Nechce vůbec spát. Jak ho to naučit?

angelics
2. únor 2007

Mám 16-ti měsíčního syna a nechce vůbec spát (od jeho 6měsíců, předtím spinkal docela dobře).Přes den usne kolem 13h na 30minut a pak jde spát třeba až kolem půlnoci-kde bere tolik energie?
Já už jsem unavená (jsem na něho sama)... a to se mi v noci pořád budí na kojení, i přes den je převážně kojenej,protože jídlo moc nepapá.Máte někdo podobné skušenosti, nebo radu kde nabrat energii,a jak ho naučit spinkat?

angelics
autor
15. únor 2007

miamia1 máš úplnou pravdu, protože jsem celé těhu byla sama a řešila jsem bydlení, peníze, a plno věcí kolem, tak jsem byla jeden velký nerv a stres - to by mě nenapadlo,že to bude mít na něj takoví vliv, ale jinak to nešlo ☹
Tak alespoň doufám,že ho to brzo přejde ...

miamia1
15. únor 2007

Neboj, přejde, určitě to spolu brzy zvládnete.Hodně štěstí 😉

riusik
15. únor 2007

bertica, kedy ste vikinku prestahovali do samostatnej izbicky??

emjee
17. zář 2007

evicska • Dnes o 08:22
Ahojte mamicky chcem vas poprosit o radu nasa mala bola do 3 mesiacov anjelik spala jedla alebo sa bavila v postielke teraz ma 5 mesiacov 2 zubky a nespi cez den mozno 3 hod. V noci to iste ale prerusovane a s placom cez den je inak velmi usmiata no niekedy ju uspavame aj 2 hod.

cecil • 2d • Dnes o 08:35
Evicko, já mám skoro pětiměsíční holčičku a ta mi spí třeba dopoledne jen hodinu a pak dvacet minut a patnáct minut a pak jde až v osum večer. Prostě někdy přes den naspí tři hodiny( to je u nás sláva) a někdy naspí dohromady třeba jen hodinu a půl. Myslím , že jsou větší a zajímají se o svět, nebo je něco trápí, třeba ty zuby, tak víc spát nepotřebují.

dashak • 1d • Dnes o 09:03
evicska, když nám rostou zuby, tak to má u nás úplně stejný průběh. Bolestí se budí s křikem v noci co 2 hodiny. Zkoušíš ji mazat něčím dásně?

evicska • Dnes o 09:14
Natierame babydentem ale moc nepomaha ako rychle za sebou idu zubky potvorky uz ma 2 dolne tak som myslela ze chvilu potrva kym vylezu horne :$

vandasl • 1d • Dnes o 09:17
My máme presne to isté. Malý má sedem mesiacov a do troch mesiacov spával tiež vynikajúco a potom mu začali ísť zúbky. Prvé mal v štyroch mesiacoch a teraz mu rastú dolné dvojky a to by sme mali mať ževraj dlhšiu pauzu s rastom ďalších.No to dúfam, lebo tiež som dosť nevyspatá a on chudák tiež.Skús pri zaspávaní jej namazať ďasienka s gelom, my používame dologel a ráno a večer mu rozpustíme po päť guličiek homeopatika Chamomilla vulgaris vo vode a dáme mu to vypiť.No a cez deň tiež raz tri hodiny, inokedy hodinu a pol...

gabca1
25. črc 2008

Holky, kolik Vám miminka naspinkají přes den? Malá spinká dopoledne tak hodinku a půl. Odpoledne okolo 14 hodiny tak hodinu a pak chodí spinkat okolo 20 hodiny. Někdy už je utahaná třeba v 18 hodin a je protivná, ale jak jí dám spát ještě večer tak nechce samozřejmě usnout po koupání a pláče třeba do 22 hodin. Tak se jí do těch 20 hodin snažím všelijak zabavit, ale je to náročný. V noci se budí 1x na jídlo a někdy na čajík.

skalnicka
3. pro 2008

moje babatko ma este len 3 tyzdne a je strasne zive...podla mudrych knih ma novorodenec prespat 16 hodin..my cez den spime maximalne 4 a v noci maximalne 5 hodin, aj to strasne utrzkovito..je to normalne? ja si uz neviem rady, ci ho nieco neboli, lebo neplace neustale, len kuka okolo seba, je najedeny, prebaleny a spat nechce...prosim, prosim, ma niekto takyto problem s tak malym miminom?