Od doby, co se přetáčí na bříško, v noci nechce spát

lisounek
2. bře 2009

Ahojky mam holcicku pul roku ji je a od te doby co se pretaci na brisko se tim v noci budi...otaci se a otaci a pak rve, ze chce zpatky takhle je to porad dokola a nespi i dve tri hodiny..prijde mi,ze by snad mela o neco prijit, takze nebude spat...rostou ji zuby, ale ty ji neboli, hlad nema, dudlik si umi podat sama, ale proste nechce dal spat..drive stacilo ji ignorovat a usnula sama a ted proste kdyz si ji nikdo nevsima, tak rve a rve dokud ji nevezmeme..uz je to vycerpavajici...nikdy nevime kdy presne se vzbudi...pres den uz ji nenechavam tolik spat a je porad akcni, takze by tu energii mela vybit..dr. rika, ze mame hypersenzitivni dite a ze je citliva na podnety a hodne aktivni uz odmala...prosim mate nekdo s timto zkusenosti ?? Budu rada za vsechny prispevky... 🙂

dnada
2. bře 2009

ahojky - tak já mám doma taky pytel blech už od mala, všude mi říkají jak mám velmi čilé dítě.Pořád kope nožičkama,plácá rukama a teď teda žvatlá a žvatlá jako o život 😀 Já tedy takový problém nemám,když se přetočí na bříško,vydrží na něm spinkat cca 5hodin pak kňourá,tak ho otočím na zádíčka a chrní dál. Nechávala sem ho přes den spinkat od narození na bříšku,tak mu to nevadí. No ,jinak mě napadá ji leda něčím obložit,aby se nemohla přetočit,jinak fakt nevim,jak Ti poradit ☹
Jinak co sem se dočetla a i z vlastní zkušenosti vím,že čím kvalitnější má prcek spaní přes den,tím líp spinká i v noci 🙂

lisounek
autor
2. bře 2009

dnada moc dekuji za nazor, no oblozeni uz jsem taky praktikovala a to ji rozciluje jeste vic a vzteka se .... 😔 jinak to jak popisujes to je presny..jeste ji nebyly ani dva mesice a uz je na kolinkach na vsech 4 a peruje 😝 na zadech kope nohama placa rukama, pisti, vejska a proste je ji plno doma 🙂 jednou uz mi dokonce na brisku taky asi na 5 minut usnula ale pak zacala brecet a je okamzite vzhuru a ze zad sup na bricho a ted jeste zacala couvat, takze je vecne v nohach postylky... 😕 ale neni zvykla na brisku spat, tak treba to prijde...no a pres den spi vetsinou v kocarku jak dudek... 😎

lisounek
autor
2. bře 2009

blbost chtela jsem napsat 6 mesicu ne dva - oprava 🙂

mikulka
2. bře 2009

A takové ty válečky, to by v nich asi plakala, viď?
To je blbý, fakt teda. Ale nic jiného, než válečky mne nenapadá.

lisounek
autor
2. bře 2009

mukul no valecky na to by asi musela byt zvykla od mala ale ona vse co by ji omezovalo nesnasi..... 😖

alishia
2. bře 2009

ahoj tak to sme meli taky, maly si to porad cvicil, ale nechtel tak byt. To same kdyz se pak zacal houpat na kolinkach, tak se porad probouzel a zkousel to, pak sezeni a ted stoupani:/ fakt des

schwarzovka
2. bře 2009

lisounek, jediná rada je vydržet...náš malej dělal to samé co u vás, až se na tom bříšku naučil spát, pak se začal rovnou otáčet zpátky, tak už to bylo v pohodě....neboj určitě to přejde...teď už na bříšku spí většinu noci...

lisounek
autor
2. bře 2009

holky diky snad mate pravdu 😔

vrana
2. bře 2009

ahoj, naše malá to dělá taky, dala jsem jí do postýlky takový ten polohovací váleček od red castle, co má na druhé straně plyšového medvídka a přestala se v postýlce otáčet. Pravda, tak první dva dny se vztekala, ale pak ji to přešlo a už to ani nezkouší. Jo a na válečky v postýlce zvyklá nebyla, sice jsme je doma měli ale nepoužívali. 😉

alishia
2. bře 2009

jo vlastne, ja mu tam smotavala rucniky, aby se nemohl otacet🙂

lisounek
autor
2. bře 2009

vrana: prosim te a jak to vypada mas nejaky odkaz nebo tak?? 😨

lisounek
autor
2. bře 2009

uz jsem to nasla, ale pisou ze je to vhodne pro deti do pul roku tak nevim zda to ma jeste cenu... 😒

timbouctou
2. bře 2009

lisounek - náš malý to dělal taky, ale neboj, zvykne si na to že je na bříšku a bude to v pohodě. Teď už vlastně jinak nespí 😀 Akorát jsem mu musela dát polštář, jinak cestoval po celé posteli, vždycky se zarazil o mantinel a vzbudil se. Pak mi kamarádka poradila ten polštář, že prý aby věděl kde má ležet. A fakticky to funguje 😅

lisounek
autor
3. bře 2009

tim: dekuju Kata ma taky polstar hodne plochy, ale jako by ho nemela...cestuje i tak...holky v noci jsem ji zazdila (dala jsem kolem ni kojici polstar)..no a ona se vztekala a ne a ne usnout...a pritom by tak rada spala, ale budi sama sebe...rozhazuje rukama a smrdla si oci pomuze jen kdyz ji drzim pres postylku hlavicku a hladim, aby se zklidnila a za chvili spi, ale porad ma tendenci se otocit 😨 zvazuju ty valecky ale nevim...prijde mi na to velika 😲

alishia
3. bře 2009

zkus nejdriv smotata treba dva rucniky a dej ji to k jedne strane...a uvidis. ale ona se ti bude stejne otacet, asi to neche zapomenout tak trenuje jako to nase trdlo 😀

mikulka
3. bře 2009

lis, oni jsou i válečky, které nejsou uprostřed spojené. Ty spojené jsou blbý, musí v bich být dítě zapřené z obou stran. Můj malý taky nesnáší omezování, tak má podložku, na které leží v postýlce, to je jako tenoučká dečka, na kterou jdou přilípnout válečky, z jedné strany nic, resp. normálně postýlku s měkkými mantinely, a kousek od něj, z jeho druhé strany, přilípnu jeden váleček. Není tedy v ničem zapřený, jen ten jeden váleček ho omezuje, že necestuje po celé postýlce.

lovaa
3. bře 2009

Ahojky...mě to začala dělat malá taky, když se začala otáčet. One je prostě živel (otáčela se už v lednu).
Nám pomohl spací pytel...dávám ji do něj na každé spaní a pohodička...max. se přetočí na bok 😉
Ale spí!

lisounek
autor
3. bře 2009

jj o spacim pytli taky uvazuji...ale ja proste nevim...jenze spoustu lidi rika, ze cestuji i v pytli a ja bych se u ni nedivila fakt uz nicemu :o))

mikul: a kde se to da koupit ?? 😕 asi na netu ale nekde jako treba kde maji spaci potreby nebo tak?? ptam se jak blbec, ale proste nevim, kde presne to hledat... 😒

lisounek
autor
3. bře 2009

lovaa: ty brdo to je roztomila princezna a taky co ma vlasku ty brdo!! koukam jak uz byla na kolinkach na te fotce, no tak to je podobne jak u nas - akčnák 😀 😀

lovaa
4. bře 2009

přesně tak..je to akčák! 😀 ona se obrací od 3,5 m., posunuje se kupředu od 4 m a 1 týdnu...je prostě taková hyperaktivní 😀 každopádně pytel se nám osvědčil, natočí se sice hned na bok, ale dál se nedostane, takže pěkně usne 😉
A děkujem za princeznu 😵

lovaa
4. bře 2009

jůůů, však tak vaše Kačenka je taky božííí...vlasatá a okatá 😵 😉

majaaita
4. bře 2009

My tomu doma říkáme "grilování klobásy" 🙂 U staršího syna to trvalo dva měsíce, tak pětkrát šestkrát za noc jsme ho museli obrátit zpátky na záda a vzít za ruku, aby usnul. Pak se naučil spát na bříšu 🙂
Mladšího zatím grilujeme 🙂

Pytel jsme zkoušeli, otáčejí se aj tak 🙂

Ono je prostě pro mimča ze začátku těžký, brát polohu na bříšku jako úlevovou, furt je to táhne pást - a jak jsou unavený a chtěj spát, tak brečí. Prostě se musí naučit si na bříšku umět odpočinout.

lisounek
autor
4. bře 2009

maja: to me pobavilo tak uz taky grilujeme dobre 3 tydny, takze nezbyva nez cekat koukam 😀 😀 a pises to presne a vystizne, je to pro ne unavne a neumi to pochopit, no tak ji dame casik 😉 ja uz dopredu ciham, kdyz se zacne vrtet a vypada to ze chce hup na bricho, tak ji zastavim hladim a ona zase zabere, dnes v noci to tak bylo 2x a spala AZ do 4 hodin, coz bylo super!! No tak snad se dockame 😅

mikulka
4. bře 2009

My to kupovali v Malvíku: www.malvik.cz. Ale nesmí to být válečky, co jsou vprostřed spojené. Je to podložka, dva válečky a polštářek. Stálo to 700, což je dost. My to používáme od narození, ale pokud bys to používala na chvíli, asi je to dost...

lisounek
autor
4. bře 2009

mikul aha no to je drahy, tak asi budu cekat...ty rucniky nejak nevim, jak smotat...jsem holt blondyna 😝 😀 jo a stranka mi nejde nacist nejak divny.. 😒

kate77
5. bře 2009

Ahojy,tak moje malá taky když se začla otáčet neuměla usnout a v noci se otočila a zpátky to nešlo,tak řvala..hm ..ted se ale otáčí i zpátky,takže u nás to vyřešil čas a spí si i na bříšku..
Ten polštář s válečky mám,ale asi menší... než se začla otáčet zvlacovala i válečky..ale aspon na hlavičku to pomohlo..má to takovou tu pěnu pamatovací..

lisounek
autor
5. bře 2009

holky diky za podnety snad se to nejak vytribi casem ☹ jako nektere noci je to o malo lepsi, ale porad ne jako driv 🤐

mikulka
5. bře 2009

lis, smotej třeba ručník a přes něj dej gumičku, aby to drželo pohromadě. Blbý je, že se ručník může odkutálet...

tady znovu ty stránky: http://www.malvik.cz/

lisounek
autor
5. bře 2009

http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/fixacni-po... jj dekuju vypada to ze je to toto no ale cena taky teda dobra 🤐

mikulka
5. bře 2009

To není ono, ty jsou právě blbý, my máme tyto:

http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/fixacni-po...

dá se totiž dát jen jeden váleček a je tam dobrý polštářek, pomáhá při škytavce třeba...