Nemůže zabrat přes den. Mám ji nechat brečet?

ewcik
3. kvě 2011

Ahoj maminy, Poradíte mi, co s naší 5 týdnů starou holčičkou ? Vím,že většina z vás řeší spíš problémy s usínáním večer, ale o to mi nejde. Večer po koupání malou zavinu, pustím CD s bílým šumem, dám dudel a malá do 5 minut dudel vyplivává a je tuhá. Takto to praktikujeme i při nočním kojení. Jde mi ale spíš o spánek přes den. Malá je schopná zabrat natvrdo jen tak na 5 minutek. Po kojení je vždycky tak hodinku vzhůru, potom začne brečet a má malá očička, tak jí vezmu, ustrojím a dám na terasu do kočárku. A pak to začíná...........5 minut klid, vypadne dudel, řev jako když na nože berou, běžím nandám dudel a tak dokola. Mám doma ještě jednu straší dcerku a tak nejsem schopná něco udělat. A hlavně je mi i malé líto, protože se taky pořádně nevyspí. Přitom všude čtu,jak děti venku v kočárcích krásně spinkají. A celý den jezdit nejsem kvůli starší dceři schopná 😒 Nemáte s tím některá zkušenost, mám jí nechat brečet neboco dělat ? 😉 děkuji

anta
3. kvě 2011

Nene, brečet určitě ne, já myslím, že jí trápí bříško a co takhle šátek? Zkoušela jsi? Děťátko je tam krásně schoulené u maminky a tak i ty prdíky jdou lépe ven. Já kluka v šátku nosila hodně dlouho, je fakt, že to byl zápřah na záda, ale ten klíííííííídek k nezaplacení 😀 😀 , třeba ti holčinka lépe usne, když tě bude cítit u sebe, co? A neboj, rozmazlování to fakt není 😉 🙂

jasanka7
3. kvě 2011

my jsme taky zkoušeli nositko (pro starší), i když pro to 5 týdenní je ten šátek mnohem lepší. Jinak nám pomáhala plína okolo krčku a jako přes pusinku a bez ní neusne do ted. Taky jsme Domcu ze zacatku trochu vazali do pliny, mají rádi ze zacatku tesnejsí prostor a pak se nám taky osvedcilo podložit trochu nožičky nejakým mensím polštářkem... Tak zkoušej a držím palce.

ewcik
autor
3. kvě 2011

Nene, prdíky to nejsou. Ty nás moc netrápí a když už, tak to je jinej brek, to je rudá, tlačí. Tohle je vysloveně brek, kdy nemůže zabrat a přitom by chtěla. Jsem si myslela, jak se jí bude venku na terase krásně spinkat a ono prd. A abych tam každých pět minut lítala podávat dudana...........no potěš koště 😵 A ještě se chci zeptat, když jste dávali děti takhle spinkat do kočárku, uhoupali jste je nejdřív nebo jen položili a šli ?

jasanka7
3. kvě 2011

@ewcik my uhoupali... jak jsme zmizli bez uspani tak brek... chce být proste v centru dění 😉

anta
3. kvě 2011

@ewcik - no já chodila s klukem na prochajdy v kočárku, občas, když bylo ošklivě, že se ven vážně jít nedalo, tak jsem ho uvozila doma na chodbě. Taky záleželo na tom, co na to říkalo mé zádo 😅 😅 Občas usnul u prsiska, to jsem ho po kóju "odhodila" a nechala ho chrápat na rozložené sedačce anebo mi usnul až v tom šátku 😉 🙂

kathy.skal
3. kvě 2011

@ewcik hele, možná ti to bude připadat jako blbá rada, ale my problém s vypadávajícím dudlíkem, kvůli kterému se malá budí vyřešili následovně: v Albi jsme koupili takovou fialovou myš, plněnou levandulí a semínky, která se dá nahřívat v mikrovlnce. Zvíře je velké cca 30 cm a má děsně hybné pacičky... no malá s ním spí už od narození a pacičkama dudlík vždycky zajistíme u pusinky a je pokoj 😀