Noční běsy a neustálé buzení s křikem

elzik
24. pro 2009

Maminky, máte s tím některá zkušenost? Moje Eliška (25měsíců) je od miminka strašně špatný spáč, ale stále jsem doufala, že se to upraví s věkem. V poslední době je to ale horor. Večer krásně usne sama ve svém pokojíčku, během noci se ale neustále budí se strašným křikem a nic nechce, tvrdí, že ji nic nebolí. Po chvilce konejšení usne a za chvíli se vše opakuje znovu. Často se stane, že prostě jenom křičí ze spaní a šíleně sebou "šije", aniž by se probudila. Už jsem opravdu zoufalá. Na dovršení všeho Eli vstává kolem 5 - půl 6hod. ráno a odpol. spí max. hodinku, takže opravdu nic moc. Pokud mi některá maminka poradí, budu moc ráda.

pevetra
24. led 2016

Debilni opravovac den ma byt fén...

jajinam
24. led 2016

@pevetra No většinou se to stava před pulnoci...je fakt ze ted v poslední době ma vylozene hruzu z vysavace, zacne ječet a klepat se. Ale nikdy před tim se ho nebal, spise naopak...a když uz sme u toho co to teda jsou nocni besi? 🙂

17mirka
24. led 2016

Syn (1,5 r.) to měl taky budil se s křikem a propínal se do luku a museli jsme ho násilím budit, rozsvěcet aby se probral a za chvíli to bylo znova...asi po týdnu jsem šla k doktorce napsala mi pro něj homeopatika Stramonium CH15 a pak i CH30 a po dvou dnech spal celou noc klidně (cumlal večer před spaním 5 kuliček). Teď se mu to po ve dvou letech cca půl roce vrací a zase to zabírá. Koupila jsem v lékárně i sirup Sedalia, ale moc výsledky neměl...držte se 😉 je to strašný když se budí s křikem a pláčem!

pevetra
24. led 2016

Besy jsou živé noční můry, doporucuju před nim nevysavat nefenovat nemixivat, oni ještě nechápou, co to je a v noci se jim to vrací. Nam toho pomohlo, ale musím uklízet, když není doma nebo je v jiné místnosti. Až pochopí, co to je, ze to nikomu neublíží, tak kolem tri bych řekla...

pevetra
24. led 2016

Jo a na noc davam čaj s medunkou, lip pak spi celou noc. Tak ať vám to brzy ustoupí, není to nic hezkyho 😢

jajinam
25. led 2016

Snazim se před nim nevysávat, většinou to delam když ho dam po obede spinkat. Mame obe babicky v Litvinove, takze je semnou porad. Nastesti se nam to stava jednou za cas.Ale je fajn vedet ze na to něco zabira. Ted alespoň vim ze s tim muzu za dr. Moc dekuji za odpovedi.

jajinam
25. led 2016

ten medunkovy cajik taky zkusime davat 🙂