Neklid v noci. Co to může být?

karono
26. únor 2010

Ahoj holky. prosim o rady a nazory. Mam 4 mesicni dcerku, spinkala relativne dobre, vzbouzela se mi v noci co 3 hodiny. Ale je to cca tyen, kdy se mi budi co 30 minut az co hodinu. Je neklidna, kope nohama, cestuje v posteli, prska... pak ji dam dudlik, na chvili se zklidni a zase... nevim, cim to muze byt?

martinape
27. únor 2010

Momin: já vím že ne 😀 to bylo jen takový zbožný přání. 😀

vecerrnice
27. únor 2010

Asi něco ve vzduchu 😀 ...dnešní noc totiž i u nás byla zázrak-usnul v sedm a spal bez probuzení až do půl šesté!!

karono
autor
2. bře 2010

Tak u nas mame asi inverzi 🙂 protoze mala spinka do 1h a pak se budi co hodinu. Netusim, cim to muze byt zacne prskat, mlatit sebou a je vzhuru :( ach jo, snad to brzy prejde

beruska24.9.
2. bře 2010

Tak u nás se to poslední dny rozjíždí ve velkém 😀 Už nevím, kdy jsem se alespoň trochu vyspala 😖 A navíc, v 6h. ráno budíček - sotva se hrabu z postele ☹ Ale pořád doufám, že se to snad ´´brzy´´ alespoň na chvíli zlepší, právě se vyklubal druhý zoubek 😀

vecerrnice
4. bře 2010

Když se malý začal budit téměř každou hodinu,tak jsem se po týdnu rozhodla nechat ho řvát..bylo to děsné,2noci jsme nespali oba,já pomalu brečela s ním,ale musím to zaklepat-od té doby spí od 19h až do 4-5h do rána..

nunik
4. bře 2010

Ahoj holky,tak se k Vám přidávám.Malý se od 3 měsíců budí i 3x za hodinu ☹ ,v lepším případě po hodině.Hlad určitě nemá,bříško ho nebolí.Uklidní se u prsu,nebo ho musím pochovat.Pořád se převaluje a mele sebou v postýlce.Vytáhnu ho dám mu prso,nebo pochovám a je na chviličku pokoj.Zoukama to asi nebude,má už dva.Tak nevím,snad ho to brzo přejde.

karono
autor
5. bře 2010

vecerrnice: a kolik ma maly?

vecerrnice
5. bře 2010

karono: malý má 7 měsíců

joa.n
6. bře 2010

ahojky, pridavam se k vam.
Zacalo to tak pred 14 dny, kdy se v postylce zacala hodne tocit, otacet se na bok a zacala borit oblicejicek do mantinelu, do perinky do pliny a ne a ne usnout.Plakala a plakala. Zacala jsem ji tedy uspavat u me v posteli. Ze zacatku to slo u prsa, ale pak uz neusnula ani tam. Vzdy se vecer napije ale neusne. Tak tak s ni tak lezim, ona se otaci na bok, krouti se do pismene C a hleda misto, kam zaborit "cumacek". Uplne spokojena je v mem polstari. Tak po par minutach usne. Jenze jakmile ji po usnuti dam do postylky, behem par minut je vzhuru a zacne strasne plakat. Nechce v postylce byt. Tak jsem ji par dni nechala spat u me v posteli. Ale asi jsem si nabehla. Ted ji uz nemuze uspavat nikdo jiny nez ja, neusne v me posteli dokud tam nejsem ja a v noci se budi s placem - uplny hysterak a usne jen kdyz ji hodne mackam pri tuleni a ma oblicej zaboreny do meho tela nebo polstare. Jsou noci, kdy je vzhuru i nekolikrat do hodiny, pak je noc, kdy se tak budi jen na krmeni, ale vzdy s velkym placem. V postylce vubec nevydrzi, to se hned vzbudi a breci..
Uz nevim co s tim, nechci aby se naucila spat s nami v posteli. Ja se vyspim hrozne spatne a manzel uz se odstehovat do pracovny, nebot se vubec nevyspi... ☹ Me z toho pokriveneho spani uz boli zada, Kacka totiz nespi rovne, ale toci se a krouti, no des...
Jinak pres den spinka krasne, v kocarku uplne sama i 2 hodiny (a to kocarek stoji na terase) a dopoledne vetsinou chodim spat jeste s ni.
Spinkat chodi vecer mezi 18-19 hod, rano se budi mezi 6-7 hod. Myslim si, ze nic spatneho se v jeji hlavicce neodehrava, nic noveho neprozila, zadne velke zmeny nedelame. Nevite nektera co s tim??? Zoubky ji jeste nerostou, jen mela pred par dny 6. nemoc, ja jsem trochu mimo naladu a uz delsi dobu jsme nemocna a nemuzu se z toho bez leku zbavit ☹