Od kolika jste daly spát děti do vlastní velké postele?

kithy
23. zář 2011

Respektive do kolika let vám spinkaly mrňousci v malé postýlce? 🙂

evulka25
23. zář 2011

v malé postýlce byl do 18ti měsíců, pak měl tendenci přelézat tak jsme do dali do větší aby z ní nevypadnul.

sussanah
23. zář 2011

Do pokojiku s posteli jsme ho presunuli zhruba ve 20m, uz byl cas, kdyz jsme cekali prirustek. A od prvni noci je v posteli velmi spokojeny 🙂

iluss
23. zář 2011

Tak naše malá spí sama ve svém pokojíčku od jednoho roku. Ale stále spinká v dětské (miminkovské) postýlce. No ale už taky plánuju jí přesunout do velké postele, protože v únoru se nám narodí druhé mimi, tak aby to pak pro ní nebyl moc velký šok, že jí miminko vzalo její postýlku.

llllucka
23. zář 2011

Obě děti spí ve svém pokojíčku v podstatě od narození.Starší syn se přesunul do velké postele,když měl 17 měsíců a to proto,že jsme jeli s manželem na prodloužený víkend a tam spal s babičkou v klasické posteli.I těch pár dnů stačilo,aby už do malé nechtěl.Osobně radím,pokud to dítěti nevadí,tak ho tam nechat dokud to jde.Pak už kdykoli v noci můžeš najít dítě u sebe v posteli😉

anicka164
23. zář 2011

Asi pred mesicem (Mikulasovi byly teda 2 a mesic), s brichem se mi blbe nahybalo pres ohradku. Akorat jsme udelali blbost, ze jsme tu postylku pro mimi nechali v pokoji, takze pak chtel treba uprostred noc prehodit. Ale uz je pryc a je vsechno ok. Akorat se teda zhorsilo usinani, hlavne odpoledne je to docela boj... Ale jinak to neslo...
Zezacatku byl hrdej na to, ze ma uz velkou postel, vsem navstevam ji ukazoval, ted si jeste obcas vzpomene na tu malou, ale myslim, ze uz chape, ze jeho postylka je ta velka. Byla proste blbost hned zezacatku nedat tu malou pryc z bytu (ale my byli tak lini ji na ty tri mesice rozmontovavat 🙂 )

petruskaaa
23. zář 2011

do 20 měsíců

andrusek
24. zář 2011

naše malá spí od narození sama v pokojíčku, protože mame malinkou ložnici, ale stale spi v miminkovské postýlce 🙂

jajina.c
24. zář 2011

Luky spí v posteli od 20 měsíců se zábranou. Spí s náma v ložnici, ještě nemáme hotové podkroví 😉 . To bude hotové tak, až mu bude 5 let 😵 .

mamkamarketa
24. zář 2011

souhlas s @llllucka . trosku jsem se desila predstavy,ze mi dite v noci cestuje do nasi postele ( jsem zasadne proti tomu,aby dite spalo v rodickovske posteli) a predstava,ze vecer ho opakovane zahanim do postylky 😖 od narozeni spi v postylce 150x80 (takova ta vetsi) ma tam mista dost a sme spokojeni vsichni. desne se smeju, jak se vsichni divi,ze v jeho veku (2r9m) spi jeste v miminkovske postylce 😕 ? ale pak ze vsech vypadne,ze jejich dite jde do postele ve 20h a do 22h dite nahani do postele a ve finale se k nim ve 2 rano presune nastalo 😝
nam to takhle vyhovuje a syn taky neprotestuje 😉

ivca_doubek
24. zář 2011

My přesouvali do veliké postele těsně před druhými narozeninami, a od začátku trvám nekompromisně na tom, že když se jde spinkat, tak už se z postýlky dolů nesmí. Byl to boj, ale vyhrála jsem 😀 😀 😀 . Sice si někdy hraje v postýlce třeba ještě hodinu s plyšákama na spinkání, ale neutíká a když se mu chce, tak usne. K nám do postele v noci nechodí, přijde nás vzbudit až ráno, že už je vyspinkaný. Poslední dobou to bývá v půl šesté 😀 😀

luciana43
24. zář 2011

Ahoj, tak my přesouvali malého v 16 měsících do dětské postele se zábranou - v postýlce spát nechtěl a za 2 měsíce nato jsme čekali dcerku.... V této postýlce se mu hned zalíbilo a žádné noční cestování k nám do postele, max.na záchod nebo napít, se nikdy nekonalo 🙂

coxa
24. zář 2011

Někdy dva - tři měsíce před druhým rokem. A mladší syn v malé postýlce ještě je. 😉

zofinecka
24. zář 2011

My museli dát malou spát do velké postele brzo. Čekali jsme druhé a tak jsm e potřebovali postýlku pro miminko a Eli byla cca 17 měsíců když šla do velké postele 😉

missymici
24. zář 2011

Malymu bylo 23 mesicu,kdyz zacal spat ve velke posteli...