• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Předčasné ranní probouzení dítěte. Jak jste to zvládly?

11. listopadu 2009 
Fanys, tak nás změna času žádnej rozdíl, prostě zkrátka a dobře 4 - 5 budíček, včera respektoval státní svátek a vstával až v šest.
29. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi...-tak to hodńásek :wink:
29. říj 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera vstával malej až o 7 a dneska už byl hore v 5 :angry: ,takže včera to snad byla jen náhoda nebo co :unamused:
30. říj 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminky...

tak jak jste na tom po týdnu změny času?

U nás vstávání v 5 až půl šestá..takže to ujde. Výborné je, že se Tobík v noci přestal budit na čaj i na mlíko!! S podáním mlíka večer před spaním spí celou noc..někdy slyším trochu kňoukání, ale hned zase usne a já už tam radši prostě nelezu :grinning: ..tak tohle je u nás veliký pokrok.

Dnes ale bohužel jsem totálně grogy..mám už 4 dny nějakou šílenou střevní chřipku, takž emísto nošení čaje dítěti chodím tak 3-4x v noci na záchod!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už mě to nebaví...cpu se Smectou, ale moc se to nelepší, ale myslím, že je to virové, tak musím počkat :confused: Mně připadá, ž ekaždé onemocnění mám v těhotenství úplně jinak než normálně..a většinou teda horší a trvá déle.

Tak napište, jakse máte :wink:
2. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mirax, tak aspoň že už vstáváte trochu později, huráá :wink: a to že jste odbourali noční pití i mlíčko je úplně super, u nás se malej "posunul" nějak úplně sám, nechávala jsem tomu volný průběh, takže jsme zpět na svém čase, spinkat večer v půl devátý, vstávat v půl sedmý, dvě noci spal krásně, to jsem se konečně taky jednou vyspala, ale od včera má rýmu takže klasika, špatně se mu dýchá, tak je v noci protivnej a pořád fňuká a budí se :frowning2: ještě to pitomý počasí....
2. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tady musím prostě přispět, pá náš Páťa vstává také kolem páté až půl šesté a je úplně jedno, v kolik si jde večer lehnout. I když mu posunu večerku, tak ráno tam stojí v postýlce a haleká na mě :wink: Takže usíná kolem 20,30h, spí většinou celou noc. Jenže u v devět dopoledne si musí jít odpočinout (je unavený) a odpoledne taky. Snažíme se už jenom o jeden spánek denně, vypozorovala jsem, že pak spí třeba i o hodinku ráno déle. Ale to nám zatím moc nejde.
Jinak všem přeji pěkné rána :grinning: a dny (aspoň teda já jsem z těch jeho vstávání celý den unavená )
2. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooj maminky ranních ptáčátek :wink: ,
tak jak se vám daří?

My jsme všichni pořádně nachlazení, tím se samozřejmě zhoršilo spinkání..hlavně potřeba nočního napití...no, snad je to opravdu jen k té rýmě a kašli a zase to přejde...

JInak jsem již smířená se vstáváním v půl šesté, ani mi to nějak nevadí ..no a čekám na léto, kdy se to opět posune do normy :grinning:
10. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Venda vstava pravidelne v 5.00. Netusim, jak to vyciti, ale jak je 5, vyskakuje. Taky nezalezi na tom, jak spal pres den predchozi den, v kolik jsme ho davali spat (davame ho v 8) nebo jak je unaveny. Vecer mu dam mlicko, ale skoro ho vubec nepije, jen si cucne. No a rano v 5 ma 180 ml. To vyzahne cely. Problem je, ze ho to nakopne a po tom uz neusne. Dopoledne je unaveny uz kolem 10 h a spi 2 h. To rani vstavani me opravdu nici. A to i ja jsem rani ptace, ale 5 je prilis!!!
10. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky,máte můj obdiv :slight_smile: martínek spí v noci 12 hodin(né v kuse) od 8-8 a dneska jako že v půl páté se bude snídat.vstala jsem a bylo to hrozný.jak to zvládáte?já ho uhoupala v lehátku usnul v 6 a spal teda do půl devátý :sweat_smile: aspoň aby už bylo léto :grinning:
11. lis 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirax: posílám ti hooodněěě energieee a pevnééé nervy aby vše bylo únosnější pro tebe i děťátko :wink: :dizzy_face:
já jsem si zažila ze svým Míšou taky své a mohu říct že čím je starší tím to jeho noční spaní je lepší ... nejhorší nespací obdobý jsem měla v těhu, kdy jsem co hodinu chodila na záchod a samozřejmě já spát chtěla ale mimi v bříšku neee, pak kojící období kdy jsem kojila opravdu poctivě každou 3. hodinu i v noci (někdy i dříve a to do 10m. jeho věku pak jsem to začala řešit) pak období kdy jsem řešila nočné nespaní a zkoušela všechno možné i nemožné aby konečně už spal v kuse alespon ty štyri hodiny :/ řeknu ti že žádná finta nikdy neměla dlouhodobý účinek a tak jsem pochopila že to prostě musím ustát zda se mi to líbi nebo ne a teď mohu říct že opravdu z toho ten můj pacholek vyrostl ... ale pevná pravidla jsem neopustila a to že noční pokojovou službu odmítám dělat, takže žádné noční dudlání dudlíků, či pití čaje, mléka nebo uspávání na rukou či v kočárku nebo televizí ... to u nás po nočném odstavení nebylo a do dneška si nikdy sám ničeho nedožaduje! ráno jsme nikdy dlouho nespali a teď posunem času chodí Míša spát v 19:00 a ráno se budí kolem 5:00 - 5:30. Opravdu v tom nejsi sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
11. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem zapoměla napsat období kdy jsme bojovali každý večer s usínaním, ach jo bylo toho požehnaně a jsem zvědavá co nás ještě čeká :grinning:
11. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek