Neklidné spaní 8 měsíční holčičky. Čím to může být?

iv123
8. únor 2012

Ahoj, mám 8 měsíční holčičku a poslední dva týdny má strašně neklidné spaní, pořád se přetáčí a "kňučí", často pomůže si jí jen vytáhnout s postýlky, pochovat a dát zpátky spinkat. Kojím i v noci. Už jsem úplně vyčerpaná, nespím ani půl hodiny vkuse, pořád se budím. Co si myslíte, čím to může být, že by zoubky...?

med
8. únor 2012

Tipuju ty zoubky, ale může to být i něco jiného, těžko říct... Náš malej prožívá takhle každý zub už od osmého měsíce. Vepředu má 4 zuby a teď asi měsíc opět kňučí a nespíme, tak jsem myslela, že rostou dvojky, ale furt nic... a hle před týdnem jsem přišla na to, že se mu prořezávají stoličky... zajímavé 🙂)

tkanicka
8. únor 2012

máme to podobné, taky jsem myslela, že zuby, ale vždycky nějaký vyleze a pokračuje to dál, tak nevím, někdy se vzbudí úplně a uspat už nejde, někdy stačí ji pohladit, někdy vzít do postele, po půlnoci už spí s nám, protože většinou zaberu dřív, než jsem schopná ji přenést. Jsou noci kdy mám pocit, že snad kojím nepřetržitě.

jop
8. únor 2012

my to takhle měli kvůli tomu, že jsem synovi večer dávala kaše a jeho pak v noci bolelo bříško, po nakojení se mu ulevilo a spal dál. Kaše jsme vysadili a od té doby spal klidně.

petiikk
9. únor 2012

Ahoj,já mám 10měsíční holčičku a máme to samé už od září,teď se jí také klubou zoubky ven,také kojím v noci každou chvíli,ale začíná mi zabírat,že spinká na bříšku(dřív takhle nespala).Dostala jsem rady vydržet,nebo jí odnaučovat noční kojení,jenže to zatím nezvládáme 🙂 ona je takový postelový mazel,až na to že mě vždycky vyštípe z polštáře 🙂 Držím pěsti ať se to zlepší

llluckaaa
9. únor 2012

Já mám skoro 13ti měsíční holčičku a neklidné spaní má od 7 měsíců. Taky si říkám, že to bude zoubkami. Zatím jich má jen 6. Nevím, co jíte k večeři - nám nedělaly dobře kaše jako u jop. Což takhle zkusit brambůrek s masíčkem a zeleninkou? 😉

rewq
9. únor 2012

Co se týče těch kašiček, tak u prvního dítěte jsme po nich ze začátku měly taky neklidné spaní. Časem se to zlepšilo. U druhého teď dávám od Nestlé - Moje první kašička (obyčejná, rýžová, bez příchutě) a dobrý. Takže můžete zkusit tuto.

kuratkol
25. bře 2012

My to máme taky a už nevím, jak jí pomoct, aby měla klidný spánek. Původně jsme mysleli, že j to zoubkama, ale zatím žádné nevylezly už několik měsíců...