• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pevné zavinování miminka až do 4. měsíce. Co myslíte?

12. března 2017 
@lucisa Kvůli zadičkam,jsem myslela jestli to neva,...ze nema pevnou podlozku kdyz ji chovam,....atd.
13. srp 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici ahoj, já jsem doma měla malou v zavinovačce pár dnů. Ona není zavinovací typ, takže mi z toho stejně vylejzala :slight_smile: Pevně jsem jí nezavinovala ani jednou. Do "kukly" jí zavinuli jen v porodnici, já nikdy. Hodně rychle jsme si zvykly na spací pytel...
13. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missymici ne, to je blbina, navíc děti mají hodně rády spíš právě klubíčko, než našponované tělíčko, je jim to příjemnější a líp se vyprdí.....
13. srp 2012 ve 13:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@missymici určitě je lepší klubíčko na zádíčka, 9 měsíců byli stočený do šneka tak je jim tak nejlíp :grinning: I když naši kluci milovali, když jsem s nima seděla v houpacím křesle a oni mi spali na břiše položený na bříšku. Nebo tátovi, máme z toho super fotky :grinning:
13. srp 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
prosím, máte někdo zkušenosti s Red Castle Miracle Blanket? Hodně čtu o pevném zavinování a tahle zavinovačka mi na to přijde super a jednoduše použitelná. Budu ráda za Vaše zkušenosit. DIKY,
9. čer 2013 ve 23:11  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem zastáncem zavinovaček, našemu Martínkovi se dobře spinkalo, jinak hodně máchal rukama a dost se škrábal. Zavinovali jsme až do 5 měsúců. Elastické zavinovačky znám z USA, kde žije moje sestra a ta mi je posílá.
pokud má někdo zájem o více informací, nebo si chce zavinovačku pořídit, tak ráda pomůžu, mám i některé na prodej:slight_smile:
30. čer 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím říct, že ta zavinovačka - Miracle Blanket - nám fakt zachraňuje nervy. Praktikuju Karpa, takže v kombinaci s dudlíkem a bílým šumem (pouštím vždycky něco jiného z youtube) to je zaručená kombinace při které mimi usne do 15 minut.
Teď mají v tom obchodě, kde jsem ji kupovala, slevy v rámci dnů Mariane, takže tam hodlám zajet (je to kousek od OC CHdov, kam se vypravím pro nějaké oblečky). Je to 20% na v3echno v Trendy Baby. Chci koupit ještě jednu tu Miracle Blanket zavinovačku kamarádce, co čeká v listopadu holčičku a po nás tam mám vyhlídnutých pár vychytávek.
11. zář 2013 ve 23:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@danielita7, vidím, že už je to dlouho, ale chci se zeptat, jak jste přešly na nezavinování? Aktuálně to teď řešíme, stahujeme ho opravdu hodně - natěsno do prostěradla podle Karpa+pro sichr do velké SwaddleMe, ale stejně ruku vytáhne, vyrve si dudlík a ráchá si tou rukou přes obličej a je to horší a horší a horší a prostě neusne. Nebo kdokoli, poraďte, pomozte, prosím... :cry:
12. led 2014 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také bych uvítala radu, jak odnaučit nezavinování, malá si bez zavinovačky pořád tahá dudlík z pusy, a jezdí ručičkama přes obličej a pláče :frowning2: Už je jí víc jak 6 měsíců a do zavinovačky už se skoro nevejde a v noci si ji všelijak obmotává :frowning2:
9. bře 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotaz k zavinovani - na noc jsem zavinovala do min.týdne (3,5m), pres den cca do 2 m. Malý ted začal nějak hůř usinat a spát pres den (občas i v noci), vrátila jsem mu zpět swaddle me (pytel,už se tam vejde jen tak tak) a do minuty byl tuhej...mám se zas k zavinovani vracet? Mel jste to tak někdo taky? Docela me těšilo,ze už jsme se zavinovani zbavili,ale jak není dobře vyspanej, pofnukava a moc si nehraje, evidentně není v pohode. Pokud by mi to pomohlo, tak holt zas budu svazovat....
30. črc 2016 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melo tam byt pokud by mu to pomohlo spát...
30. črc 2016 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia malou jsme zavinovali do 4 m . A kdyz jsem se i tom bavila s neurolozkou tak rikala klidne zavinujte jak bude potreba . Takže pokud se cítí dobre . Klidne se k tomu vraťte . Ja jsem to
Pak vždycky cas od času zkusila bez . Kdyz mala byla neklidna porad jsem zavinovala a za tyden to zkusila znovu . Ale co mi pak poradila jedna rehabilitacni je to ,ze ji mam dat spát na perinu . Ze nekteré deti potrebuji porad pelisek . A ono to funguje . Mala byla ze dne na den bez zavinovani. Dělám to tak ,ze jeji perinu co stejne nepoužívám pac ma spací pytel . Dam jako prosteradlo . Takže nespí jen na matraci ale je to měkčí . Je ji ted 9 m a krasne spí . I se tam prevaluje a spí i na brisku . Nekdy ji zkusím dat spát jen na matraci ale neni to jeste ono. Takže to nehrotim .
31. črc 2016 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gnozka takhle jsem to udělali my. Byla to uplna náhoda. Mala nechtěla byt vubec v postýlce. Tak spinkala v košíku. Jednou jsem potřebovala odbehnout do kuchyně a malou položila do postýlky na peřinu. V momente se vratim a ona spala bez zavinovačky jen tak na perine. :slight_smile: tak jsem to Priste zkusila zase jestli to nebyla náhoda a zjistila jsem ze to funguje. Perina pod ni, pak prehnuta ba ni bez zavinovačky a spinká klidne. Jen k ránu sebou začíná už šit. Ale jinak spinká klidne.
31. črc 2016 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gnozka Díky za zkušenost,malý spí zavinuty v hacce. Asi jsme opět v zavinovaci fázi, dnes odpoledne spal 3,5 h v swaddleme, poslední hodinu už jsem chodila porad kontrolovat. Díky za zkušenosti a perinu zkusim.
31. črc 2016 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lamia tak držím
Palce ale pokud mu je v zavinovacce dobre tak to nehrotte. On ten cas prijde kdy uz to nebude chtít . Treba ma ted jen období a cítí se tak bezpečněji . Deti maji porad nejake období :slight_smile:)
1. srp 2016 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zavinovali dceru do cca 4.měsíce. V porodnici mě naučili malou balit na pevno do velké plíny. Ze začátku jsem s tím měla trochu problém, ale malé to fakt pomáhalo, lépe se jí usínalo. Po zavinovačce jsme přešli na spací pytel
1. srp 2016 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky chci použít tetra osušku místo zavinovačky, termín máme začátkem léta. Ale nevím jestli musí být ta 120x120 nebo stačí i ta 90x100?
12. bře ve 21:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek