Neklidný spánek dítěte. Máte zkušenost?

kalimero79
3. únor 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak vám spí prckové? Ondřejovi byl už rok a spí hrozně neklidně. Zprvu jsem myslela, že je to zoubky, ale teď zrovna se mu v pusince nic nechystá a přesto se pořád převaluje, budí i 6x za noc - přičemž nic nevyžaduje, jen ho pohladím, udělák šš, a zase usne, někdy i vykřikuje ze spaní, je to prostě hrůza☹( Cestuje po postýlce, když se obrací na bok, bouchá se do postýlky...Nevím, co s tím☹( Prosím poraďte, pokud máte podobnou zkušenost. Díky 🙂

princessp
3. únor 2010

Ahojky kalimero
Tak memu malimu jsou 2 mesice a take docela vyvadi. Pres noc vyluzuje takove zvuky jako kduz tlaci do plenek no a take se budi hodne casto protoze zatim jeste ma ty reflexi kdy mu rucicky z niceho nic vyleti do vzduchu. Vyresila jsem to tak ze ho balim do rychlozavinovacky( nebo vetsi plenky a to mu ty rucicky pekne narovnam k telu.S tim tlacenim si nevim rady.To asi casem ustoupi. Co treba dudlik na to vykrikovani....Jo sem tam take tam maliho na bok a v teto pozici usne mnohem snaze nez na zadickach.Hodne stesti,dej pak vedet.papa

editah222
4. únor 2010

Kalimero - moje dítě je zatim maličké, takže od ni to neznám, ale mám 7 letou neteř a ta to dělá taky. Nezabralo nic ☹ Jeji maminka si už zvkla a normálně u všech jejich zvuků i stěhování po celém letišti (spí spolu) tvrdě spí. 🙂 No, mě je už o dost víc a manžel si taky stěžuje, že mluvím ze spaní a kopu nohama jak cirkusovej kůň. Jestli se to dá odnačit nevim.

lucie777
4. únor 2010

stačilo se podívat o kousek níž.. https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...