• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neklidné spaní 8 měsíční holčičky. Čím to může být?

25. března 2012 
Ahoj, mám 8 měsíční holčičku a poslední dva týdny má strašně neklidné spaní, pořád se přetáčí a "kňučí", často pomůže si jí jen vytáhnout s postýlky, pochovat a dát zpátky spinkat. Kojím i v noci. Už jsem úplně vyčerpaná, nespím ani půl hodiny vkuse, pořád se budím. Co si myslíte, čím to může být, že by zoubky...?
8. únor 2012 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tipuju ty zoubky, ale může to být i něco jiného, těžko říct... Náš malej prožívá takhle každý zub už od osmého měsíce. Vepředu má 4 zuby a teď asi měsíc opět kňučí a nespíme, tak jsem myslela, že rostou dvojky, ale furt nic... a hle před týdnem jsem přišla na to, že se mu prořezávají stoličky... zajímavé :slight_smile:)
8. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
máme to podobné, taky jsem myslela, že zuby, ale vždycky nějaký vyleze a pokračuje to dál, tak nevím, někdy se vzbudí úplně a uspat už nejde, někdy stačí ji pohladit, někdy vzít do postele, po půlnoci už spí s nám, protože většinou zaberu dřív, než jsem schopná ji přenést. Jsou noci kdy mám pocit, že snad kojím nepřetržitě.
8. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
my to takhle měli kvůli tomu, že jsem synovi večer dávala kaše a jeho pak v noci bolelo bříško, po nakojení se mu ulevilo a spal dál. Kaše jsme vysadili a od té doby spal klidně.
8. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,já mám 10měsíční holčičku a máme to samé už od září,teď se jí také klubou zoubky ven,také kojím v noci každou chvíli,ale začíná mi zabírat,že spinká na bříšku(dřív takhle nespala).Dostala jsem rady vydržet,nebo jí odnaučovat noční kojení,jenže to zatím nezvládáme :slight_smile: ona je takový postelový mazel,až na to že mě vždycky vyštípe z polštáře :slight_smile: Držím pěsti ať se to zlepší
9. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám skoro 13ti měsíční holčičku a neklidné spaní má od 7 měsíců. Taky si říkám, že to bude zoubkami. Zatím jich má jen 6. Nevím, co jíte k večeři - nám nedělaly dobře kaše jako u jop. Což takhle zkusit brambůrek s masíčkem a zeleninkou? :wink:
9. únor 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Co se týče těch kašiček, tak u prvního dítěte jsme po nich ze začátku měly taky neklidné spaní. Časem se to zlepšilo. U druhého teď dávám od Nestlé - Moje první kašička (obyčejná, rýžová, bez příchutě) a dobrý. Takže můžete zkusit tuto.
9. únor 2012 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
My to máme taky a už nevím, jak jí pomoct, aby měla klidný spánek. Původně jsme mysleli, že j to zoubkama, ale zatím žádné nevylezly už několik měsíců...
25. bře 2012 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek