Od kdy jste nechaly spát děti na bříšku?

sluninka
11. srp 2009

Ahojík...
chci se zeptat, od kdy jste nechali spinkat vaše broučky přes noc na bříšku...naše malá (skoro 7měs.) by tak asi i v noci spala, ale já mám z toho pořád hrůzu, tak ji točim zpátky...
Přes den ji tak nechávám spinkat, protože na ni vidim nebo ji slyšim vysílačkou co vyvádí...
Díky za příspěvky 😵

mirocka2000
24. srp 2009

ale ved to chapem že chcu spat na brusku ale moj malý tak spat nevie on sa pretoci a hned pasie koniky a place...on si nepoloži hlavku aby spinkal on ju vkuse dviha a vankuse nepomahaju☹

lusinda77
4. zář 2009

ahoj holky mám stejný problém jako mirocka, náš malej se taky v noci otáčí na bříško, ale spát tak neumí začne pást a plakat a tak ho otáčím zpět.Děje se tak i třebakaždou hodinu.Dala jsem mu do postýlky kojívcí polštář ale žádný zábrany nevydržel chtí se za postýlku a je na břichu.Jsem už zoufalá,potřebovala bych se trochu vyspat.Poraďte costím,nebo aspon pokud máte podobnou zkušenost ,kdy to přejde. díky ☹

lucie.krajcarova
10. zář 2009

taqk náš Martínek usíná na bříšku sám, když se vzteká. jinak do postýlky ho VDŽDY ukládám na záda, ale už tak NIKDY neskončí. vždycky se probudí na břichu. bude mu pět měsíců, na břicho se točí sám, zpátky to neumí. no co mám dělat, musímho tak v noci nechat...

lamarika
10. zář 2009

lucie: tak my máme obdobný problém. Ukládáme vždy na bříšku, ale hned si lehne na bok a když jdu spát a kouknu na něj, tak už si vesele spinká na bříšku 😉 Když ho otočím, tak ho buď zbudím a nebo se během půl minutky vrátí zpět na bříško. . . 😠

blandik
15. zář 2009

Já si myslím, že se má dítko nechat spát tak, jak si samo usne. .tj. dám spát na záda a kam se sám přetočí, to je ne něm. Náš spí hlavně na boku a to asi od 7M. Ale kdyby mi chtělo spát na bříšku od malinka - tedy hlavně do toho půl roku, tak bych to taky určitě řešila monitorem dechu - přeci jen by to bylo na to bříško brzy. Četla jsem, že syndrom náhlého úmrtí hrozí nejvíce do půl roku, ačkoliv v potaz přichází až do roka.

mirri
15. zář 2009

tak nas maly spi na brisku od narozeni.byla to jedina poloha ve ktere dokazal usnout a taky kvuli prdikum,ktere ho dlouho trapily.ptala jsem se pediatra a ten mi rekl,ze az se zacne otacet, kdyby se mu ta poloha nelibila,tak se sam pretoci jak chce.ted je mu 10 mesicu a stale spi na brichu. 😉

crca
15. zář 2009

Ahojky,přes den je nechávám na bříšku,jelikož se tam otočí sami 😀 a to bych se ulítala,kdybych je měla pořád přetáčet,ale někdy brečí na bříšku a tak je otočím na záda a usnou,ale jinak na bříšku,mám je pod kontrolou,protože na ně vídím,ale v noci jsou zabalené v zavinovačce a spí na zádech ,jen když je krmím už ráno kolem 6 hod.tak je moc nebalím do té zavinovačky a tak si někdy vylezou a otočí se na bříško,ale to jsou zase už většinou vzhůru a povídají si,takže je slyším dole ve vysílačce 😀 😀 .Mám teda monitory dechu 😉

smallinka
27. dub 2015

oživuji diskuzi. moje holky mají téměř 7 měsíců a chci je dávat spát na bříšku, ale jak je to naučit? když je položím do postýlky na břichu tak jsou na loktech a pasou koníky a pak začnou brečet?