Přechod na letní čas a ukládání dítka. Jak to řešíte?

syrael
27. bře 2008

Nedávno . asi před měsícem, jsme zkracovali ukládání našeho 9ti měsíčního bobana o půl hodiny. Z půl desáté na devět. Máme doma nočního ptáka...No a teď mě docela děsí ta nedělní změna času, při které se šoupnou hodinky o hodinu dopředu. Přemýšlím jak to řešit -bude to asi celkem boj...Jak jste na tom vy? díky

zusma
27. bře 2008

Hmm, taky přemýšlím, jak to řešit. Naše malá tím tvrdým spánkem neusne dříve než před 22 hodinou. Takže od neděle bych ji dle starého času musela ukládat už ve 21h nebo i dříve. A to teda nevím.... Asi ji dle nového času uložím cca ve 22.30 a postupně jí budu ubírat aby se to dostalo před 22.hodinu jako tedka.

lendy1
27. bře 2008

syreal, sice obráceně, ale jinak stejné téma:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

podle mě se to srovná hned nebo během pár dnů, já to jenom uvítám, my chodíme spát hrozně brzy.

kristi
27. bře 2008

no, nase chodi spat taky docela pozde, tak jsem na to zvedava, myslim,ze to ale bude fajn. Horsi by bylo, kdyby chodila spat v 7....to je jeste svetlo

bublina7
27. bře 2008

No já se zase těším na tu změnu. Malej chodí spát v 18 hodin a vstává v 6 hod. Když se to posune, tak to bude ideální. 🙂 😵

pitrska
27. bře 2008

Ahoj ja to etse neresila ale hrotit to asi nebudu zustaneme v normalnich kolejich

navi
28. bře 2008

u nás je to stejný jako u bubliny chodí spát mezi 18 - 18,30 a vstává přesně v 6 hodin + - 5 minut, asi má v hlavičce budíka 😅 Takže já se na posun času těším 😀

syrael
autor
28. bře 2008

ja vam teda zavidim ty vase spavce, my chodime spat v 21.00 a vstavame v sest☹ Zase si ale rikam, ze ditka dost reaguji na svetlo, takze by mohla zmena casu paradoxne pomoct - bude jeste tma a mozna si bobanek rekne, ze kdyz je tma, ma se spat🙂

jandalinka
28. bře 2008

Já se také těším na posun času.My chodíme spát cca v 18:30 a probouzíme se v 6:00,tak to já jen uvítám. 😅

natalia3
28. bře 2008

Ja se celkem taky tesim, maly chodi spat v 7 a budi se v 8 rano, takze rano si mozna pospime... Ale bohuzel se taky budi 3x za noc.... ☹