• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neklidné spaní miminka ke konci noci. Co pomůže?

27. ledna 2008 
Filip spí už celkem pěkně, budí se na mlíčko /UM/ jen 1 za noc. Ale zhruba od 3.30 ráno je už velmi neklidný, pořád se budí, musím ho uspávat v náručí jinak řve. Další mlíčko nechce, to máme až snídani v 6:30. Máte to podobně?? Co pomůže??
22. led 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačko, u nás je to stejný....cca do 3:00 jakž takž spí a pak brečí, když ho začnu kojit, tak 2 minuty sosá a zase usne..ale jen na cca 30 minut a pak zase...takže hlady to nebude, vedro v ložnici nemáme...tak doktorka řekla, že si máme zvyknout na to, že máme hyperaktivní dítko....
Jsme v noci vzhůru asi 9x..kolem 7 už to vzdávám a jdu do obýváku...
...jsem chodící mrtvola.....a Marek se asi sourozence nedočká :wink: :grinning:
22. led 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hladem to není, já už nekojím a je to pořád...chodim spát ve 21h abych aspoň něco naspala :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalie my to máme úplně stejný co ty. Taky kojím a mudra mi řekla, že to prostě kojený děti dělají. Takže mi taky pomohla :sweat_smile: Jinak mi budem mít asi taky hyperaktivní dítko. Je pořád v pohybu a přes den toho taky moc nenaspí. přibližně 1 hodinu na dvakrát. Někdy vyjímečně víc. :unamused:
22. led 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě to malá dělá asi 3 týdny taky, budí se tak po hodině a půl, cucne a spí. A pořád dokola. Ptala jsem se na to dr a ta mi řekla, že si prostě kontroluje jestli tam maminka je :slight_smile: .Tak to je teda radost :grinning: . Že hlad prý určitě nemá, což je pravda, nic nevypije.
22. led 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsme to rozlouskly :slight_smile: Máme první zoubek, tak ho to asi bolelooo :astonished:
23. led 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se mate, u nas furt zub ne, az jsem se vytocila a dneska sla kolem zubarky, tak jsem se tam stavila aby ji koukla do pusy a NIC,ani naznak...
23. led 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi v poho... říká se že čím později zoubky lezou, tím to děti míň prožívají a míň pláčou.. Kámošky holčička nemá ve 13 měs ani zub... no děti bez zubů nejsou, tak uvidíš potom bude mít každý týden třeba 2 ks :dizzy_face:
23. led 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je super, v tom pripade nevim, proc se furt budi....
23. led 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kojíte??Ale myslim že nee, vi´d?? Třeba chce pochovat, mišinka malinká :slight_smile:
23. led 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, malá mi to taky dělá, neříkám, že každou noc. Většinou to je v době od 3 do 4 hodiny, hládeček nemá. MInulý týden jsem přestala kojit, tak dostane kolem 1 hodiny sunar a spinká, ale pak se probudí, posadí a pláče a pláče a pláče. Ale snad to přejde. A když jsme u těch zubů, taky si myslím, že to má ze zoubků, ale my taky stále nic. Asi naše mimča chtějí být prostě jenom s námi. No. :grinning:
23. led 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekojime,ale ji...1-2x v noci ji...caj nechce, jen mliko ...ma to proste spojeny s uklidnenim
23. led 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak, čajem jsem se jí snažila taky oblbnout a nic. Bojí se a chtěji mít mamku u sebe, někdy ani nezabere, když malou vezme manžel, chce prostě mě.
23. led 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas manzel nehrozi, ten spi....asi jsme si je tak naucily ated budem proste vstavat, no
23. led 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja to uz mam asi mesiac :unamused: vstavam od 23.hod asi 6x v noci :frowning2: ale mala pije...tak mozno to bude hlad v kombin.so zubkami...stale ma prsty v puse :sunglasses:
23. led 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to mám doma přesně od konce listopadu.i 7 x za noc, kolikrát jen chce dudel, ale kolikrát ve 3 ráno má vyspáno.U mě teda pomohlo to, že jsem k němu nevstala a basta.Teda vstala, al dala dudel a mazala pryč.Praktikuju to tedy jen 3 den, ale zdá se že to zabírá.U nás to bylo asi tím, že chtěl prostě moji přítomnost a dindání.Ted má utrum a už to ani moc nezkouší.Uvidíme, ajk se to povede dál. :confused: :confused:
23. led 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi před měsícem se mi Bára začala budit každou hodinu až hodinu a půl, doktorka řekla že je to hlady, ať jí dávám na noc kaši-že ani nepřibývá tak jak by měla. Tak jsem nakoupila kaše,Bára se vždycky večer nacpala (mimochodem úplně hltala jak jí šmakovala-Nutrilon rýžová) ale budila se stejně nejméně 6x. Takže jsem si ji jen přehazovala od jednoho prsa k druhému, sotva jsem usnula tak zase kňourala. Něco vždycky vypila, usnula, dala jsem ji do postýlky a za chvíli zase. No a před 14dny se vyklubal první zub, ale stejně se pořád budila a byla v noci neklidná. Poslední tři dny je zlatá, budí se 2x-3x. Dnes jsem jí našla zub č.2, takže si myslím že to přeci jen byly asi zoubky...
23. led 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej se mi budí často v noci už od narození,tak se dá říct,že jsem zvyklá,teď mu ale rostou zuby a poslední týden se mi od půlnoci budí po půlhodině,někdy chce prso,jindy ne,do toho řve a já začínám mít dost,juj,jak já se těšim,až se jednou zase vyspim :slight_smile:
24. led 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
viona - já mám někdy pocit, že se vyspím až v hrobě :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, tak to jste mě utěšili... všechny děti kamarádek spí celou noc od 5 měs... jo a taky nebrečej a hrajou si sami. My jsme s Filipem jako exoti
26. led 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, v prvé řadě se vyprdni na kamarádky. Děti, který nebrečej a hrajou si furt samy, neexistujou. Tečka.

Potřebu spánku mají i dospělí různou, já znám taky pár dětí, které spí celou noc třeba od šestinedělí, ale nikdy ne každou noc - i vzorní spáči mají někdy bolení.

že se ti Filípek budí, respektive je neklidný od půl čtvrté bych přikládala tomu, že už má za sebou tu nejtvrdší a nejpotřebnější část spánku a už se mu prostě tolik nechce.

Za prospanou noc se považuje šest až sedm hodin spánku v kuse, to splňuje. Asi nezbývá než se obrnit trpělivostí, až začne být víc pohyblivý a víc se přes den unaví, a zároveň omezí spánek přes den.
Jestli ti to není proti mysli, vem si ho k sobě do postele, na Iťulu to platí - spí od půl osmé do půl druhé (s jedním až dvěma vzbuzeními), pak se tak do pěti přesune k nám, dostane mlíko a spí do sedmi, čtvrt na osm ve své postýlce.
26. led 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majaaita děkuji....jinak filípek spí do půlnoci v postýlce, pak má mlíčko a do rána je u nás v posteli :dizzy_face:
27. led 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak se přidávám, teď asi týden je katastrofální spaní mezi 3-4 hodinou dám dudlík vyplivne ho ,řev, dám dudlík, vyplivne, řev a tak dokola zkusila sem jí dát napít někdy to zabere někdy ne.
27. led 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, tak ho možná zkus odlifrovat do svojí postýlky, když začne být neklidný, možná chce jenom trochu prostoru, nebo si prostě hrát ve svý postýlce.
Iťikovi taky někdy stačí u nás pět minut a začne být neklidný, kopat - tak ho dám k němu - a v pohodě usne.

Cazadoro, není to ke kajdění? źe je to takhle pravidelný.
27. led 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
majaaita, zkoušeli jsme ho po krmení dát zpět k němu do pelíšku a MEGA řev :confounded:
27. led 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, je už asi zvyklej na tebe - možná by se to dalo časem prolomit - že by mu nejdřív stačila jenom tvoje ruka a třeba tričko k obličeji, aby tě cítil a později by rád přijal ten prostor vlastní postýlky.

Jinak mě dřív hodně pomáhalo - než se Iťula naučil při kopání do svý postýlky - že jsem ho znehybněla - prsotě jsem ho přitiskla těsně k sobě a ručičku mu dala pod mý prso, druhou k tělíčku a zafixovala dekou. Přitom v zavince být nechtěl (ale to bylo léto). Takhle pak usnul ještě hodně tvrdě - když už dobře usnul, normálně jsem se mohla odsunout.
27. led 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek