Od jakého věku mimča vypouštějí dopolední spánek?

ined77
7. čer 2009

ahojky 🙂 ,
našemu matyáškovi bude v úterý devět měsíců 😵 .doposud spával dvakrát denně,dopoledne dohromady tak 1,5 h.(píšu dohromady,protože spinkal kupříkladu 40 minut doma a zbytek potom po svačině venku v kočárku 😉 )a odpoledne další 1,5h,v žádném případě pravdidelně,ale beru to tak průměrem 😅 .poslední dny mi přijde,že si jakoby dopoledne vystačí třeba s 30 až 40 min.spánku a odpoledne tou 1,5 h..v noci spí už několi měsíců velice špatně,přičítám to zoubkům ☹ ,ale to už je na jiné téma.
jen by mě zajímalo,od jakého věku ''vypouštějí ''mimča dopolední spánek,či jaké máte vy zkušenosti s vašima robátkama 😵 .

veronika.m
7. čer 2009

Ahojky, tak naše 9měsíční holčička spinká dopoledne 2hodinky a odpoledne tak max 1hodinu. Ten odpolední interval se stále krátí, ale dopolko si ještě dospinká noc. 😉

lanka
7. čer 2009

Taky mám spíš pocit že si dopoledne dospává noc a po o už ten spánek nijak moc nepotřebuje. Zato noci spí celkem slušně..

berenika39
7. čer 2009

ahoj, asi mám tedy spáče,ale u nás se spí dopo 1,5 hodiny, poo taky tak, od jedné do půl třetí, a nevydrží do osmi, kdy ho dáváme spát. Takže my máme ještě jedno schrupnutí, tak od půl šesté do půl sedmě. V těch osm ale usíná úplně v klídku, chvíli si tam brblá,pochoduje po posteli a pak padne a spí. Tak ho nechávám, asi to potřebuje.