Od kdy může dítě spát na břiše?

janicka006
15. lis 2010

Hezké ráno všem.
chtěla jsem se zeptat od kdy jste přestali řešit,zda vaše děťátko spí na břiše...Naše holčička už tak občas spí,když jí jdu zkontrolovat,tak nevím,zda jí tak můžu nechat a nebo jí mám pokaždé obracet na zádíčka.

boruuvka
15. lis 2010

Spaní na bříšku prý není nebezpečné v době, kdy už se umí samo otáčet zase na zádíčka.

lu777
15. lis 2010

moje děti na bříšku spát jako malé nechtěly ani jedno ale tak od půl roku už bych to asi neřešila každopádně....
já bych asi byla nervozní teda, ale mám holčičku, která blinká často i teď.... pokud by neblinkala, tak bych na bříšku spát nechala....

kasa
15. lis 2010

Vojtínek spinká na bříšku od 3 týdnů,ale jen přes den .A to je pod kontrolou,a v noci nám ho hlídá monitor.V noci spinká na bočku nebo zádičkách,ale už se otáčí ,takže kdyby se v noci náhodou otočil na bříško ,tak nám ho monitorek pohlídá.

lucie777
15. lis 2010

Já dávala Káju na bříško na chvilinku asi tak od 2 týdnů, přes den občas spala na bříšku asi tak po měsíci a když se ve 3,5 měsících naučila přetáčet ze zad na bříško, už sem to neřešila, přece bych celou noc nechodila kontrolovat, jestli se neotočila! 😀 To je přece padlý na hlavu, děti samy vědí, jak je jim dobře..

beatta
15. lis 2010

malej nám spí na bříšku od 4 týdnů.on totiž na zádech spát nechtěl protože nám na zádech strašně řval 😢 .i když usnul a otočili sme ho na záda tak se vždycky vzbudil a řval

romana29
15. lis 2010

Nikdy jsem na bříško nedala, syn se tak naučil spávat až sám, časem, určitě né v kojeneckém věku.... Nějak mě to ani nenapadlo, i když sama na břiše usínám nejlépe 😀 .
Malá spí v rychlozavince a v takovém tom molitanovém udělátku, aby se netočila v postýlce a ležela na jednom místě 😕 , takže ji žádné blbinky co se přetočení týče nenapadají 😀

beruska24.9.
15. lis 2010

Nikdy jsem na bříško spát nedávala. Když se malá naučila sama přetáčet, tak začala spávat na bříšku a od té doby tak spí pořád.

alcatko.j
15. lis 2010

Jani, Michalka ma 7 mesicu a myslim, ze to uz ji jde, se otacet ze zad na brisko a zpet, je uz dost velka, aby sis mohla dovolit ji dat spat na brisku.
Pro tvuj lepsi pocit treba jen pres den.
Ja vim, ze se nedoporucuju davat spat na brisko, ale kdyz se nad tim ja zamyslim, tak mmne pridjou horsi ty zada...nejlepsi je davat spat na bok...

Moje obe dcerky spaly na brisku od narozeni..Nebudu se obhajovat proc, proste protoze se jim tak lepe spinkalo, strach jsem mela. Hlidala jsem, kontrolovala...pretacela, ale jen do urciteho veku, v 7 mesicih si myslim, ze uz si to muzes dovolit🙂

lukza
15. lis 2010

já myslím že v 7měsících už je to v pohodě když tak vyžaduje spinkat už přece jen se umí pohybovat sama

miarosa
16. lis 2010

Malý nám taky začal spinkat na bříšku a taky se bojím jestli je to v pořádku, ale mám zapnutý monitor a pořád ho kontorluju, do teď sem ho otáčela, on když spinká tak nevím jestli by se sám otočil. Přes den válí sudy a otáčí se na zádička i na bříško jak se mu chce. Večer vážně nevím jeslti si to uvědomuje. Spinká i s dudlíkem a to je prý dobře když spinkají děti na bříšku. Tak snad už je dost velký aby se nic nestalo. 😉

petullek
17. lis 2010

Me se malej taky otaci na brisko a spinka tak.. jenze se jeste neumi pretocit zpatky na zada,tak mam strach ho tak nechavat.. navic nemam monitor.. Ale v 7m by to uz melo byt v pohode 🙂