Od kdy vám kojené děcko prospí celou noc?

bereninka
14. čer 2009

Holky,

od kdy vám děcka začala spát celou noc, myslím bez kojení...
Nebo kdy vám vydržela třeba 8 hodin?
Já všude čtu, jak půlroční děti spí celou noc třeba 10 hodin bez kojení! To je divné, ne? Nebo to tak něktrá máte?

(u dětí na UM je to jiné, ty prý spí c.noc dříve, UM je sytější a není takový návyk)...

ifilipkova
19. čer 2009

Ahoj holky, takže já mám 9měsíční dvojčata, cca do 6 měsíců jedli i v noci co 3-4 hodiny, pak jsme najednou ze dne na den vynechali cca ve 2 ráno jídlo a teď už to mám skoro 3 měsíce tak, že děti spí zhruba od 20 do 4 hod, pak kojím, a potom ještě spí Ondra cca do 6,30, Adélka do 7,30, jedí tak v 8 oba (to už ale nekojím), pak kojím cca v 10... někde jsem četla, že děti co se naučí budit kolem 3 nebo 4 ráno se to těžko odnaučují (jedině pak odstěhovat do jiné místnosti, a to zatím nechci 🙂))...
mějte se bezva, Iva

dolda
19. čer 2009

Ahoj holky, dcera mi po druhém měsíci spí od čtvrt na devět tak do šesti, pak nakojíme a tak do devíti spinkáme 😵

dididi30
19. čer 2009

evinkaa, ved ja odbouravam a nic 😅 tak si rozkaze a tak musi byt, lebo reve na ratu 🙄
inak ja som si povedala este na zaciatku do roka a dost a upla, stale kojim 😅 bola som premudrela 😀
no a dcera ta od 3 mesiacov bez papania spala 😎 ach jaj, to mam teraz naopat 😉

pastuska
19. čer 2009

Môj malý nespal poriadne doteraz, sa budil tak každé 2 - 3 hodiny stále, ak išli zuby, aj častejšie. Odstavil sa minulý týždeň sám, odvtedy aj spáva tak do štvrtej rána v pohode, potom dám mliečko a ešte spíme - no nie vždy, niekedy už je vyspatý a hodinku sa prehrá...

claudinka
19. čer 2009

juuj aj ja chcem iba raz za noc vstavaat 😲 😲

markiza
19. čer 2009

nas je na UM a celu noc neprespi... neriesim, na co aj?

febris
19. čer 2009

ahoj hoky, u nas obdobne jako u Doldy ale tak posl mesic usina o hodinu pozdeji 🙂 ale zrovna dnes vyjimka potvrzujici pravidlo, ve 21h se malo napil a tak zacal knourat pred pulnoci...

mywiel
20. čer 2009

xixi az teraz prespi konecne 😀 😉 😵

petja
20. čer 2009

Filípek rozhodně celou noc neprospí.Usíná při večerním kojení kolem 19h,pak se budí kolem 03h,to přeleze k nám do postele 😀 a ham ham a spíme tak do 6h,pak zas ham ham 🙂 Ale celkově máme režim

petja
20. čer 2009

režim rozházený (Filípek zprávu předčasně odeslal 😀 ) i,když rituálky máme zavedený od narození. Každopádně už se spaní hodně spravilo,navíc Filda teď zrušil dudlík,tak vzhledem k tomu je to nádhera.

mtsl
20. čer 2009

my prespíme celú noc od kedy som malého odmietla kojiť v noci 😀 3 dni na mňa tak po 5 minút hulákal z postieľky a keď zistil že sa ani nepohnem ľahol si a spal. po troch dňoch sa mu už vykrikovať nechcelo a spí celú noc (22 - 7,30)

murinka
20. čer 2009

ahoj.malej som odsavala mliecko-a vzdy sa budila v noci dvakrat.teraz jej davame um a budi sa tiz dvakrat.v mlieku to urcite nie je-skor mozno v mnozstve 😉

petja
20. čer 2009

mtsl.obdivuju tvoji výdrž a odhodlání.super

jiskrina
20. čer 2009

Já ted odbourala noční kojení a malého kojím až po 9-10 hodinách (nespí celou tu dobu, hodku uspávám, pak ráno ho myji, přebaluji atd. a pak jde k prsu).
Ale říkám si, jestli to není moc dlouhá pauza?!
Večer sní 150 ml kaše a pak má kojo. Co myslíte, nevadí, že jí až po tak dlouhé době? Ale zase si říkám, že je už dost velký, bude mu 9 měs...

miona
20. čer 2009

Ahojky, mám 9,5 měsíčního chlapečka a v noci kojíme doteď 😅 Někdy jen 1x, někdy 3x.. Odbourávat to jsem zatím zkoušela jednou, ale nezvládla jsem to 😨 Bylo mě líto sousedů 😀 Asi se taky řítím do pěknýho průšvihu, jsem zvědavá jak ho jednou budu odstavovat 😀

miona
20. čer 2009

Jiskrino, já myslím, že v 9M je dost velký na to, aby se v případě hladu pořádně ozval 🙂 Co bych za takovou pauza dala 😉

petja
20. čer 2009

Jiskrina,říká se že noční kojo je přínosné pro správný růst,ale pokud se malej nebudí,nebudila bych ho

Miona,do průšvihu se neřítíš,to bych řekla,že Matýsek je pořád ještě miminko. 😵 Já taky pořád kojím

mtsl
20. čer 2009

zdá sa mi skoro riešiť nočné spanie ak dieťa nemá poriadne ani rok.
petja, aj my sme mali podobný režim (21 - 2 - 6) 🙂 ale zistila som že malý nie je hladný, len sa nám chce nasáčkovať do postele, tak som mu to stopla. prvú noc mu ponúkal muž čajík ale namal oň záujem, tak sme ho nechali vykrikovať v postieľke a tvárili sme sa že spíme, stopla som si to, lebo neznesiem keď malý plače, bolo to nejakých 5min a skracovalo sa to každým prebudením.

bereninka
autor
20. čer 2009

petja, a neplatí to spíš pro menší miminka to kojení v noci? 😕

miona
20. čer 2009

Petjo, tak to skláním poklonu. Já chci kojit max do 1,5 roku. A pořád kojíš v noci? Já teda upřímně už bych se ráda vyspala..navíc nám se úspěšně naprdlíkoval do postele.

Mtsl obdivuju, že jsi to vydržela 🙂 . Náš Knedlísek je schopný brečet nepřetržitě i hodinu 🙄 a na to já prostě nemám.

f.miracle
20. čer 2009

Náš maličký má 4 měsíce, večer usíná kolem půl deváté, spinká zhruba do tří hodin, trošku se napije a spinká přibližně do šesti. Celou noc zvládl spát zatím jenom jednou, přibližně před týdnem. Ve dne pak spinká zhruba od devíti ráno do jedenácti nebo dvanácti a potom usíná kolem druhé odpoledne a spí do čtyř, pěti hodin. Prostě je to miláček 🙂

mtsl
20. čer 2009

keď mal Šimík 10 mesiacov také niečo ako nedať mu v noci mliečko neprichádzalo do úvahy. v 17 mesiacoch si už dal vysvetliť že duda(prsník) búva aby mala mliečko na ráno. 🙂

evinkaa
21. čer 2009

Tak Natálka láme prozatím naše rekordy. Spala mi z pátku na sobotu od půl osmé večer až do půl sedmé ráno, v noci chtěla jen cumlík a na dnešek to stejný. 🙂 Měla bych to zaklepat. 😉
dididi30...dám Ti pak vědět, jak to s ukončením kojení bude u mě. 😀 Myslím, že si to taky představuju moc růžově a ve finále se budu asi hodně divit. 😝

malovani
22. čer 2009

Tak my jsme kojily 19 měsíců a za tu dobu nespala celou noc ani jednou 😅 ...

zuzula20
22. čer 2009

Ahojte, tak nam Ella do toho 5-6 mes spala uplne krasne- tzn-1-2x sa budila na kojenie. Ale odvtedy... no hruza...niekedy sme hore kazde 2 hodky, a niekedy je to lepsie. Casto teraz vstava aj medzi kojeniami na dudel, alebo chce len pomojkat.
Aj ja by som sa uz chcela poriadne vyspat 🙄

petja
22. čer 2009

Miona,jo kojim hlavně v noci,od tej doby co malej zrušil dudana,tak se sápe do výstřihu i někdy přes den,ale to už já poznám,že si chce z prsa udělat dudana,tak na to nepřistupuju.Teď asi zase dávají o sobě věděz zoubky,páč dnešní noc hrůza a děs,tak už sem taky někdy vyplivlá,ale nepočítám s tím,že se ještě někdy vyspím,páč mám spánek tak rozhozený,že stejně,když můžu,tak nespím 😒

Berenika,platí to asi hlavně pro miminka,ale vím,že noční kojení se většinou odbourává až poslední...

Mtsl,Filda je schopnej taky řvát i hodinu,až je celej zasoplenej,uvidíme co časem,třeba si taky dá říct,zatim se s nim na všem dá domluvit... 😉

evinkaa
22. čer 2009

Holky, já věřím, že to bude jenom lepší. Musíme vydržet. To, že mi malá teď spí neznamená, že za měsíc nebudu na dně a zralá na blázinec. Ale přece jen, jsou to naše zlatíčka, ne? 😉

boba321
22. čer 2009

Tak moj ma 9M a do pol roka som ani nevedela, ze mam dieta... Bol tak raz max dva krat hore... Velakrat som sa ja zobudila castejsie na odstriekanie mlieka ako maly.... a od pol roka ako keby zatalo a neviem co s nim... budi sa velmi casto a teraz okolo 8,9M je to najhorsie. Niekedy je to aj kazdu hodinku. Citala som, ze dieta v tomto veku uz nepotrebuje papat v noci... Myslite, ze by pomohlo mu proste nedat a nechat ho vyplakat? Ako ho mam odnaucit budit sa v noci? Poradte nieco.

shaula
22. čer 2009

Nééé, nenechávat plakat ☹ ☹ ☹ Boba, v tomhle období může jít i o separační úzkost.

mtsl
22. čer 2009

boba, v tomto veku v žiadnom prípade nenechať plakať, môžu to byť aj zuby aj s.ú. ešte je maličký a nerozumie prečo ho "odvrhuješ" až okolo 1,5 roku sa s dieťatkom dá dohodnúť a porozumie že v noci sa nepapá