Pláče a vzteká se. Bude lépe?

karono
14. pro 2009

Achoj holky, jsem v koncích... :( Malá má zítra 7 týdnů a je od 2.týdne na umělé výživě. Přešli jsme na Bebu z Nutrilonu, protože měla šílené záchvaty a měli jsme pocit, že po té Bebě je to lepší... ale poslední 2 dny je to tak, že se napapá, vypije cca 80ml co 3 hodiny, po každém pití se začne červenat a prskat a pláče. jak jí dám odbrknout, tak pořád natahuje nožičky, kope jako hrom. I u toho pití už natahuje nohy a kope... :( je strasne neklidná. Po cca 30 minutách se trochu uklidní ale pořád poplakává. pkak usne na 30 minutek a pak se vzbudí a zase pláče... :( dudlík někdy vezme, někdy odmítne a rozčílí jí to. v podstatě co je vzhůru, tak plůáče a vzteká se.V noci to probíhá tak že spinká cca od 8mi do 12h a pak uz jen prská a tancuje v postýlce... takže nespíme vlbec :( Holky, prosím změní se to někdy? bude treba vzhuru a nebude plakat? nemohu tomu nejak pomoct? jsem zoufala :(

micha3
18. pro 2009

jo, a taky jsme máme bebu

anndrea
18. pro 2009

Ahoj karono, z vlastnej skúsenosti Ti môžem poradiť, lebo sme zažívali to isté. malá bola po každom krmení nekľudná, večer začala plakať a zastavila sa pred polnocou a to plakala tak že sa až zachádzala. Robili sme všetko možné, striedali mlieka, masírovali bruško, davali Nutrolin B, Espumisan, cvičili, používali rektálnu rúrku, zavinovali, nepomohlo nič...akurát keď sme ju vozili nad ránom od zúfalstva s manželom v aute tak si pospinkala. nakoniec sme sa na vlastnú žiadosť vybrali na gastro, kde jej spravili sono bruška a zistili že jej nedoviera dobre pažeráková záklopka, teda mala taký mierny reflux čo je u niektorých bábatiek normálne. takže nám predpísali špeciálne mliečko ktoré bolo zahustené a v brušku sa udržalo. Ona mi ani pred tým vôbec nepogrckávala, len jej to mliečko behalo hore-dolu a robilo jej kyselinu a pálila ju záha a preto plačkala a vystierala sa. Nám osobne to pomohlo, ale najlepší lekár je čas. po 3ťom mesiaci akoby uťal a tie koliky úplne prestali. Tak držím place, nech sa to zlepší