Noční odkopávání peřinky. Co proti tomu udělat?

dlinduska
10. led 2008

ahojky poradite neco proti tomu, aby se Luci tolik v noci neodkopavala. Intenzita se zvysuje skoro mi prijde ze v tom nasla oblibu jak se se mnou x-krat muze pretahovat. Je to strasne unavny protoze k tomu se asi 3 tydny probouzime kazde 2 hodiny nekdy i casteji ☹ Napadl me spaci vak ale mozna mate i jiny tip ci zkusenost. Dejte mi kdyz tak i nejaky tip na dobry vak pokud pouzivate. Diky

petja
10. led 2008

ahojky,já mám teda ještě malýho mrňouska,ale už brzy po porodu začal nesnášet zavinovačku a tak je přikrytý a pod tím ve vaku,je fajn buď z flauše nebo nějaký podšitý,mám dva a jeden až povyroste,je to skvělý a nemusíš furt trnout.Taky bych věřila tomu,že si to užívá,jak to furt odkopává 🙂 malej zas nerad pokud má ruce pod dekou,takže má furt ruce jak žabička ☹

amina
10. led 2008

Já používám půl roku spací pytel (malému bude rok) a jsem maximálně spokojená. Koupila jsem ho v Tescu (80 velikost), brzy bude malý, ale to už mám v záloze od sestry velikost 100 cm. Přijde mi to jako to nejlepší řešení. Dokáže cestovat v pytli po celé postýlce, kope ostošest, ale přesto mu nemůže být zima.

johanda
10. led 2008

Taky doporučuju spací pytel, nejlepší jsou z merinovlny,jsou dost drahé, ale vydrží dlouho a jsou v podstatě bezúdržbové

lendy1
10. led 2008

též u nás funguje jedině spací pytel 😀
jinak spoustu spacích pytlů seženeš na Mimibazaru...

dlinduska tady je diskuze přímo o spacích pytlích 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

+ještě jedna diskuze na podobné téma...
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jankar
10. led 2008

ahoj,já dala malému do postýlky velkou přikrývku a je jí plná postýlka,tak to nemá kam odkopat 🙂 už to bylo šílené,pořád do kola celou noc ho zakrývat.Spací pytel jsem zatím nopořizovala.

kombloudek
10. led 2008

Ahojky,my jsme taky pořídily spací pytel,je to nejlepší varianta a na tom mimibazaru jich je fakt výběr a za dobrý ceny-od 100,- výš...Osobně doporučuju ne ty úplně silný,páč se v nich mimi moc nehne..a navíc jsou taky drahý..

tlapicka
10. led 2008

ja doporucuju fleesove kombinezky. kdyz zacne mimisek chodit, tak se nezabije, jako v pytli... a vejde se tam v pohode i s latkovkama. rano jen otevru postylku a si vyleze a jak mam cas, tak ji prebalim, prevliknu a pod. zatimco pytloidnim samostatnym jednotkam se musi clovek venovat ihned!

andilek
10. led 2008

tak já mám opačný problém, Ondra se vždy zahrabe celej pod deku, dneska se tam málem udusil, odkryla jsem ho a byl uplně vařicí z toho teploučka 😝

dlinduska
autor
10. led 2008

andilku to je prave ten duvod proc bych luci nedala do postylky velkou prikryvku jak pise jankar mela bych velkej strach ze by si ju Luci dala pres sebe a udusila se ☹ ona sice jakysi pud sebezachovy ma ale nekdy ju pozoruju co dela kdyz si prikryje oblicej plinou a je videt ze se ji snazi strhnout nejak instinktivne ale dela to tak neohrabane ze byt to neco tezsi tak se ji to urcite nepodari.

zanetka82
10. led 2008

me děti spaly už od druheho tydne na bříšku a vždy se posouvali pryč s pod deky 😅 bylo mi jasne že nechcou deku. tak sem jim dalanavíc bodyčko. a bylo i když se odkopali tak byli teply a nebyla jim zima. do dneška. ten starší ma 5 let a spí na dece odkopany 😵

alcatko.j
11. led 2008

Zany, mame stejnej problem, Nelis skace sipky kupredu a nakonec ma jenom nohy prikryty 😅 Takze na overalu ma tenkou mikinku.Ve vaku se zabijela 😅

zanetka82
11. led 2008

alcatko.j To jo vak to je děs to byla věčně nějaka boule chtěl se stavět a nešlo to 😀