Nespí. Mám ji nechat vyřvat? Přenést zpátky k nám?

adelajnka
28. zář 2011

Prosím Vás maminky potřebovala bych poradit.Naše Adélka je nespavec od miminka,byly lepší doby i horší.už má svůj pokojík,spávala dobře i celý noci,teď se to pokazilo,do toho ještě nemoc a já místo abych spala v ložnici spím u ní.k tomu se u ní těď objevily histerické záchvaty pláče,že chce houpat a tulit se,opakuje se to i 5krát za noc.musela jsem s ní pod proud studené vody,aby se uklidnila.přítel říká zavřít ji do pokoje a nechat vyřvat,tak jak tak stejně řve,moje máma zase,že ji máme vrátit zpět do ložnice do postýlky,ve svém pokoji už spí na vélké posteli.čeká nás svatba a chtěli bysme druhé mimi,ale kdyby to tak mělo pokračovat tak radši zůstanu jen u Adélky ☹ prosím poraďte,budu ráda za jakékoliv příspěvky,vaše zkušenosti.děkuji

llllucka
2. říj 2011

My se tři prostě v posteli nevyspíme a pro mě je spánek důležitej.Pokud nejsem vyspaná,tak jsem pak přes den zbytečně podrážděná a nervózní,takže to zase odnáší děti.Proto se snažím v rámci možností vyspat.Děti s náma nespí a nespaly ani v pokoji.Každý má svůj.Pokud ten starší má nějaký problém nebo pokud cítím,že to opravdu potřebuje a není to takové to zkoušení,tak spí se mnou a manžel spí u něj v ložnici.Jinak ukládáme a děláme to i v noci,že malej zavolá a jeden z nás si jde k němu lehnout (naučil se to,takže za náma už ani nechodí,jen volá),pokud zase nezaspí a pak se vrací zpátky do ložnice (pokud tam teda neusne).
Je to každého věc,ale postel je moje a manžela a moje děti jsou tam vítány,ale ne na spaní.Myslím,že i tak máme po celý den dostatek příležitostí na muchlání ....

marketka25
7. říj 2011

Ahoj,mám 3 letou dceru a poslední 3 měsíce máme problém se spaním po obědě,sem víc unavená než ona,dávám jí spinkat cca 13 hod,a já si chodím lehnout sní,čekám druhý mimi takže sem unavená.Nevím jak a co mám dělat, jak jí unavit,někdy už naní de vidět že by spinkala ale neusne a já usnu dřív než ona.Normálně vstáváme v 8 ráno,až ted poslední 3 dny to zkouším v 7 ráno,2 dny byli úspěšné ale dnešek jedna velká katastrofa,Nevím jak jí unavit,nemam tolik času,musím vařit obět aby se malá najedla a manžel též,chodí na směny ,takže sní ani nemůžu jít na procházku,máme velkou zahradu a tam třeba taky je,ale stejnak někdy se neunaví.Nevím jestli se mám nato vyprdnout a nechat jí,ale ona je navečer už protivná a unavená,sice paráda dám jí spát a do 10 min je tuhá,ale za hodinu se mi vzbudí z pláčem a já jí musím uklidnovat a jrto ten velký pláč,a je to tím že má neklidný spánek protože odp nespinkala.Taky jsem zkoušela jen si sní lehnout aby si jen odpočinula,šlo to a bylo to dobrý docela,ale není nadto když prostě usne a spí 2 hodky,a pak je to prostě den a odpoledne jak má být,žádný stres a supr nálada .Do školky ještě nechodí,chtěla bych jí dát na 4 hodky ale nevemou mi jí,vzali by jí na 8 ale to já zatím nechci.Takže vůbec nevím-dočetla jsem se že spousta maminek ještě dávájí spinkat svoje děti i ve 4 letech a spinkají,někde zase naopak.Takže prostě nevím jestli jí mám dávat spinkat a trvat natom aby spala nebo jí jen nechat odpočinout,asi nechám odpočinout a když usne tak usne,nechci jí už trápit ani sebe,je to hrozný.Jinak je to moje panenka a miluji jí 🙂