Noční buzení u čtyřměsíčních mimin. Chce být u mě

dygab
12. říj 2007

Zakladam nove tema, protoze nas to evidentne trapi u ctyrmesicovek vic a treba s tim mate nekdo zkusenost.
Nase Hanna je tak trochu hyperaktivni miminko. Prvni 2 mesice spinkala moc hezky, ale posledni mesic je to masakr. Budi se i 6x za noc. Je plne kojena, ale zjistila jsem, ze hlad ji netrapi. Spis chce byt u me. Neberu ji do postele, az rano a ani to nechci zavadet.

Mate s tim nekdo nejakou zkusenost? Prejde to nebo se to da nejak obourat? Jsem uz lehce nevyspala.

danullinnka
6. lis 2007

oba kluci byli na vyvolání,jinak by tam snad byli ještě ted 😀 tak přeju pevné nervy,padím spát,kdo ví,kdy zas vstane 😠

danullinnka
7. lis 2007

Ahoj Kacko,tak jaká byla noc?U nás opět šílená 😠 Já už nevím co s ním... ☹

s2007
7. lis 2007

Ahoj čtu a čtu nejsem jedina,já jsem do 3.měsicu měla zlaty hodny ditě ale potom se něco zlomilo a už mám lumpa 😉 ale hlavně že je zdravy vše se dá zvladnout,ondra se začal bat lidí vybirá si na koho se usměje, anebo brečí naučily jsme si ho na ruce no spíš tatinek 😖.No ale stím spaní se to taky pokazilo spal mi od 19.30h až do 1h a potom jel co 3h tak to šlo ale od 5.měsicu se mi začal budit co 2h a to se mi už nelibilo tak jsem někde vyčetla že mu třeba moje mlíčko už nestačí tak jsem mu na večerní papaní v 20h dala od Hami hajaja mlíko a po tydnu se to zpravilo už zase spí od 20h do 2h a pak v 5.h někdy v 6h kojím přes den kojím a když mám pocit že mám málo nalita prsa tak jedno kojení vynechám a dam mu kašičku od nestle a zas je potom fajn.zitra máme 6.měsicu tak začnem pomalu přikrmovat.tak to je náš připat,není to tak zlí jsou některe mamči na tom huř tak musíme vydžet děti zato stojí hlavně byt v klidu žadny stres 😉

syrael
7. lis 2007

Zensky, ja uz jsem uplne hotova...s2007- u nas taky tatinek naucil na chovani a je to mazec🙂 Dneska byl nejdelsi interval hodina a ja uz to prestavam davat. Navic pres den mi bobajs usne jedine v kocare, jizdou po repnym poli...No, vcera jsem se tim bahnem jeste brodila, ale dneska je tam takovej elent, ze ven asi tezko vylezem...Je to uz docela mazec,jak clovek vydrzi dlouho fungovat se slusnym spankovym deficitem🙂 Kubicek do 2 mesicu v noci perfektne spinkal, nekdy dokonce i 7 hodin v kuse. Kdeze lonske snehy jsou! Ted je to zkratka bes...

s2007
7. lis 2007

my měli taky krizi rano jak jsem vstala tak jsem neviděla av noci jsem usinala za pochodu ale už se to fakt zpravilo já myslím že mu fakt už nestačilo me mléko tak jsem to zkusila a zatím fajn jenom jsem si ho naučila na placaní po dupce jak má jít usnout bo začal vymyšlet, ale to není zas tak zlí chvilku pomazlím a dobry a v noci jak se vzbudí tak už nekojím po každe jenom dám cumel pohladím a spí dal jinak v nocí netopím at se nám dobře dychá a někdy ještě v nocí větrám čerství vzduch dělá dobře a miminka rychlej usnou.

kacka79
7. lis 2007

No u nás pokračujeme standartně 😝 vstávali jsme ve 4:30, ale to bych přežila, ale už od 02h byl neklidnej... a to jsme v půlnoci kojili, pak ve 3h, pak v těch 4:30, jsem KO

januskaababoo
7. lis 2007

Holky neco se deje, bo mi mala taky nespi (a to uz mi spinkala, dobre...no DOBRE, budila se dvakrat na kojeni), ted se budi, co pul hodku, co hodku...kdyz se zadari...ale jen priiiicuc a tuhoň, nedejboze ze ji odtahnu od prsa, a zkousim ji dat dudel...no mazec!
Modlim se, ze to prejde nejak samo...ale jsem zjistila, ze ma napuchle dasnicky dole, ze by uz 8 zub???

s2007
7. lis 2007

No to zas bude den i noc stát za prd,my byli včera na očkovaní druhy a zas je protivny a mrčí ze spaní prdelka malá no zitra snad bude líp minule po očkovaní měl teplotu,ted má jen mirně zvyšenou jsem zvědavá jak bude v noci, ted mi spí jako každy den v 14h usiná jdu se učit stím našim školakem.

leoni
7. lis 2007

Ahojte maminky!Naše noční spaní probíhá už 8 měsíců stejně, ať už přikrmuji kdečím, tak se mi malá Leontínka budí pravidelně 3-4 za noc.Pokaždé ji dám nakojit a spinká dál. Sem tam máme noční rej, ale to je málokdy. Někdy jsem už z toho nešťastná, že se mi stále budí...co ale nadělám. Přes den mi spinká 3x po půlhodince,takže taky nic moc.

anatanka
7. lis 2007

Tak to jste me docela potesily 😉
Mala pres den dost otravuje a kojim ji po dvou hodinach, ale v noci byl klid - budila se cca 3krat max. 4krat za noc a hned zase usinala. Ale kolem ctvrteho mesice to zacalo. Chodi spat kolem sedme a vzdycky vydrzela tak do dvanacti, ted se najednou budi v devet, v jedenact, v jednu a pak uz snad kazdou hodinu. A celkove je v ty posteli takova neklidna, porad se tam mele a prevaluje... Ja uz z ni vzdycky uplne silim a strasne nadavam, taky me napadly zoubky, protoze hodne slinta a vsechno hned jede do pusy, ale kde nic-tu nic a dneska jsem si rikala, ze do ni narvu pred spanim nejakej prikrm, ale to mi asi neprojde, protoze u toho desne hysterci a vzdy se malem udavi, tak me prejde chut to nekolik dalsich tydnu zkouset.. I kdyz jak vidim u vas, tak by to asi stejne nepomohlo.

syrael
7. lis 2007

Tak, vypada to, ze nam rostou dolni zoubky...Nacpal si bobisek muj prst do pusinkya skrabka to....Tak od tud asi vitr vane...

kacka79
7. lis 2007

syrael, já to taky přisuzuju zubům... no už aby vylezly hajzlíci.. ráda bych se zase trošku vyspala..

danullinnka
7. lis 2007

s2007 tak jsem dnes koupila mléčko Hajaja,tak uvidíme,spí od 8hodin,aspon do 3hod kdyby vydržel ☹
Anatanko,já taky šílím a nadávám,je mi to i líto,že tak vyletím,ale aspon to ze sebe dostanu ☹ a malý se tomu ještě směje.. 😉
Kačko,já taky čekám na zoubek,má hrozně ostré dásenka,pořád mě kouše,ale má stisk,slintá,všechno cpe do pusy...Kubík měl zub v 5měsících-já taky,tak snad se nám už nějaký brzo prořeže,at je trochu klid.

danullinnka
8. lis 2007

ahojky holky,tak nezabralo ani Hajaja mléko ☹ vzbudil se o půl 12 a pak už to jelo,nejdřív co hodku a pak snad po 10minutách 😠 sotva usnul,hned byl vzbuzený,mrčel 😠 a prostě musel mít flašku v puse ☹ jsem ko,to už je 4noc,jsem zvědavá jak dlouho to tak vydržím ☹

s2007
8. lis 2007

ahoj tak jsme to zvladly večer sice nechtěl usnout já žehlila a čučela na svuj serial a tatinek uspaval na rukách,v noci se vzbudil až v 3h a pak v5h chtěl cuc a spal až do 7h teploty zatm nemá jenom kakame takže očkovaní jsme zmakly.no zuby zatím neřeším bo doma řikáme už od 3měs.že mu lezou zuby a nic slinta, kouše a protivny je, ale zuby nikde tak už nám to je fuk však oni vylezou 😀

zittka
8. lis 2007

ahoj maminy,
taky máme 3 měsíce a asi 5 dní se mi začala budit v noci někdy i po hodině. Doteď se budila jen v jednu a v pět. Zatím se to nějak zvládnout dá,ale někdy mám přes den krizi a chodím venku s kočárkem v polospánku.
U první dcery jsem to měla zhruba stejně, spala mi celou noc asi od roku a půl nebo možná od dvou let. Kojila jsem do 16 měsíců.

kacka79
8. lis 2007

Ahojda, jsem v krizi, Filípek už nespí ani přes den, ráno jsme vstávali v půl šestý a do teď zabral jen na půl hoďku dopoledne, ted snad eště na chvilku "ducne"... no třeba bude spát v noci líp 😲

danullinnka
8. lis 2007

ahoj Kači,tak dnes máme stejný problém,celou noc opět mrčel,po o spal taky půl hodky a doted nic,jsem už vyřízená,to zas bude noc,je mi už do breku... 😠

petaska
8. lis 2007

Když to tak čtu-nám buzení začalo kolem toho čtvrtého měsíce, jako vám...a doteď je to stejné 😠 Začalo to zoubkama, před měsícem jsme začali s příkrmem, takže občas se přidalo bříško a prdíky a do toho opět zuby. Už si občas připadám jako chodící mrtvolka, za tři měsíce ani jedna noc v klidu. Jsem ráda, když spinká v kuse aspoň dvě hodiny 😅
Tím vás samo nechci strašit-snad všichni známí vypráví, jak jim mimi od šesti měsíců krásně spinká celou noc. Tak ať to tak máte taky 😉

carlisse
8. lis 2007

ahoj holky, malá se mi budila od večerního papání (v 8 večer) až ve 3 a pak až v 7 a poslední 3 dny vynechala i to noční krmení a jela 11 hodin, ale když vás čtu, děsím se, co přijde. Vypadá to, že si to budu muset pořádně vychutnat než začne v noci řádit.

petaska
8. lis 2007

No, my jsme krásně spinkali celou noc cca od dvou do čtyř měsíců...Kde jsou ty časy ☹ 😠

danullinnka
9. lis 2007

Holky,mě první syn spával celé noci,za to ted ten malý mrnousek...No,tuto noc spal do 3/4 na dvě,najedl se a spal do půl 6,ZÁZRAK,ale spíš to přikládám té únavě,když odpoledne vůbec nespal.Šla jsem večer spát zároven s nima v půl 8,jinak bych to dnes už asi nedala.
Kačko,a jak ty?Žiješ,když se neozýváš 😉 nebo ještě hajinkáte? 🙂

s2007
9. lis 2007

Tak jsme zvladly dny po očkovaní a zas pokračujem pěkně ve spanku od te doby co davám nanoc hajaja a pak ještě dokojím tak zase spíme jako předtím od 20h do 3h a pak v 5 nebo v 6h stavame přes den mi spinka taky fajn rano od 9h do 10h potom jak jdem do školy pro kluka tak od 11h do 12h spíme a potom odpoledne od 14h do 16h už máme takovy režíma a zatím ho tak dodržuje vubec ho nenutím a někdy spínka pul hodky před koupaním tak myslím že tu kryzi co jsme měli v 5.měsici je za náma. 😉

kacka79
9. lis 2007

No my dneska lepší, 3 x koj koj a vstávali jsme v půl sedmý, no to byl zázrak. Tak jsem zase dobila baterky.. dneska už spí podruhý dopoledne, tak to zas bude na večer fit 😀 ještě že je víkend a zase uvidíme toho co tu s náma bydlí / tatínka/ - přes týden na nás nemá time..

s2007
9. lis 2007

tak ted už mi je jasny proč už tak se v noci nebudí a spí tak krasně já zuby už nehlidala řikála jsem si až přijdou tak přijdou no a po koupaní si hrajem mažem a větrame dupku no a jak se smějem tak jsem zjistila že tam se něco v pusince blejská no zkusím lžičkou a máme 1 zub ani nevím od kdy já fakt to nezkoušela každy den tak jsme radi bo nemá teploty a zitra jdem z panem domacím na tancovačku

kacka79
9. lis 2007

s2007 gratuluji k zoubečku!!!! A řekni domácímu, že " kdo najde zouneček, dostane dáreček"!!! 😀 😀

s2007
9. lis 2007

kacka 79 taky si to myslím musím popřemyšlet co asi bych chtěla ale ted to nejde večer jsem vždy vygumovaná totalně unavena ☹ vubec se mi zitra nechce ale kam se nechce bude dobře 😎