Nechce spát, hystericky vříská

oliie
30. srp 2017

Ahoj devcata,prosim o radu,uz sem zoufala...syn 7,5mesice do ted krasne usinal,kolem pul osme jsme vykoupali,dostal prso,ulozila sem ho do postylky a krasne usnul...posledni dobou uz od pul sedme se smudla,nechce ani veceri,po koupani zacne hysterak,prs dumla tak pul minuty a od te doby stoji v postylce a hystericky vriska ☹uz jsem zkousela snad vsechno-chovat ho,nevsimat si ho,konejsit,homeopaticky cipky a nic rve a vstava v postylce treba do pulnoci,kdyz konecne zabere je co hodinu vzhuru a jeci.Uz vazne nemuzu ☹

panickatlamicka
30. srp 2017

@oliie možná zoubky? Skok v pm vývoji? Možná i projev separační úzkosti. Co společné spaní, nezabrala?

oliie
autor
30. srp 2017

@panickatlamicka zoubky mame dva a na dalsibto zatim nevypada...mam postylku prirazenou k posteli,co leze se bojim si ho brat do postele,mame ji dost vysoko a pristupnou z obou stran ☹u nasich mi takhle spadnul v noci z valendy ...

panickatlamicka
30. srp 2017

@oliie já měla na zemi peřiny, kdyby mi malá slitla.

listopadka1
30. srp 2017

@oliie nebo matraci na zem, my to máme tak od začátku. Jinak bych to viděla na zuby, naše malá tohle provozuje, když jí rostou. Někdy to nemusí vypadat, oni se tam v tý dásni posouvají a i to bolí, i když to ještě nejde vidět.
Jak to začne u nás, dám nurofen a počkám u ní, než se uklidní a usne, to zabere vždycky.

peu
31. srp 2017

Také teď máme špatné období...malý má zítra 7 měsíců a už 14 dní se mi budí co hodinu. Naštěstí teda žádný velký řev, cucne a spí dál...zas na hodinu 😊. Ale i tak je to únavné, hlavně mi skoro nespí ani přes den...k tomu tříletá sestřička a maminka začíná být pěkně unavená. Doufám, že jsou to zoubky a brzy bude zase lépe...u těch dětí je to jiné den ode dne.