli 2...Mp s námi nežije..a když tu je, tak stejně spí jinde..páč chrápe jak dobytek 😝 jako ve třech nevím...MP by ho asi zaleh..navíc to chrápání je otřes 😅 😅

sisstin
9. pro 2009

tak já vstávám, i když spí se mnou v posteli..ale není to tak šílený 😉 on v tý postýlce usnul..ale jak cestuje v noci, tak byl pořád zapletenej mezi těma šprušlema a budilo ho to 😕

ale když vám to vadí, tak to asi nějak řešit budete..mně je to jedno..

tak držím palce, at je to podle vašich představ 😉

kaciska
9. pro 2009

sis-je to pěkné ale už je to dlouho co u nás spí a máme fakt malou postel a já jsem pak zlámaná..hrozný...ale jako máš pravdu že to je pěkný... 😅

momin
9. pro 2009

kaciska diiiiikyyyyyyy.... 😎
Ja uz sem taky kolikrat rikala ze uz nemuzu! Ze si ho proste vezmu do postele! Ale pritel nedovolil a ted sem za to rada!

kaciska
9. pro 2009

momin-nemáš za co,oni si ty prckové zvyknou hnedka..ale s opakem je to horší... 😀

momin
9. pro 2009

A sisstin pokud s vama pritel nezije tak to je zase uplne jina situace 😉

sisstin
9. pro 2009

holky...já neřeknu, kdyby jim bylo 5..ale rok a čtvrt? 😕 Já mám prostě na tohle jinej pohled..jsem s ním doma, tak mu dávám, co můžu...ale chápu, že to zas má každej jinak nastavený...jinak dítě vychovává..takže těžko radit 😉 Já bych ho nikdy vyřvat nenechala, je mi to proti srsti... 😉 ale vím, že u některých dětí to pomohlo..tak jestli na to máte nervy 😉

kaciska
9. pro 2009

sis-jasně,chápu...ale je něco jiného když ste sami dva a když se na ani né dvou metrový posteli mačkaj 3 a ta naše nám dává každou noc facky a kope nás do žeber...no nic krásnýho 😀 😀 😀 a neumulvě o tom když chceme s manželem dělat lásku 😀 😀 to máme prostě smůlu... 😢 😀

momin
9. pro 2009

Taky bych maleho nikdy vyrvat nenechala! Chodim s nim v noci jak blazen..uspavam jak to jen jde..nekdy staci kdyz ho jenom hladim po hlavicce v postylce. jenom si ho proste nevezmu do nasi postele to je vse... 😉

sisstin
9. pro 2009

kacis: my máme sice místa tři prdele, ale stejně je obtočenej okolo mý ruky 😅 😅 😅 😅 já se fakt s Mp nevyspím vůbec, to jeho chrápání je na tečku... 😅 já už tak nějak nejsem vůbec zvyklá žít s chlapem, by mě sral jak svina 😅 😅 ale to je OT 😅

sisstin
9. pro 2009

momin: tak když se ti chce vstávat, tak není, co řešit 😉 já měla postýlku vedle postele..ale on fakt vstával celou noc po 10minutách..a na to jsem neměla...bylo to kvůli mý pohodlnosti, to přiznávám 😉 ale já zas nevidím takovej rozdíl, jestli spí v postýlce, která je přilepená na moji postel..nebo vedle mě 😉

simlenka
9. pro 2009

Ja zas nechapu,proc se zuby nehty branit prirozene potrebe ditete. souslovi "usit si na sebe bic" mi v tomhle pripade prijde sileny,leda si ho na sebe usit tim,ze si udelam dite,ale jakmile ho mam,tak se mu prece snazim pomoci,aby mu bylo dobre a bylo spokojene. ja nejsem zastancem jen dite,ja nic - ale jsou veci,ktere proste k detem patri a musi se s nimi pocitat,zkratka jsou prirozene!

momin
9. pro 2009

simlenka uklidni se! Delas jak kdybych byla nejaka krkavci matka protoze mi spi dite v postylce!!! Navic to co sem psala nepatrilo tobe ale maminka kterym tahle situace nevyhovuje!!!!! 🙄

simlenka
9. pro 2009

Ja ted na tebe neutocim,jen rikam,ze jsou detem urcite veci prirozene a je nesmysl se jim branit. kdyz dite place,rve nam to srdce,tak to priroda zaridila a nuti nas jednat,ale bohuzel uz jsou nase instinkty natolik potlacene,ze nam veli intelekt a ridime se radama,knizkama a ne tim co citime. to je vsechno.

momin
9. pro 2009

Ja uz to nebudu komentovat! Nectu knizky,neziju podle tabulek a vazne nejsem krkavci matka ktera nechava sve dite plakat a trapi ho...

simlenka
9. pro 2009

Ja netvrdim,ze ho nechavas plakat,to byl priklad toho,cim nas priroda vybavila,stejne tak male deti vybavila potrebou byt s mamou. ty to beres jako utok,ale ja to tak fakt nemyslim,jen se snazim,abys me pochopila,ale evidentne nezajem. v nas se pere uz x generaci tehle vychovy s tim,co bylo x tisic let predtim a pak vznika akorat zmatek,lepsi je dat na instinkt a ne na rozum.

kvakulka
10. pro 2009

Malej spí s námi, manželovi nepřekáží, protože spí natisklej na mě (syn, ne manžel 😵 . V sexu zatím ničemu nevadí, protože je ještě malinkej, takže je rád, že jsme všichni v posteli a táta s mámou dělají legraci. Později se halt bude improvizovat- někdo je "línej" vstávat k dítěti v postýlce, někdo je "línej" souložit jinde než ve své posteli 😀 😀 😀