Spánek
elzik
24. pro 2009

Noční běsy a neustálé buzení s křikem

Maminky, máte s tím některá zkušenost? Moje Eliška (25měsíců) je od miminka strašně špatný spáč, ale stále jsem doufala, že se to upraví s věkem. V poslední době je to ale horor. Večer krásně usne sama ve svém pokojíčku, během noci se ale neustále budí se strašným křikem a nic nechce, tvrdí, že ji nic nebolí. Po chvilce konejšení usne a za chvíli se vše opakuje znovu. Často se stane, že prostě jenom křičí ze spaní a šíleně sebou "šije", aniž by se probudila. Už jsem opravdu zoufalá. Na dovršení všeho Eli vstává kolem 5 - půl 6hod. ráno a odpol. spí max. hodinku, takže opravdu nic moc. Pokud mi některá maminka poradí, budu moc ráda.
Strana
z4
Dolů
PředchozíStrana
z4
Další
pevetra
24. led 2016
Debilni opravovac den ma byt fén...
jajinam
24. led 2016
@pevetra No většinou se to stava před pulnoci...je fakt ze ted v poslední době ma vylozene hruzu z vysavace, zacne ječet a klepat se. Ale nikdy před tim se ho nebal, spise naopak...a když uz sme u toho co to teda jsou nocni besi? 🙂
17mirka
24. led 2016
Syn (1,5 r.) to měl taky budil se s křikem a propínal se do luku a museli jsme ho násilím budit, rozsvěcet aby se probral a za chvíli to bylo znova...asi po týdnu jsem šla k doktorce napsala mi pro něj homeopatika Stramonium CH15 a pak i CH30 a po dvou dnech spal celou noc klidně (cumlal večer před spaním 5 kuliček). Teď se mu to po ve dvou letech cca půl roce vrací a zase to zabírá. Koupila jsem v lékárně i sirup Sedalia, ale moc výsledky neměl...držte se 😉 je to strašný když se budí s křikem a pláčem!
pevetra
24. led 2016
Besy jsou živé noční můry, doporucuju před nim nevysavat nefenovat nemixivat, oni ještě nechápou, co to je a v noci se jim to vrací. Nam toho pomohlo, ale musím uklízet, když není doma nebo je v jiné místnosti. Až pochopí, co to je, ze to nikomu neublíží, tak kolem tri bych řekla...
pevetra
24. led 2016
Jo a na noc davam čaj s medunkou, lip pak spi celou noc. Tak ať vám to brzy ustoupí, není to nic hezkyho 😢
jajinam
25. led 2016
Snazim se před nim nevysávat, většinou to delam když ho dam po obede spinkat. Mame obe babicky v Litvinove, takze je semnou porad. Nastesti se nam to stava jednou za cas.Ale je fajn vedet ze na to něco zabira. Ted alespoň vim ze s tim muzu za dr. Moc dekuji za odpovedi.
jajinam
25. led 2016
ten medunkovy cajik taky zkusime davat 🙂
Strana
z4
PředchozíStrana
z4
Další