Noční buzení 5ti měsičního miminka

iris
3. čer 2008

dětem se často ještě režim mění,tak to nemusí mít žádnou vážnou příčinu 😉

iris
autor
3. čer 2008

dětem se často ještě režim mění,tak to nemusí mít žádnou vážnou příčinu 😉

romankav
3. čer 2008

Ahoj zuza, napadlo mě, jestli to není tím, že je už velmi brzo světlo. Máte zatažené závesy nebo žaluzie? A když se nají tak ještě usne?

gabinaf
3. čer 2008

a nám zase říkali, že se děti můžou začít v noci budit, když se jim začnou klubat zoubky. Nemusí nic být vidět, ale dásně už je můžou bolet. Náš malej taky začal a pár dní na to, byly dva vidět 🙂

schwarzovka
3. čer 2008

náš se taky začal budit dřív a myslím, že to je tím světlem venku, sice máme žaluzie, ale je dost světlo ☹ , jinak taky vydržel dýl 😒

zuzanacb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
schwarzovka
3. čer 2008

přesně to dělá malej, jakmile je už světlo a vidí mě,tak se začne smát a pak kňourat, protože ještě nemá dospáno...prostě jsou trošku citlivější na světlo...mě osobně je jedno, jestli je tma nebo světlo 🙂

lu777
3. čer 2008

jj, taky máme obloženou postýlku dekama, zakrytý světýlka na digiálních věcech 😅 a teď už i spal několikrát v kuchyni, kde není okno..
a fakt pak spí normál do 6 do rána, někdy do půl sedmé ..
jináč taky vstával ve 4 😝

já to zas chápu, mně vadí jakékoli světlo

jjaanca
4. čer 2008

Moje kámoška mi nedávno říkala, že se jí 5 měsíční chlapeček začal znovu budit několikrát za noc. Doktor jí řekl, že jen potřebuje fyzický kontakt s mámou.

kristyna85
5. bře 2012

Ahojík.. No, tak takový problém máme taky. Míše je 5 měsíců a budila se mi stále po hodině. Doktorka doporučila kašičku a sunar na noc. Tak už je to lepší, už se nebudí po hodině, ale po dvou 😀 . Cucne si mlíka a většinou spinká dál.. Občas prohodí nějaké "slůvko" , ale většinou usne bez problémů. Je normální aby se ve svém věku takle budila?

davdan
6. bře 2012

Jejda taky to resim uz asi 3 tydny. Malej mi stava co 2 hodiny na mliko, za noc mi vypije 3-4 davky po 120ml. Je na Hami, premyslim, ze mu dam sunar?! Mudr. rikala, at mu to dam, ze ma asi kojeneckou pubertu, coz tomu teda moc neverim. Jelikoz je malej od narozeni na UM, myslim ze by mel vydrzet dele!! Jsem znicena, je to noc od noci horsi!! ted uz mu davam i caj, kdyz se vzbudi na mliko, dam mu caj a vydrzi zase tak 1,5-2 hodky, ale nechce se mi do neho rvat tolik UM, pak je chudak zabetonovanej!! Fakt nevim jak dal a jak dlouho to vydrzim 😠 😅